Jump to content

השיר אני מודה

פושטק

Recommended Posts

שמעו מהסרטונים זה נראה שלפני 10-12 שנים שערים 8-11 הכילו 50% יותר ממה שהם מכילים היום.

אסור לשנות את אני מודה ואפילו צריך לשיר אותו יותר.

לדעתי זו גם בעיה של שיר ולא רק של קהל.

באיזשהו שלב הלחן כבר הופך למונוטוני עם הצהוב עולה עולה / מי שלא קופץ עכשיו

יוצא מצב שכל משחק רק הגוש שר את השיר ושאר הקהל כבר עסוק בסתם לראות את המשחק

אני בעד או להחליף אותו ולהכניס אותו בסוף המשחק כמו שהצעתי מקודם

או שאחרי החלק של ה"מי שלא קופץ אדום" לעשות רמיקס לשיר אחר, כמו האוהאוהאוהאוה הנה זה מגיע לשמיים בוא נרים את היציע או משהו

אני אף פעם לא הייתי מנוי ל11, כל חיי בשער 8. אני זוכר בתור ילד את שער 8 רועד ושיש תחושה שהאצטדיון מתפרק ב"אני מודה". ללא ספק עצוב מה שקורה עכשיו. אבל מכאן ועד לבטל או להחליף אותו? בונא זה מסורת רבת שנים כבר, אסור אסור להחליף אותו בכלום! צריך לחזור לפעם שכולם היו מחובקים בהתחלה ואז ההתפרצות ב"מי שלא" וששרנו את זה לאט!!! היום זה נגמר אחרי 12 שניות.
אבל אין אפס, אין לי שום תלונה לפאנטיקס ואני בעדם והכל טוב ויפה, אבל השחקן ה12 באמת היה יותר פתוח ויותר קשוב ויותר "ממלכתי" נקרא לזה ובקשר יותר טוב עם הקהל הרחב. אין מה לעשות, זאת עובדה. והעובדה הזאת בימינו בעיקר שיש הצלחות ושכל הסטייקים התהפכו מונעת מהקהל הרחב להיות מחובר ולהשתתף יותר.
שוב, זאת בחירה מודעת של הארגון ואני רוצה להאמין שהם יודעים מה טוב בשביל מכבי ושהעניין הזה תורם לנו בסופו של דבר אבל מבחוץ זה נראה ומרגיש שלא. אבל זו רק דעתי...

לשיר לאט ובלי כפיים, זה הכל.

חייב להבין, חוץ מהחלק של הצהוב עולה ששם זה נשמע סבבה, איפה בדיוק אפשר להכניס כפיים בשיר הזה?

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

אם תשים לב בכל השערים חוץ מ-11 החל מ "אחרייך אני הולך..." מתחילות מחיאות כפיים , אני גם לא מבין מה הקשר אבל בפועל זה קורה וזה הורס תשיר. ואגב גם בצהוב עולה לא צריך להיות כפיים.

אם תשים לב בכל השערים חוץ מ-11 החל מ "אחרייך אני הולך..." מתחילות מחיאות כפיים , אני גם לא מבין מה הקשר אבל בפועל זה קורה וזה הורס תשיר. ואגב גם בצהוב עולה לא צריך להיות כפיים.

אני ב8 כבר כמה שנים ולא שמעתי את זה, אולי כמה אנשים בודדים (שזה גם בערך כמות האנשים שממשיכים לשיר אחרי ה"מי שלא קופץ אדום"), הרוב שרים רגיל

הארגון צריך לפעול חזק בשערים אחרים. שום דבר שקורה בשער 11 לא ישפיע על מה שקורה בשער 7/8 אלא אם כן יכניסו אנשים לתוך השערים האלה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

קודם כל, אין מה לעשות ולהשוות, שיר שכבר שיותר מ10 שנים ביציע והוא השיר פתיחה, אז מן הסתם שהוא יהיה פחות עוצמתי.

ולכל הדואגים, זה לא הולך להשתנות בזמן הקרוב, הוא ישאר השיר פתיחה שלנו.
זה חלק מהמסורת שלנו, תארו לכם עוד 20 שנה וזה עדיין השיר פתיחה....

