Jump to content

"לערן זהבי לא היה מקום בנבחרת שניצחה את אוסטריה"

Barksdale

Recommended Posts

כל הדילים האלה עם השטן והשוואות בין דורות שונים אין בהם תכלית,

אין יכולת לתת תשובה מדויקת מי טוב יותר ומי היה יכול לשחק בכל תקופה

הכדורגל היום שונה והכדורגל לפני עשור היה שונה מזה בשנות ה-70

התכלית היחידה שזה משיג זה שאלון מזרחי מקבל במה

מה שלא משתנה זה שכושר הביטוי כמו רמת ההבנה של אלון מזרחי בתחום שפירנס אותו מביכה

אני אשכרה זוכר את התוכנית הזאת. איתי שגב היה אחראי לשערורייה הזאת.

מביך לראות את הוידאו הזה. עוד יותר מביך לחשוב שהשחקנים האלו היו אשכרה כוכבים במדינת ישראל.

אולי מבחינת כדורגל הם היו יותר טובים מכל מה שיש היום בישראל, אבל השכונה היא כל כך ישראלית. בגלל זה לא הגענו איתם לכלום.

היום אני מעדיף שחקנים כמו ייני וזהבי שאולי טיפה פחות מוכשרים, אבל עובדים קשה באימונים ולוקחים את המקצוע שלהם ברצינות.

זה כל ההבדל.

לחשוב שבשנות ה90 שלמה שרף היה האיש הכי חזק בכדורגל וסוג של גורו. בן אדם שלא יכול לחבר שני משפטים רצוף ,עם יכולת ניתוח של פליץ בן 15 , זה היה המאמן הלאומי שלנו.

היה לו דור ששווה מונדיאל ויורו ברצף. איך בכלל יש לו את הבושה לדבר על מאמנים אחרים.

לגביי מזרחי... שוב הוא הוכיח שאין לו מה להוכיח.

מרוב קשקושים של אנשים שחיים בתחת שלעצמם לא רואים יורו.....בוסניה לא רמה? אוסטריה קיבלה 9-0 מספרד פחות מ-3 חודשים לפני שפירקנו אותם בר"ג.

כל הדור הזה של שרף, מזרחי, ברקוביץ' ושאר הקשקשנים היה דור של כישרון בשמיים ורמה של תחת. גונבי הדעת הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי.

x100000000000000

נבחרת אוברייטד. כמה דיבורים, כמה הילולים.. בסוף פח זבל אחד גדול.

אגב עברתי על ההרכב ההוא, חוליית הקישור מנתה את אבוקסיס במשחק חייו (טוב יותר מנאתכו של אתמול) ובנין במשחק מעולה גם כן. לפניהם ברקוביץ ורביבו (גם כן נתנו הצגה) ואמרתי וואלה איפה אני מכניס פה את זהבי, אולי במקום בנין. ואז הבנתי שפשוט אפשר לשים אותו בקלות במקום האווירון, ועם התנועה שלו ומוסרים כאלו אני בטוח שהיינו נותנים לאוסטרים המפורקים אפילו יותר.

איך אפשר להתייחס ברצינות לבן אדם שרק לפני שבועיים ציטט את המשפט "עדיף להיות ראש לשועלים ולא זנב לאריות"

ולא זאת לא טעות.

איך אפשר להתייחס ברצינות לבן אדם שרק לפני שבועיים ציטט את המשפט "עדיף להיות ראש לשועלים ולא זנב לאריות"

ולא זאת לא טעות.

ערן סוג של ראש לשועלים

יחסית לאיפה שהוא לשחק

תראו את התנועה הנהדרת שלו בתקציר של 20 דקות שיש של ה-5-0 ביוטיוב.

כל ריצה בקו ישר אנכי והסתמכות על זה שברקוביץ' ייתן פס גדול ברגע הנכון. וים הגטאות חוץ מהגול, שהובקע כשרביעיית ההגנה החליטה שנבדל, ולכן פשוט עומדת ומפסיקה לשחק.

שמע הנבחרת ההיא מנצחת את הנבחרת הזאת בלי שום ספק וזה לא בגלל הנוסטלגיה

אז בקישור האחורי היה לך את בנין ואת אבוקסיס היום הקישור שלך חלש מאד

בקישור ההתקפי היה את נמני, רביבו, ברקוביץ ובניון הרבה יותר טוב ממה שיש לך עכשיו

היתרון היחידי שיש לנבחרת כיום זו עמדת החלוץ

בנין ואבוקסיס היו עוצרים את זהבי? זובי. אתה לא עלית עם כל אלה, נמני ובניון לא שיחקו, ובאיזה מערך בדיוק?

אתה לא שיחקת אז עם קיצוניים בכלל. ברקוביץ' היה שחקן אחר מזהבי באותה עמדה כביכול.

ובניון בנבחרת? ראינו אותו במשך שנים.

אגב עברתי על ההרכב ההוא, חוליית הקישור מנתה את אבוקסיס במשחק חייו (טוב יותר מנאתכו של אתמול) ובנין במשחק מעולה גם כן. לפניהם ברקוביץ ורביבו (גם כן נתנו הצגה) ואמרתי וואלה איפה אני מכניס פה את זהבי, אולי במקום בנין. ואז הבנתי שפשוט אפשר לשים אותו בקלות במקום האווירון, ועם התנועה שלו ומוסרים כאלו אני בטוח שהיינו נותנים לאוסטרים המפורקים אפילו יותר.

גם חזן שיחק, לא? אנשים אגב שוכחים שלמרות הבישול והכול מההעיטה החופשית, זה היה מהמשחקים היחידים שרביבו באמת היה טוב בהם בנבחרת. היה מגיע כאילו עושה טובה.

נאתכו וזהבי לא נופלים מברקוביץ' ורביבו.

