Jump to content

העונש הסופי מאירועי הדרבי - הורדת נקודה ו3 רדיוסים

Sawyer

Recommended Posts

מה שהכי מרגיז פה, שהכל התחיל מטעות של ריינשרייבר.

אם לא היה מוציא את האדום המיותר לזהבי, המשחק מתחדש והכל נגמר בשלום.

במדינת הכסתח כולם נתנו לו גיבוי עיוור.

לא חושב שערעור יעזור במקרה הזה, אבל מכבי חייבת לערער, חייבת לראות לבית הדין שהיא לא מסכימה לעונשים השערורייתים הללו.

ואם למצוא נקודת אור, תחזרו לנושא לפני הדיון הראשון, כולנו היינו בטוחים שזה יגמר רע יותר.

אז הפסדנו בדרבי הזה 1-4 נקודות. מעכשיו כל המועדון (פרט להנהלה הגבוה והמשפטנים) צריך להסתכל קדימה. עיתוי מושלם לניצחון חוץ בק"ש

אם זה מנחם מישהו, ההחלטה הזאת אמנם לא עושה צדק, אבל לפחות מנומקת בצורה רצינית יותר. שוללת את הביקורת על זהבי. ודנה באמת בסוגיות כמו אחריות שילוחית. בניגוד להחלטה הקודמת.

אם זה מנחם מישהו, ההחלטה הזאת אמנם לא עושה צדק, אבל לפחות מנומקת בצורה רצינית יותר. שוללת את הביקורת על זהבי. ודנה באמת בסוגיות כמו אחריות שילוחית. בניגוד להחלטה הקודמת.

לא מנחם, השורה התחתונה מעניינת יותר, זיינו אותנו

עם כל זה שמנקים את זהבי מעניין התקיפה, מציינים את הפיו פיו לעבר שער 5

עם כל כך הרבה טעויות מההחלטה הקודמת הייתי מצפה להקלה רצינית יותר

ולזה שלא היו מפרשים את הנסיגה של התובע מהפחתת נקודות בדרך שבה פירשו אותה בהחלטה הזו

לפי ערוץ הספורט -

במכבי תל אביב מרוצים מההחלטה. בקבוצה אמנם קיוו להפחתה של 2 הנקודות, אבל מבחינתם מדובר בהצהרה. בקבוצה הביעו גם שביעות רצון מכך שבית הדיון העליון הגדיר במפורש כי הקביעה המוקדמת לפיה ערן זהבי הגיב ולכן הורחק היא שגויה, וכי קשר מכבי רק הגן על עצמו. "זה מה שרצינו מלכתחילה, הכל התחיל בגלל שתקפו שחקן", אמרו במועדון,"אנחנו שמחים שבית הדין הבין שאי אפשר לגנות את ערן זהבי, שבסך הכל הגן על עצמו".

חרטה ,מי אמר את זה? המביא כדורים? שקרים במסווה של "אמרו במועדון".

בהתחשב בכך שעונש סגירת היציעים חייב היה להשתנות מתוך הכרח פרוצדורלי ולא מהותי, סה"כ יש פה המתקה של נקודה אחת והותרת השאר על כנו. זה מינורי מאוד. קשה לי להבין הצהרות לפיהן מכבי מרוצה באיזושהי צורה מהעונש הזה.

בהתחשב בכך שעונש סגירת היציעים חייב היה להשתנות מתוך הכרח פרוצדורלי ולא מהותי, סה"כ יש פה המתקה של נקודה אחת והותרת השאר על כנו. זה מינורי מאוד. קשה לי להבין הצהרות לפיהן מכבי מרוצה באיזושהי צורה מהעונש הזה.

אלא אם כן מכבי בסה"כ השתמשה בערעור כפלטפורמה לקראת בית דין אזרחי,

ואז הקביעה של בית הדין למעשה "מנקה" את בעלי התפקידים הרשמיים של מכבי (זהבי, ג'ורדי, וכל מי שירד לדשא) ולכן מכבי יכולה לטעון כי הוטלה עליה אחריות שילוחית על לא עוול בכפה (עקב התרשלות של חברת האבטחה והמשטרה) ונגרמה לה פגיעה מהותית עקב כך. (גם אני לא מאמין שפינס שוקל ללכת לבית דין ומאירי לא - הם נראים די מתואמים עד עכשיו)

אחרת אני גם לא מבין מה ההישג הגדול בלקבל הצהרה המנקה את זהבי אחרי שהוא גם ככה ריצה את העונש....

הפועל כבר הודיעו שיפנו להליך משפט אזרחי למה מכבי מחכים ?!?!?!?

זה סתם בשביל הכותרות

מה יעשה בימ"ש אזרחי? יתערב בהפחתת נקודות? בתוצאות?

או cas או כלום

זה סתם בשביל הכותרות

מה יעשה בימ"ש אזרחי? יתערב בהפחתת נקודות? בתוצאות?

או cas או כלום

אני לא מסכים.