והשוואה הזאת לשחקן, אז כמוני כמו רבים היינו גם בשחקן, וכיום בפנאטיקס, לפי הדברים שלכם זה נשמע שהיה לשחקן גב מלא מהקהל, רק חבל שבכל פעם באמת שהשחקן היה צריך תקהל הוא הפנה לו ת'גב.

הארגון כיום מורכב מאנשים שהיו בשתי האירגונים, הם כבר למדו על בשרם מזה כפויות טובה מצד הקהל, כל צעד שנעשה היום זה בגלל טעויות עבר.
וכמובן שתמיד יש דברים לשפר ואפשר יותר, אבל אנשים כל כך נעולים על הקטע שהפנאטיקס מנותקים ושאר ירקות שהם בכלל לא מנסים. זה כבר בעיה לא של הארגון.
יש לארגון אנשים שכולם מכירים וכולם מוזמנים לפנות אלהם והם מקבלים את כל המענה שצריך, הכל שאלה של רצון.

השיר הזה זה השיר עידוד הכי גדול בהיסטוריה של הספורט הישראלי, על מה אתם מדברים?

כל קבוצה הייתה מתה לשיר כזה..

וכמעט כל שיר, בטח כזה שאיטי מטבעו, מתחרבש כששערים אחרים מקדימים את 11, אין מה לעשות..

הפנאטיקס אמנם לא יוצאים בעדכונים שוטפים בפורום אבל הם בהרבה דברים הקפיצו את הקהל שלנו כמה רמות למעלה.

זה ביכלל לא תירוץ למי שלא מעודד.

אם כבר אפשר להגיד שפעם כל "תרבות העידוד 90 דקות" רק התחילה ולכן הייתה התלהבות ורצון בקהל הרחב.

היום אנשים לוקחים את העובדה הזו כמובן מאליו ולא תמיד משתתפים במאמץ. שכל אחד יבדוק את עצמו ולא אחרים.

עוד דבר שצריך להגיד אם כבר מדברים על זה,

הקהל שמאכלס את שער 11 עובר תהליך של התבגרות, גם אני התחלתי ב11 מילדות ואז כשהשחקן עבר ל8 עברתי יחד איתם ומאז נשארתי ב8..

לעומת זאת הרבה אנשים עדיין סוג של "תקועים שם" ובצדק כי מכבי לא נותנת להם לעבור ליציע אחר.

מה שמכבי צריכה לעשות זה להכין רשימות של כל המנויים שרוצים לעבור יציע- להחליף אחד תמורת אחד ולאפשר להם את ההזדמנות.

אני באופן אישי מכיר לפחות 3 נערים שמנויים לשער 8 ומתים לעבור ל-11 ולעודד,

ומצד שני גם כמה כאלה שיושבים בשער 11 ומרגישים שמיצו את עצמם שם ורוצים לעבור ל-13 או 8.

השאלה לפי מה תקבע מי ראוי להחליף את אותם אנשים מבוגרים שאין ספק שמכבי צריכה לפתוח להם את האפשרות להחלפת מקומות עם אנשים מיצעים אחרים. יעשו מבחני קבלה לכל מי שרוצה לעבור ל11? אולי. שיעשו הגבלת גיל מסוים לאנשים חדשים שרוצים להיכנס ל11 אבל גם זה נראה לי לא אפשרי.

השאלה לפי מה תקבע מי ראוי להחליף את אותם אנשים מבוגרים שאין ספק שמכבי צריכה לפתוח להם את האפשרות להחלפת מקומות עם אנשים מיצעים אחרים. יעשו מבחני קבלה לכל מי שרוצה לעבור ל11? אולי. שיעשו הגבלת גיל מסוים לאנשים חדשים שרוצים להיכנס ל11 אבל גם זה נראה לי לא אפשרי.

לפי סדר הרשמה. פשוט מאוד.

שיגידו שתחילת עונה הבאה שיש אפשרות להכנס לרשימת המתנה לחידוש לשער אחר ואז יתחילו להצליב ולראות את מי אפשר להחליף זה בזה ופשוט לפי סדר הרשמה יחליטו מי מקבל. מי שמספיק חשוב לו יחדש כבר ביום הראשון של ההרשמה. בטוח שאם הם ירצו לעשות את זה הם ימצאו את השיטה הנכונה.

