Jump to content

העונש הסופי מאירועי הדרבי - הורדת נקודה ו3 רדיוסים

Sawyer

Recommended Posts

אגב אם העונש הזה נשאר בעינו, חובה חובה חובה להעביר את בית"ר לסמי עופר מאשר לנתניה. רק לחשוב על סמי עופר מלא באוהדים שלנו... מפחיד

רגע, אם בית המשפט זיכה למעשה את זהבי, מה זה אומר על ההחלטה של ריינשרייבר?

הם מוכנים עם תשובה מראש שאין להם סמכות להתערב בזה.

http://football.org.il/SiteCollectionDocuments/FTP/leer/%D7%91%D7%99%D7%AA%20%D7%93%D7%99%D7%9F/%D7%A0%D7%95%D7%91%D7%9E%D7%91%D7%A8%2014/20141106174014.pdf

ראוי לקרוא לילד בשמו:

בית הדין העליון הוא פשוט תחנה נוספתומתוחכמת יותר בשרשרת הכסתח של ההתאחדות,

הם ראו שיש תרעומות בקבוצות, בקבל ובתקשורת מפסק הדין הראשון והאמירות שהיו שם, אז הם עשו מראית עין של משפט תקין יותר על מנת להרגיע את דעת הקהל כאילו ההליך תקין. בשום שלב לא תכננו ללכת לקראת הקבוצות - הכל היה "להרגיע" את האווירה ברחוב וכלפי בית הדין ולכן הם לקחו עוד שבוע (כי כמונו הם יודעים שלאט לאט התקשורת והציבור מאבדים עניין ועוברים לשערוריה הבאה....)

פשוט לקחו את הכסתח באופן יותר מתוחכם.

והאמת העצובה.....זה עובד להם. פעם אחר פעם.

מוכן לחיות עם הפחתת נקודה ו3 רדיוסים.

מה שמרגיז זה ה0-0 ללא נקודות והעונש המגוחך של 2 נקודות על תנאי.

לא הגיע הזמן לפנות לCAS שיושיע אותנו שוב?

וכמו שאמרו למעלה - חובה לארח את בית"ר בסמי עופר.

אתם כאלה תמימים!

מה אתם מתפלאים? מה אתם עולים חדשים או משהו ? מאז ומתמיד אלה היו העונשים הורדת נקודות ורדיוסים (לנו כל שנה יש כאלה).

אז תמשיכו להתלהב ולקרוא לאוהדים שפרצו לדשא והדילקו אבוקות גיבורים ומצילי מולדת. כולנו ביחד כל שנה נסע לכמה רדיוסים ככה בכיף שלנו. ההתאחדות ןבית הדין בושה וחרפה אבל הקהל שלנו פשוט אידיוט ולא לומד.

הכול מושחת פה אם אתם לא מבינים ולא יודעים אז בוקר טוב לכם

כמו שאמרו פה השופט הפך לאלוהים שמותר לו הכול ומה שהוא אומר אין עוררין על כך וזה פשוט ביזיון אחד גדול!!!

לשופט הזה אסור פשוט לשפוט יותר כדורגל!!!

אגב אם העונש הזה נשאר בעינו, חובה חובה חובה להעביר את בית"ר לסמי עופר מאשר לנתניה. רק לחשוב על סמי עופר מלא באוהדים שלנו... מפחיד

למה אני צריך לנסוע עד לסמי עופר?

מצידי שלא ימכרו כרטיסים לאוהדי ביתר, או שימכרו להם כמה מאות בודדות של כרטיסים.

אם המהשטרה יכולה להגביל מספר כרטיסים בגלל כביכול בעיות בטחוניות,

אז מצידי שמכבי יפנו לכל הגורמים הרלוונטים ושלא ימכרו כרטיסים לאוהדי ביתר.

וואלה יופי,יש לי מנוי לבלומילד ואני צריך לנסוע עד לחיפה?!

למה מי משלם לי את ההוצאות האלה? את שעות הנסיעה? אוכל?

שישחקו בנתניה בלי אוהדי ביתר.

