Jump to content

אחת המחציות הכי טובות שראיתי ממכבי

שולח מיייל

Recommended Posts

אל תשכחו שפעם הפסד היה גומר לנו תעונה

היום הפסד נלקח בצורה הרבה יותר פרופורציונאלית ונכונה, קחו דוגמה, ההפסד לבאר שבע השנה, בעונות אחרות גורם לרצף משחקים רע .

איווניר לא מאמן רע . בניגוד לנימני ומזרחי .

הוא טעה עם יצחקי, עם אלברמן, היו לו הרבה החלטות של להוכיח שאני הבוס והשחקנים לא אהבו את זה .

האימונים גם היו ברמה נמוכה יחסית .

אתם עדיין חושבים שהמאמן כמאמן היה הבעיה?

הבעיה הייתה המערכת המקולקלת שלא נתנה לכלום לפרוח. ששרפה הכל במשבר הראשון. שהתנהלה כמו שכונה. שהתערבבה יותר מדי בחרא של הקלחת הישראלית והרבה פעמים פעלה מתוך אינטרסים זרים לכדורגל.

איווניר יכול להצליח היום במכבי. רחמנא ליצלן, אפילו נמני יכול להצליח היום במכבי. ברור, הם מאמנים פחות טובים מפאקו, אבל יכול להיות שהם יספיקו וגם ככה הרוב זה מומנטום ומזל.

איווניר מאמן בדיחה

אפילו בתור פרשן רואים כמה הוא לא מבין , יש לו את הקטע שהוא אומר ״ אני לא מבין מה ... ״ על הצבות של שחקנים כמו אייגבור באמצע , או בן חיים בימין ,

במקום לעשות מה שפרשן אמור לעשות שזה להסביר למה שחקן מוצב בעמדה מסויימת ואז לבקר או לתת דעה על התפקוד שלו או על ההחלטה הזו של המאמן

בלי קשר שהיו משחקים שלמים שהוא לא קלט איזה מערך משחקים וכו׳

העוזר שלו זה היה גד כרמלי , עוד ייצור ישראלי מביך שמיץ׳ נאלץ לבלוע ובסוף להקיא ,

ושניהם התבכיינו שאין להם כסף לרכש ( מסכנים , רק עטר יצחקי וקולאוטי עם קונטה בתור חלוצים ) אבל שהיה כסף הם הביאו

את צ׳וקול ב 300 אלף דולר

בדיעבד המערכת יכלה להשתפר רק אחרי שניקתה כל גורם שיכול להזיק . לא קיימת משוואה של המערכת הניהולית הנוכחית במכבי עם דמויות כמו איווניר או נימני שמשופעים במקורבים בתקשורת ואינטרסים שקשה למערכת לשלוט בהם , זה אבסורד גדול מידי לשער שאיווניר היה מצליח בתור מאמן מכבי עם ג׳ורדי וביין מעליו .

איווניר מאמן בדיחה

אפילו בתור פרשן רואים כמה הוא לא מבין , יש לו את הקטע שהוא אומר ״ אני לא מבין מה ... ״ על הצבות של שחקנים כמו אייגבור באמצע , או בן חיים בימין ,

במקום לעשות מה שפרשן אמור לעשות שזה להסביר למה שחקן מוצב בעמדה מסויימת ואז לבקר או לתת דעה על התפקוד שלו או על ההחלטה הזו של המאמן

בלי קשר שהיו משחקים שלמים שהוא לא קלט איזה מערך משחקים וכו׳

העוזר שלו זה היה גד כרמלי , עוד ייצור ישראלי מביך שמיץ׳ נאלץ לבלוע ובסוף להקיא ,

ושניהם התבכיינו שאין להם כסף לרכש ( מסכנים , רק עטר יצחקי וקולאוטי עם קונטה בתור חלוצים ) אבל שהיה כסף הם הביאו

את צ׳וקול ב 300 אלף דולר

בדיעבד המערכת יכלה להשתפר רק אחרי שניקתה כל גורם שיכול להזיק . לא קיימת משוואה של המערכת הניהולית הנוכחית במכבי עם דמויות כמו איווניר או נימני שמשופעים במקורבים בתקשורת ואינטרסים שקשה למערכת לשלוט בהם , זה אבסורד גדול מידי לשער שאיווניר היה מצליח בתור מאמן מכבי עם ג׳ורדי וביין מעליו .

כמעט נשמע כאילו יש לך משהו אישי נגד איווניר

אני דווקא חושב שאיווניר מאמן טוב מנמני. דווקא בפרשנות של נמני רואים חוסר הבנה של ממש ברזי המשחק.

איווניר מאמן הרבה יותר טוב מרוב מאמני הליגה אבל עדיין לא מספיק טוב בשביל מכבי האירופית.

