Jump to content

שירים ישנים שאני לא מבין איך הם נשכחו...

amir1008

Recommended Posts

הפזמון היה כמו שבוסה כתב, והבית של השיר היה "מה סלים עושה פה לא יודע", והכל במנגינה של סלאח שבתי...

זה אני יודע גבר, וזה שיר של בית"ר

בוסה כתב ששרנו משהו אחר לפני בית"ר על סלאח שבתי

ואת זה אני לא זוכר

או שלא הבנתי אותו נכון

זכור לי במעומעם האח יראב יראב (מה זה אומר באמת?) אני אוהד מכבי שונא את הפועל לפני מלא שנים. אבל את המילים של פה זה ארץ ישראל טועמה בית"ר המציאו כמה שנים אחרי, אנחנו העתקנו, ואז בית"ר שינו את הלחן וגם את הלחן החדש היה היה ניסיון העתקה מצידנו שלא תפס.

מה הסיכויי שחלק מהשירים האגדיים פה, ישירו ביציע? או לפחות יתחילו להיות שירים עוקצניים כאלה שהם פשוטים ופשוט יורדים על המצב הקיים?

מה הסיכויי שחלק מהשירים האגדיים פה, ישירו ביציע? או לפחות יתחילו להיות שירים עוקצניים כאלה שהם פשוטים ופשוט יורדים על המצב הקיים?

מה

בוסה צודק... השיר על טועמה על סלאח שבתי שייך לקהל שלנו ובאמת זה היה אני שונא את כל האדומים ובסוף אני אוהד מכבי שונא את הפועל.

ביתר לקחו את זה מאיתנו ושמו את זה על דאלה בוקה.

100%

לא נעים להגיד אבל אתם טועים, בית"ר היו הראשונים ששרו את זה בגירסא של סאלח שבתי (ב2001 ככה).

ב2001 אני לא חושב שהיו לבית״ר שירים חוץ מ״יאללה יאללה יא בית״ר״ ו״אני אוהב אותך בית״ר״. אני די בטוח שבוסה ואני צודקים.

בוודאות אתם טועים, אני זוכר שהתחילו לשיר את זה ביציע התעצבנו ששרים שיר של בית"ר. (הם שרו "אני שונא אותך סלים טועמה, אני שונא את כל הערבים", ו"אני אוהד בית"ר שונא את הפועל" , ובגלל זה בהתחלה שרו אצלנו "אני משער 11, שונא את הפועל" כדי ש"ההעתקה" לא תהיה מביכה חחח)

וד"א את השירים שכתבת הם התחילו לשיר רק בסביבות 2003-2004.

בוסה צודק... השיר על טועמה על סלאח שבתי שייך לקהל שלנו ובאמת זה היה אני שונא את כל האדומים ובסוף אני אוהד מכבי שונא את הפועל.

ביתר לקחו את זה מאיתנו ושמו את זה על דאלה בוקה.

100%

הפזמון והלחן של אח יראב יראב אח יאוול יאוול שלנו והיינו ראשונים לשיר אותו, אבל בית"ר הם אלו שהמציאו את המילים של הבתים: מה סלים עושה פה לא יודע, ופה זה ארץ ישראל טועמה פה זה מדינת היהודים ואת זה אנחנו העתקנו מהם.

• 2 weeks later...

היום נזכרתי בשיר ממש ישן .חח .על השיר יש לנו תייש לתייש יש זקן…

יש לנו זין

לזין יש זקן

ואיך קוראים לזין הפועל ר"ג

במכתש במכתש…

• 1 month later...

WELLCOME TO YELLOW HELL.

או שעושים גירסה לחיפה\ביתר.

או שלא שרים את השיר הזה נגדם, זה מוזר.

אני אומר-

וולקאם טו ילוו אל

היום נשחט את חיפל'ה

WELLCOME TO YELLOW HELL.

או שעושים גירסה לחיפה\ביתר.

או שלא שרים את השיר הזה נגדם, זה מוזר.

אני אומר-

וולקאם טו ילוו אל

היום נשחט את חיפל'ה

וואלה, אפשר לאמץ את הקטע של חיפהל'ה במקום הפועל בעוד שירים גם. לא תמיד זה מתאים (תלוי בהטעמה של הפועל בשיר הספציפי), אבל נגיד קלאסיקת הדרבים "הו, הא, מה קרה, חיפהל'ה אכלה אותה", שמבחינתי בכלל כל דרבי שניצחנו ולא שרים את זה להפועל זה בגדר פשע. במיוחד ברגע שהם מתחילים לאבד את העשתונות.