האדומים קיוו שכל העונש יבוטל, ורואים בעונשי הרדיוס החמרה לעומת סגירת היציעים

חחחחחחחח ככה זה שאתה לא מוכר כרטיסים

תוקף אלרועי "פואד" ידעי נמצא עדיין במעצר. ב-3 בדצמבר יתקיים דיון בבית המשפט השלום, בו יתבקש האוהד להצהיר אם הוא מודה בהאשמות המיוחסות לו בכתב האישום, או כופר בהן. פואד צפוי לכפור, לפחות חלקית, בהאשמות.

אם הוא מודה? הכל מצולם ומתועד מה יש להודות?

אם זה מנחם מישהו, ההחלטה הזאת אמנם לא עושה צדק, אבל לפחות מנומקת בצורה רצינית יותר. שוללת את הביקורת על זהבי. ודנה באמת בסוגיות כמו אחריות שילוחית. בניגוד להחלטה הקודמת.

אכן, וזה מה שהופך את זה למקומם במיוחד. לאחר קריאה קצרה של ההחלטה, מדובר בהתפתלויות המניחות את המבוקש, אפשר לראות שהם סימנו מראש את ההפחתה הסמלית ושרטטו מסלול די מוזר להגיע אליה. הבה וננתח את ההחלטה בקצרה:

1. הפסקה על זהבי - פסקה חשובה מאין כמוה, מנוסחת בבהירות והחלטיות ומהווה קרן אור בודדת של צדק בכל ההחלטה. אמה מה? הפסקה הזו משמשת כהבהרה גרידא, כתיקון טעות בעיתון ביום למחרת, ולא כשינוי מהותי של הפרספקטיבה בה נבחן המקרה. ברגע שנקבע באופן חד משמעי שבאירוע המחולל היה אשם יחיד, ושהשופט טעה באופן שלא משתמע לשתי פנים לא ניתן לבחון את יתר רכיבי המקרה באופן מנותק. לא ייתכן שקביעה כזו, שמשנה מהותית את בחינת הערכאה את המקרה, לא תשליך ולו במעט על יתר ההחלטה (אף הפחתת העונש לא הושפעה מכך לבסוף).

2. האחריות השילוחית - כאן קבור הכלב. בית הדין הסביר שהוא דוחה את ההיקש מחוק העונשין שכן אחריות קפידה הינה אחריות ישירה של המבצע. פרשנות סבירה (קצת חבל שזה הטיעון בו השתמשו). יחד עם זאת, הוא מבסס את ההצדקה לאחריות שילוחית דווקא מפקודת הנזיקין ודיני השליחות. על אף הדמיון הלשוני, ההיקש כאן קלוש הרבה שכן פרשנות לפיה כל יש לראות כל אוהד ואוהד של קבוצת כדורגל כשלוחה מכוח... אין לי מושג מה בדיוק, היא מופרכת. חבל שאף אחד כאן לא התייחס להיקש הרלוונטי מכולם - אחריות נושא משרה בתאגיד. בעבר, אחריות פלילית זו היתה אכן אחריות שילוחית מוחלטת ועדיין ישנם סעיפי חקיקה ארכאיים בהם זה המצב. אולם כיום, מדיניות החקיקה היא שאין להטיל אחריות שילוחית, בין היתר לאור עיקרון ההלימה, ולכן אחריות נושא משרה כפופה כיום לנקיטת אמצעים סבירים. אמנם אין מדובר בענייננו בדין פלילי, אבל ההיקש לדין זה הרבה יותר קרוב מהותית מאשר דיני נזיקין, בייחוד אם נבחן את תכלית החקיקה כפי שהוצע. כשבית הדין לא נאחז בטיעונים פורמליסטיים של החוק היבש, הוא מתנער מטיעון תכלית החקיקה בציינו כי די במבחן התוצאה כדי לתמרץ קבוצות לפעול כנגד אלימות, וכי מבחן זה אף עדיף מנקיטת אמצעים סבירים משום שהתוצאה היא העדות המיטבית על סבירות המאמצים שננקטו. מהצד השני הוא גם הכרחי שכן פגיעה בקבוצות נתפסת כמרתיעה את האוהד יותר מאשר נקיטת הליכים פליליים כנגדו (כן, הם אשכרה טענו את זה. אולי הם עלו על משהו, צריך להכניס את זה לחוק העונשין). מעבר למישור האמפירי, במסגרתו ספק גדול מאוד אם יש בסיס להנחותיו של בית הדין (מבחן התוצאה בנסיבות אלו מושפע ממשתנים כ"כ רבים שאין לי שליטה עליהם כך שכלל לא ברור האם משתלם לי, כלכלית, לנקוט במלוא האמצעים האפשריים אם אלו כלל לא ישוקללו בסופו של יום), הטיעון הזה נופל במישור הרעיוני. אחריות שילוחית אינה כלי אינסטרומנטלי נטו. היא לא נועדה רק לתמרץ כיסים עמוקים לפעול. היא מושתת על הצדקה רעיונית. בדיני השליחות זו אחריותו של השולח כמי שיזם את האירוע, כמי ששלוחו פעל כידו הארוכה. יעילותו במניעת הנזק בהקשר זה היא ברורה. כאן זה לא המקרה. כאן עצם היעילות במניעת הנזק נוצרת לדעת בית הדין מההרתעה, כאשר בפועל ההרתעה אמורה לתמרץ את הגורם היעיל ליישם את יתרונו במניעת הנזק. בית הדין חשש כ"כ ממדרון חלקלק בכיוון אחד עד שלא שם לב שבעצם המדרון בכיוון ההפוך. אם נאמר זאת בפשטות, אם כולם אחראים אז אף אחד לא אחראי. אם אשמה לא רלוונטית, אם היערכות לא רלוונטית, אם רק על פי התוצאה, מקרית ככל שתהיה, יישק דבר אז פתחנו את הפתח לעשרות פואדים שיראו כי התוצאה המקרית הסתכמה בכי טוב ויהמרו בשמחה על פשע משתלם נוסף. מה מחכה לנו בסופו של המדרון הזה?