מבחינת כישרון- ועוד איך נופלים מהם.

ברקו הוא השחקן כדורגל (בכוונה אני לא כותב "כדורגלן") הכי כישרוני שהיה ועוד יהיה פה. אבל וזה אבל חשוב- לזהבי יש אופי מכוכב אחר. כמו שכתבת בנושא אחר - אם ניקח אספקטים במשחק של זהבי ונשווה מול ברקו- ברקו פשוט יותר טוב. במכלול - זהבי בעייני כדורגלן יותר טוב. הוא לוקח ברצינות תהומית כל שניה ושניה במשחק. הוא חי את המשחק כמו ששום כדורגלן אחר בישראל היה חי אותו. וזה מה שעושה אותו הטוב ביותר. את נאתכו אי אפשר להשוות לברקו- בדיחה.

נו באמת , תהיו הגיוניים , הייתה נבחרת משופעת בשחקני קישור מהטובים שידע הכדורגל הישראלי

בניון שלא נתן בחייו משחק טוב אלא אם כולם סביבו טובים (שחקן משלים נהדר, לא מנהיג), מדוניאנין הישראלי הידוע בכינויו "הצב", רביבו שנראה כאילו הוא משחק כחלק מעונש ומת שיחליפו אותן כבר, וברקוביץ', השחקן שנזרק מכל מקום ונפצע אחת לשלושה משחקים בממוצע. אה, ואיציק זוהר שלא אהב להתאמן.

זה שהם נחשבו אז לדור זהב מראה לך את ההתקדמות שעשינו. שחקנים עצומים על הנייר. בפועל רק ברקוביץ' באמת היה שווה את דיבור דור הזהב הזה. רביבו אם היה משחק בנבחרת כמו במועדונים.

מבחינת כישרון- ועוד איך נופלים מהם.

ברקו הוא השחקן כדורגל (בכוונה אני לא כותב "כדורגלן") הכי כישרוני שהיה ועוד יהיה פה. אבל וזה אבל חשוב- לזהבי יש אופי מכוכב אחר. כמו שכתבת בנושא אחר - אם ניקח אספקטים במשחק של זהבי ונשווה מול ברקו- ברקו פשוט יותר טוב. במכלול - זהבי בעייני כדורגלן יותר טוב. הוא לוקח ברצינות תהומית כל שניה ושניה במשחק. הוא חי את המשחק כמו ששום כדורגלן אחר בישראל היה חי אותו. וזה מה שעושה אותו הטוב ביותר. את נאתכו אי אפשר להשוות לברקו- בדיחה.

מן הסתם אני מדבר על מה שנותנים. נאתכו לא משחק כמו ברקו, וברקוביץ עם כל הכבוד לא היה שחקן הרכב בקבוצת צ'מפיונס לגיטימית. ברקוביץ' אחד השחקנים הגדולים שראיתי בחיי בישראל, ללא ספק אחד המוסרים הטובים בכלל, אבל הבן אדם אשכרה אמר פעם שמדריד הביאה את זידאן במקומו כי הוא ישראלי וידאן צרפתי. ואנשים התחילו להאמין בזה.

http://youtu.be/_Hbz9nMN6Ms

אני חושב שאין מה להשוות כי המשחק השתנה מלפני 15 שנים, אתם מדברים על רצינות באימונים והשכונה שהייתה אז תארו לכם אם לא הייתה שכונה ואם שלמה לא היה המאמן של כל הכישרון הזה (לדעתי החוליה החלשה האמיתית של הנבחרת).

מגנים כמו אלון חרזי, חזן, גרייב אין לנו כבר הרבה שנים אבוקסיס ובנין יותר טובים משרן ונאתכו, ברקוביץ׳ ורביבו טובים יותר מורמוט וזהבי וכל זה עם כל השכונה שהייתה פעם..

אם זהבי היה בהרכב זה רק במקום דובר המשפט שגם לו היתה תנועה נדירה ויכולות כיבוש גבוהות ביותר

וגם יש את דמארי בתור חלוץ אז מי בעצם פותח?

הנבחרת הזאת עם כל הכבוד לניצחון של אתמול עוד לא עשתה כלום ולא הגיע להצלבה מול יריבה חזקה כמו דנמרק.

הנבחרת ההיא הסתכלה בלבן של העיניים לכל נבחרת ששיחקה מולה ולא משנה כמה טובה היא היתה וזה משהו שעדיין אי אפשר להגיד על זאת כי ניצחון אחד מרגש היא עשתה.

הנבחרת ההיא לא היתה מפסידה לרוסיה 4-0 בבית כנראה אז באמת עוד מוקדם להשוות כי לנבחרת הזאת אין עדיין באמת קבלות.

חכו עד סוף הקמפיין, תראו אותם נגד בלגיה וווילס, בוסניה בחוץ, יש עוד הרבה מה לבחון בנבחרת הזאת.

אתמול אבל בפעם הראשונה מזה עשור הנבחרת עשתה משהו לקהל, כל התקופה שבניון היה בה הייתה מאוד מגעילה, יש עכשיו נבחרת שהיא קבוצה אבל אני חושב שנסיים במקום השלישי ונעוף בהצלבה. אני מקווה שאני טועה.

עם ישראל צריך להודות באופן אישי לגולדהאר על שהביא לישראל את המקצועניות של אירופה!

איך זה מינוס 5 נק׳ וסגירת שערים כהכרת תודה?

ולא זאת לא טעות.

מנסה להביא מה לא בסדר במה שאמר? כי אם אתה מתכוון שיש טעות בביטוי עצמו אז אין שום טעות וכנראה שזאת דעתו.

אולי אתה מסתלבט על דעתו?

בכל אופן יש מצב שאתה טעית במה שאמר.