לא שאפשר לצפות מה יעשה בית דין אזרחי (ויש מצב שאתה אכן צודק והוא יבחר לא להתערב)

אבל על פניו, ברגע שבעלי התפקידים שלך מנוקים בפסק הדין אז אתה יכול לטעון שנענשת עקב התרשלות של צד שלישי (חברת האבטחה במקרה זה) ולהוכיח נזק ואז בית הדין יכול לבטל את העונש.

יש פה מצד אחד זיכוי של בעלי תפקידים במכבי ומצד שני אחריות שילוחית מחמירה מאוד. זה עונש בעייתי מאוד.

האשם העיקאי זה השופט שלא היה צריך להוציא אדום לזהבי ולתת למשחק להתפוצץ

אלון יפת יכל בקלות להוציא אתמול 2 אדומים לשחקני ביתר אבל לא הוציא כדי לא לחמם את המשחק

וכמובן שאיגוד השופטים יגבה את האשכנזי המוצלח וישמור עליו מכל רע ואת חכמון לא יגבה

אני מזכיר לכולם פה את מקרה אום אל פאחם,

גם בית הדין וגם בית הדין העליון החליטו להוריד אותם ליגה ובית המשפט השאיר אותם בליגה הלאומית.

בית משפט אזרחי כן (!!!) מתערב בהחלטות של בית הדין של ההתאחדות באם מוכח שפסק הדין גורם לפגיעה מהותית ולא סבירה.

אני לא מסכים.

לא שאפשר לצפות מה יעשה בית דין אזרחי (ויש מצב שאתה אכן צודק והוא יבחר לא להתערב)

אבל על פניו, ברגע שבעלי התפקידים שלך מנוקים בפסק הדין אז אתה יכול לטעון שנענשת עקב התרשלות של צד שלישי (חברת האבטחה במקרה זה) ולהוכיח נזק ואז בית הדין יכול לבטל את העונש.

בהחלטה הם מדברים על דיני הספורט וחוקי הספורט של פיפ"א ומשם משחילים את האחריות השילוחית

פיפ"א מאוד נגד התערבות של ערכאות אזרחיות בענייני כדורגל.

ערכאות אזרחיות לא מתלהבות לדון בעניינים שהן לא מחוייבות לדון בהם (גוף עמוס ועצלן)

הלוואי ואתבדה וכן הייתה יכולה לבוא פניה לבית דין אזרחי אבל אני לא רואה את זה כאפשרי במקרה שלנו

אני מזכיר לכולם פה את מקרה אום אל פאחם,

גם בית הדין וגם בית הדין העליון החליטו להוריד אותם ליגה ובית המשפט השאיר אותם בליגה הלאומית.

בית משפט אזרחי כן (!!!) מתערב בהחלטות של בית הדין של ההתאחדות באם מוכח שפסק הדין גורם לפגיעה מהותית ולא סבירה.

זה בדיוק מה שעבר לי בראש

מקווה מאוד שמכבי וגם הפועל ילכו לבית דין אזרחי

פעם אחת ולתמיד לזיין את ההתאחדות

מה שמעצבן פה זה שבית הדין העליון (או לחילופין התקשורת) גרם לנו לתקוות שתהיה הקלה משמעותית בעונש ועכשיו כשהן התנפצו זה מרגיש כאילו קיבלנו עוד עונש. אם הם לא היו מדברים באוויר וגורמים לפתח ציפיות זה היה הרבה פחות מעצבן.

מעניין למה דווקא עכשיו הם פירסמו את זה?

אם לסכם הכל אז זה בערך ככה:

אוהד הפועל נכנס למגרש ותקף שחקן של מכבי.

השופט הרחיק בכרטיס אדום את השחקן שהותקף.

השופט הטיפש הוסיף חטא על פשע וחידש את המשחק.

אוהדי מכבי כבר לא יכלו לסבול את העוול והתפרצו למגרש מבלי לתקוף אף אחד.

השופט הבין שטעה קודם לכן הפסיק את המשחק והכל ככסת"ח לטעויות הקודמות.

מכבי נענשה גם בכך שהשחקן לא יכול היה לשחק במשחק שלאחר מכן.

תובע ההתאחדות ניר רפש חיפש בנרות כיצד להעניש את מכבי והביא צוות שיחפור וינבור בכל הצילומים כולל צילומי האבטחה ועל סמך 5 שניות ערוכות החליט להעמיד לדין את קרלוס.

תובע ההתאחדות ניר רפש המליץ על העונש שנוגד את התקנון וזאת בניגוד למקרה זהבי שלא ביטלו לא את הכרטיס האדום בטיעון שהתקנון לא מסביר מה עושים במצב כזה.

בית הדין החליט להענות להמלצת תובע ההתאחדות אוהד הפועל ניר רפש.

בית הדין העליון הראה עצמו שמתון יותר אך למשעה הכל היה הצגה לא מתוחכמת כשכולם ידעו שהכל מכור וידוע מראש ולכן הוא מיתן במעט את העונש.

שלושה משחקי רדיוס, תיקו ללא נקודות כשברור שהנקודות היו מגיעות למכבי והורדת נקודה נוספת זה עונש דוחה ומגעיל שלא עוזר לכדורגל בכלל ובמיוחד כשמכבי והפועל הראו בגרות ולא תקפו אחת את השנייה.

העונש הזה מעודד אלימות.