אני חייב להבין איך ערעור עקרוני בנושא אחריות שילוחית לצד נכונות של התובע להמרת העונש מסתכם בהותרת העונש המהותי על כנו, תוך הפחתה כמעט סמלית בחומרתו. מה זה? אנדנדינו? מו"מ עם דודו דהאן? איך מתקבלות ההחלטות במוסד הזה? זה הזמן לפנות לערכאות האזרחיות. ניעור המוסד המאובק הזה יהיה מהדברים הכי חשובים שמכבי עשתה בשנים האחרונות.

כי הכל מושחת. כי הכל רקוב וידוע מראש. הכתבים יודעים מה ידרוש התובע עוד לפני שזה הציג את הדרישה שלו. יודעים את העונש עוד לפני הדיון. בגלל זה אני מסכים איתך שאין כל היגיון וטעם בפניה למוסדות שקשוריל לכדוראל כאן אלא רק לגופי משפט חיצוניים קרי אזרחיים או אופ"א וכו'. הבעיה היא שהאחרונים נוטים כקודש לא להתערב בענייני פנים של כדורגל למעט מקרים קיצוניים ביותר.

אשריך שאתה באמת מאמין שמכבי, עם כל הרצון תביא לסגירת או תיקון המוסדות המסואבים הללו אבל אני לא.

ולכל אלו שטחנו פה מילים על גבי מילים על טיעונים משפטיים וראיות והיגיון בריא וכו' של בית הדין, אולי עכשיו תבינו סוף סוף שחבל לכולנו על הזמן. הם מחזיקים אותנו בביצים ואנחנו נצטרך ליישר איתם קו ולקוות לכמה שפחוץ נזקים בעתיד. אם מכבי תצא נגדם הם ימצאו את הדרך לזיין אותנו על השולחן. גם ככה אנחנו לא באים להם בטוב. זה מאפיה פה.

לארח את ביתר בסמי עופר ובאר שבע גם בסמי עופר יהיה אש

נגד באר שבע יהיה אפשר לשחק בבלומפילד

אבל מסכים לגבי בית״ר חייב להיות בסמי עופר

לארח את ביתר בסמי עופר ובאר שבע גם בסמי עופר יהיה אש

לא מסכים... מכבי צריכה למצוא מגרש שתיהיה רגילה אליו.. שיחקנו בנתניה מספיק משחקים, אי אפשר כל יום להחליף איצטדיון. לא חשוב כמה קהל יכול לבוא וכמה כסף נכניס, יותר חשוב האווירה הביתית שבנתניה יותר תתאים לנו... או פתח תקווה כמובן

כי הכל מושחת. כי הכל רקוב וידוע מראש. הכתבים יודעים מה ידרוש התובע עוד לפני שזה הציג את הדרישה שלו. יודעים את העונש עוד לפני הדיון. בגלל זה אני מסכים איתך שאין כל היגיון וטעם בפניה למוסדות שקשוריל לכדוראל כאן אלא רק לגופי משפט חיצוניים קרי אזרחיים או אופ"א וכו'. הבעיה היא שהאחרונים נוטים כקודש לא להתערב בענייני פנים של כדורגל למעט מקרים קיצוניים ביותר.