נמני פשוט לא מאמן. מראש לא הבנתי למה לקח את התפקיד. דומה לסיפור מרדונה בארגנטינה.

איווניר מאמן הרבה יותר טוב מרוב מאמני הליגה אבל עדיין לא מספיק טוב בשביל מכבי האירופית.

נמני פשוט לא מאמן. מראש לא הבנתי למה לקח את התפקיד. דומה לסיפור מרדונה בארגנטינה.

לקח על עצמו את דין התנועה

איזה משחק!!!!

אני לא יצליח לשכוח אותו בחיים, ראיתי אותו במאנקיס באילת אחרי הפיגוע באוטובוס, עם דם על המדים, התחננתי לרופאים ביוספטל( נגרים אחד אחד) שישחררו אותי.

אחרי המשחק צעקתי בכל הכוח ״ מודה לאל שהוא נתן לי את החיים ואת מכבי!!!!״

איזה משחק!!!!

אני לא יצליח לשכוח אותו בחיים, ראיתי אותו במאנקיס באילת אחרי הפיגוע באוטובוס, עם דם על המדים, התחננתי לרופאים ביוספטל( נגרים אחד אחד) שישחררו אותי.

אחרי המשחק צעקתי בכל הכוח ״ מודה לאל שהוא נתן לי את החיים ואת מכבי!!!!״

תשמע אחי אתה הכי גבר בפורום הזה (בלי טיפת ציניות), מרגש לשמוע סיפורים כאלה.

כמעט נשמע כאילו יש לך משהו אישי נגד איווניר

שכחתי לרגע את האליפות שהוא הביא לקרת שמונה , את העפלה עם מכבי פ״ת לבתים באופ״א , ואיך הציל את בני יהודה מירידה אחרי 7 ניצחונות רצופים

אחת החוויות החזקות שהיו לי ממכבי,

ישבנו בעזה , היה לי אישור לצאת למשחק וכרטיס ל11,

בבוקר של המשחק קמנו לתוך הפיגוע ופצמרים ובלאגן אצלנו וקיבלתי ברקס.

במקום להיות בבלומפילד, את המחצית הראשונה לא ראיתי כי ישבתי בתדריך לפני סיור,

את המחצית השנייה כבר זכיתי לראות אחרי

שהמפקד ריחם עליי ורק ביקש שאני אהיה בשקט כי ''אנחנו 200 מטר מהגדר''.

בשלישי של עטר לא התאפקתי ודפקתי צרחה שיש מצב הקפיצה את כל עזה.

להיות על וסט קרמי באמצע סיור מסריח בעזה עם פצמרים מעל הראש,

ולראות בשידור מקוטע בפלאפון את הילדים של מכבי נותנים בראש לאימפריה מיוון.

בחיים לא התרגשתי ממכבי ככה , עד ה3-2 של זהבי.

מכבי :wubyellow3:

המשחק הזה מוכיח שאיוניר אמנם לא מאמן גדול כי בשורה התחתונה פשוט לא הצליח להחזיק קבוצה, אבל כדורגל הוא ועוד איך הבין. מדהים.

הלוואי שיקבל תפקיד במכבי לעבוד עם הנוער על טקטיקה או משהו.

מזכיר שאיינשטיין גייס כספים עבור הציונות, והיה לו חלק מרכזי בהקמת האוניברסיטה העברית כמוסד אקדמי יהודי, אבל כשהוצע לו להיות הנשיא הוא הסביר שזה פשוט לא בשבילו. הוא נאם כמה פעמים (רגע לפני מותו כתב נאום שהיה אמור לשאת ביום העצמאות בעולם, ביחס לדעת הקהל שהאשימה את ישראל ביחס לערבים - הטיוטה התפרסמה יחסית לאחרונה, אם מעניין מישהו), והופיע, אחרי שכנועים רבים. אבל הוא ידע שעם כל זה שהוא דמות ציבורית משפיעה, הוא לא פוליטיקאי. הוא כתב המון, הוא דיבר, הוא השפיע, אבל לא היה לו את מה שצריך בשביל להיות מנהיג בפועל.

איוניר לצערי הרב לא מאמן למרות שהוא מבין נהדר כדורגל, וגם הצליח ליישם לפרקים. תזכרו שגם בנצרת עילית רגע אחד קיבל שבחים על המשחק הנהדר שלה שהפתיע את כולם, ואז ברגע השני ירד ליגה אחרי התרסקות. אין לו את כל מה שצריך בשביל לאמן קבוצת כדורגל, וזה חבל מאוד, כי יש לו המון. אני עדיין בטוח שהוא יכול לתרום רבות למכבי אם יימצא לו תפקיד מתאים, אבל מאמן זה לא אחד מהם.