Jump to content

מצב מכבי כדורעף .שבוע הבא גביע אירופה

Recommended Posts

אוהדים יקרים,

למרות קיץ לא פשוט, אנחנו מסרבים להשבר וממשיכים במאמצים להפעלת מחלקת הכדורעף של מכבי ת"א.

אחרי חמש עונות רצופות של אליפויות וגביעים, המשבר הכלכלי לצד מעבר של שחקני מפתח לכדועף החופים, מצאנו עצמנו מול צומת נוסף.

בהעדר תמיכה עירונית, ממנה נהנות היריבות שעוד נותרו על הרגליים, כל שנשאר לנו זה אחד את השני, את האהבה למועדון והאמונה שעם הרבה עבודה נוכל להתייצב מחדש ולשחזר את ההשגים אליהם התרגלנו.

מבחינתנו אחד הכלים החשובים בדרך הוא ההשתתפות במפעלים הארופאים.

עם כל הקשיים האובייקטיביים עמם אנו מתמודדים, חלק מהמאמץ להמשיך להציב מטרות, לשמור על המסורת בה התחלנו ולכוון גבוה ככל האפשר גם בזמנים קשים.

ביום רביעי הקרוב נארח בהדר יוסף את אלופת בוסניה למשחק גומלין במסגרת ה - CUP CEV, על המגרש תחכה לנו יריבה מצוינת.

בצידי המגרש חשוב לנו מאד לנצל את המומנטום, כדי למנף מחדש את הקבוצה במיוחד להפגין נוכחות, להזכיר שאנחנו מכבי ת"א ושלא הלכנו לשום מקום וזוהי מחלקה הקיימת מעל ל - 60 שנה, היסטוריה....

השאיפה לגייס ספונסרים שכל כך חשובים להמשך תפקוד הקבוצה.

מיותר להסביר עד כמה משמעותית עבור כולנו השותפות איתכם והתמיכה במהלך המשחק בפרט ובדרכנו המתחדשת בכלל, ביחד אין לי ספק שאנחנו יכולים לעשות את זה.

ובנימה יותר אישית, כבר חמש שנים לא ביקשתי עזרה במילוי היציעים, חברה - חנייה חופשית, כניסה חופשית, אנא עשו כל מאמץ ליציעים דחוסים, זה יצביע על כוחה של המחלקה שעליה אנו נאבקים מדי יום.

שלכם

שרגא שמש

ישר כוח שרגא. אלמלא הייתי במקום מושבי הזמני בחו"ל הייתי בא. אני ממליץ לכולם לבוא ולתמוך בקבוצה הזאת. מדובר במכבי עם טעם של פעם אבל עם שאיפות, ווינריות, ושחקנים של היום.

נכון לרגע זה המשחק עם מטה אשר ביום שישי בשבוע הבא. גם אני מקווה שהמשחק יעבור יום או יוקדם לשעה 12 ככה (:

למי שלא מכיר את המצב של מכבי כדורעף העונה,

זהר בר נצר, מאמן הקבוצה בעשור האחרון והאיש שבנה עם שרגא את הדרך שהובילה להישגים, עזב את הקבוצה אחרי שבשנים האחרונות מסיבות כלכליות השלמת בניית הקבוצה בעמדות מפתח עם שחקנים זרים הסתיימה אחרי שהעונה התחילה, מה שדי הפריע כל שנה להכין קבוצה לריצה לתארים ולקחת זרים טובים בקיץ.

העונה זהר החליט שאם לא יתאפשר לו להכין קבוצה לתארים בצורה מסודרת כבר בקיץ הוא עוזב. לצערנו לא נמצא מימון לשחקנים זרים וזהר עזב את הקבוצה.

כמאמן חירום מונה עומר דננברג, שחקן הקבוצה בשמונה השנים האחרונות שפרש ממשחק בגלל פציעה.

מספר השחקנים בסגל היה 8 שחסרים שחקנים בעמדות מפתח להרכב . זה כמו שהסגל של מכבי כדורגל יהיה עם 13 שחקנים ובלי שחקנים שמשחקים כקשרים.

כתוצאה מזה שלא היה כסף לשחקנים זרים, הביאו להרכב בעמדת המוסר את רביב שחר בן ה-45. אל תרימו גבה. נכון לרגע זה מדובר אולי בגניבת העונה ובמהלך שעוד יאפשר למכבי לתת פייט כזה או אחר בליגה.

מעבר לזה שרביב אישיות, מדובר באחד המוסרים הטובים בליגה. ויש לא מעט גם מחוץ למכבי שטוענים שהוא מספר אחד.

המהלך הזה אפשר כלכלית לקראת המחזור השני בליגה להחתים גם שני שחקנים זרים לא יקרים, שעושים נכון לעכשיו יופי של עבודה.

אחרי כל זה מכבי גם נאלצת להתמודד עם פציעות של שני שחקנים מרכזיים. גיא בן גל שיחזור עוד חודש-חודשיים וגנאדי סוקולוב בתקווה שיחזור בשבוע-שבועיים הקרובים.

ועם כל הסיפורים האלה, מכבי נותנת עונה יפה נכון לשלב הזה בליגה.

הקבוצה חזרה למקום הראשון אחרי שנתיים שלא היתה בו שבדרך היא מנצחת שתי קבוצות חזקות וניצחה במשחק הראשון בין הקבוצות בגביע אירופה את אלופת בוסניה בחוץ.

הקטע הפחות חיובי בכל הקשור לתוצאות הוא שאתמול הקבוצה הודחה מגביע המדינה.

כל אוהד שבא ביום רביעי הבא מעבר לדחיפה שהוא נותן לקבוצה בלעבור שלב באירופה הוא גם יכול לעזור להביא ספונסר שיראה קהל ואולי זה ידחוף אותו לעזור לקבוצה.

אין כסף גדול, אבל יש בקבוצה חבורה של לוחמים עם הרבה מוטיבציה לנצח כל משחק עם כל הקשיים שמסביב - זה הזמן לבוא ולעזור!

בואו!