אשריך שאתה באמת מאמין שמכבי, עם כל הרצון תביא לסגירת או תיקון המוסדות המסואבים הללו אבל אני לא.

ולכל אלו שטחנו פה מילים על גבי מילים על טיעונים משפטיים וראיות והיגיון בריא וכו' של בית הדין, אולי עכשיו תבינו סוף סוף שחבל לכולנו על הזמן. הם מחזיקים אותנו בביצים ואנחנו נצטרך ליישר איתם קו ולקוות לכמה שפחוץ נזקים בעתיד. אם מכבי תצא נגדם הם ימצאו את הדרך לזיין אותנו על השולחן. גם ככה אנחנו לא באים להם בטוב. זה מאפיה פה.

אמנם בתי משפט אזרחיים נמנעים ככלל מלהתעסק בעניינים אלו, אבל לנוכח חריגותו ופומביותו של המקרה, הדיון העקרוני שגולש לשאלות חוקתיות, והנכונות של בית הדין העליון לדון לגופו של עניין בשאלת האחריות השילוחית (תוך העלאת כמה וכמה טיעונים בעייתיים משפטית) מצמיחה סיכוי מסויים לפנייה לערכאות אזרחיות.

מה כל זה משנה אם

מכבי מרוצים מההחלטה ,איזה טמבלים על מה מרוצים הורידו לכם נקודה ועוד 3 בפוטנציה

תרגע מתוק,עד שיוציאו תגובה רשמית , אין כזה דבר תגובה של מכבי.

אני מזכיר לכולם פה את מקרה אום אל פאחם,

גם בית הדין וגם בית הדין העליון החליטו להוריד אותם ליגה ובית המשפט השאיר אותם בליגה הלאומית.

בית משפט אזרחי כן (!!!) מתערב בהחלטות של בית הדין של ההתאחדות באם מוכח שפסק הדין גורם לפגיעה מהותית ולא סבירה.

אם מכבי היתה קבוצה ערבית זה היה עובד

מה כל זה משנה אם

מכבי מרוצים מההחלטה ,איזה טמבלים על מה מרוצים הורידו לכם נקודה ועוד 3 בפוטנציה

כי במכבי מבינים איפה הם נמצאים ומי האנשים שמקבלים תהחלטות

אין מה לעשות במקרה כזה אין לך ברירה אלה להיות חכם ולא צודק

אם מכבי תגיש ערעור עוד יורידו לה נקודות על זה

לא מסכים... מכבי צריכה למצוא מגרש שתיהיה רגילה אליו.. שיחקנו בנתניה מספיק משחקים, אי אפשר כל יום להחליף איצטדיון. לא חשוב כמה קהל יכול לבוא וכמה כסף נכניס, יותר חשוב האווירה הביתית שבנתניה יותר תתאים לנו... או פתח תקווה כמובן

אם אתה מארח את ביתר בסמי עופר ומביא מלא קהל שלך תאמין לי שזה מגרש ביתי פי מיליון מנתניה שאין לו יציעים מאחורי השערים וגורם לאפרוריות

אם אתה מארח את ביתר בסמי עופר ומביא מלא קהל שלך תאמין לי שזה מגרש ביתי פי מיליון מנתניה שאין לו יציעים מאחורי השערים וגורם לאפרוריות

אתה רואה אותנו מביאים 20 אלף לסמי עופר במשחק ליגה רגיל? לי זה קשה

לדעתי צריך להפוך את העונש הזה לכמה שיותר טוב , לעשות סבב בכל הארץ ולקרב קהלים מגזרים וממקומות שונים לקבוצה , אחד בטדי אחד בחיפה לאחד בוסרמיל חח סתם שאחד יהיה בנתניה