Jump to content

חדשות טובות! סכנין תארח את מכבי ת"א בנתניה

Sawyer

Recommended Posts

1. יש להם על תנאי מתחילת החודש

2. הם גם זרקו אבוקה למגרש (=אי אפשר להתעלם) + זרקו כדורים לדשא

3. זה טוב להם, לארח אותנו בנתניה ולעשות את הקופה שלהם, זה טוב להתאחדות שה"ענישה" אותם, וזה טוב לנו. זה טוב לכולם בגדול.

לכן כמו שאני קורא את המפה, וכל עוד יספיקו להעמיד אותם ברביעי הקרוב והם לא יערערו (מה שאני מאמין שיקרה, מבחינת אינטרסים)

אנחנו נשחק מולם ברביעי בנתניה.. (אולי אולי סמי עופר)

תת פורום ועכשיו

כולה חדשות חשובות בקשר למשחק של מכבי וליצבור הנוסעים למשחקי חוץ

שידעו שבמקום לסוע לסכנין (או לבחור לא לסוע לסכנין) המשחק יתקיים בנתניה וידעו להערך.

זה חשוב, אני מסכים.

אבל לא ברמה של תת פורום..

הכוחות של הללי עברו אלייך

ועוד פעם, על מה אתה מבסס את זה?

את זה ש

1. אמרתי שיבטלו לזהבי את האדום כי לא היה כלום וההד התקשורתי מספיק גדל (וזה מה שהיה קורה אם היה דיון/אם זהבי היה מבקש דיון)

2. אמרתי שבסופו של דבר לא יורידו לנו נקודות מלבד ה0:0 בלי נקודות ולא נקבל יותר מ3 רדיוסים - שזה כנראה מה שיהיה אחרי הערעור.

אז אני מבין שיש לך בעיות ורגשות נחיתות ואתה מחפש אותי בכוח

אבל לפחות כשיש סיבה, אני טועה מלא! תמצא אותי שם! אל תמציא בכוח כמו עולב.

ועוד פעם, על מה אתה מבסס את זה?

את זה ש

1. אמרתי שיבטלו לזהבי את האדום כי לא היה כלום וההד התקשורתי מספיק גדל (וזה מה שהיה קורה אם היה דיון/אם זהבי היה מבקש דיון)

2. אמרתי שבסופו של דבר לא יורידו לנו נקודות מלבד ה0:0 בלי נקודות ולא נקבל יותר מ3 רדיוסים - שזה כנראה מה שיהיה אחרי הערעור.

אז אני מבין שיש לך בעיות ורגשות נחיתות ואתה מחפש אותי בכוח

אבל לפחות כשיש סיבה, אני טועה מלא! תמצא אותי שם! אל תמציא בכוח כמו עולב.

חחח איזה רגשי נחיתות אני צוחק

אבל גם יצחקי חוזר באוקטובר, וגם אין סיכוי שבית הדין יוריד למכבי נקודות( בבקשה אחי אל תדבר על תוצאות הערעור)

חחח איזה רגשי נחיתות אני צוחק

אבל גם יצחקי חוזר באוקטובר, וגם אין סיכוי שבית הדין יוריד למכבי נקודות( בבקשה אחי אל תדבר על תוצאות הערעור)

יצחקי היה ווישפול ט'ינקינג - גם כתבתי את זה (כמו בן בסט, שאיכשהו בקטע הזוי.. עבד.) - בנוסף, כמו שכתבתי. הוא לא משחק כי מכבי החליטו מבחינת אימונים וכשירות.. הוא עושה אימונים מלאים ומשחקי אימון אז..

ומה זה אל תדבר על הערעור? מה זה משנה מה נקבע בהתחלה אם ידוע שהערעור הוא זה שקובע? הרי תמיד מה שמשנה זה התוצאה הסופית.

אז כן, כנראה צדקתי בנושא הזה. ואם בסוף נקבל 3 רדיוסים קנס ו0:0 בלי נקודות, אז סופר צדקתי בנושא הזה ב100% בזמן שכולכם הייתם מגה פסימיים וצחקתם עליי.

אז אתה לוקח נקודות שבהם אני צודק ב100% ומוציא אותי הללי?

בחיאת, זה מביך.