ולא, אתה לא יכול לצפות ממכבי לעשות מבחני קבלה לראות מי כן מעודד ומי לא, נכון? סדר הרשמה נראה לי הכי סביר.

המבחני קבלה זה היה בציניות

ברור =)

אני פשוט אומר שאתה לא יכול להגביל לא בקטע של מי שמעודד יותר ולא בגיל ולא בשום דבר כי זה לא רציני... אז הצעתי את הסדר הרשמה שנראה לי הכי סביר.

דווקא העניין של הגיל לא היה בציניות וזה כדי להזרים דם חדש ביציע כי אם החלפת אדם בן ארבעים חמישים באדם מאותו הגיל אז לא עשית במהלך הזה כלום. זה סתם רעיון ברור לי שאני לא חושב שזה אפשרי וגם ככה הרוב שירצה לעבור ל11 הם בדרך כלל בני נוער או חבר'ה צעירים של אחרי צבא.

הדרך הכי טובה להחיות אותו היא להפסיק לשיר אותו.

כשיגיע המשחק המשמעותי ו המטורף הראשון (דרבי הבא/משחק אליפות) כשכל בלומפילד על הרגליים וכל המדינה צופה לשיר אותו.

הדרך הכי טובה להחיות אותו היא להפסיק לשיר אותו.

כשיגיע המשחק המשמעותי ו המטורף הראשון (דרבי הבא/משחק אליפות) כשכל בלומפילד על הרגליים וכל המדינה צופה לשיר אותו.

לפי התגובות כאן של אנשים לא כולם כאן עם ראש פתוח לצערי...

אבל זה רעיון גדול לדעתי.

שימו לב לכמה היה הרבה יוצר צבע ביציע מאשר היום ( כמות הדגלים,השלטים)

2 משחקים לקחתי דגל והייתי ממש קרוב למכות בגלל זה אנשים ב11 עדיין לא הבינו ששערה11 זה שער עידוד וצריך להיות בו דגלים כל המשחק ועידוד מכל השער 90 דק !

תראה לי מישו ביציע עידוד של דורטמונד שיגיד להוריד דגל כי זה מסתיר לו

2 משחקים לקחתי דגל והייתי ממש קרוב למכות בגלל זה אנשים ב11 עדיין לא הבינו ששערה11 זה שער עידוד וצריך להיות בו דגלים כל המשחק ועידוד מכל השער 90 דק !

תראה לי מישו ביציע עידוד של דורטמונד שיגיד להוריד דגל כי זה מסתיר לו

כל כך קשה לעלות עם הדגל לשורות העליונות כך שלא יסתיר לאף אחד?

כל כך קשה לעלות עם הדגל לשורות העליונות כך שלא יסתיר לאף אחד?

מאוד מאוד קשה

שער 11 הוא שער עידוד

יש איזור מסוים שבו הארגון נמצא

מי ששם צריך לקבל את זה שיש דגלים באוויר

מי שלא נוח לו, סאלמתק שב במקום אחר

מאוד מאוד קשה

שער 11 הוא שער עידוד

יש איזור מסוים שבו הארגון נמצא

מי ששם צריך לקבל את זה שיש דגלים באוויר

מי שלא נוח לו, סאלמתק שב במקום אחר

מצד שני:

אדם שרוצה לעודד ולראות משחק יושב בגוש,

מנופפים לו דגל מול העיניים כל המשחק,

נמאס לו והוא עובר מקום (כפי שאתה אומר)

כיוצא מכך העידוד שלו לא דומה לזה שהוא בגוש (הוא מעודד אבל לא אותו דבר)

ולכן העידוד נפגע בסה"כ ואז יש כאן ת'רד איך הופכים אותו ליותר טוב...

חשוב לי לציין שאני לא מדבר על עצמי (הייתי שנים בשחקן ועכשיו אני בגייט.. ככה שאני יודע מה זה ארגוני אוהדים ושמנופפים דגל מול הפנים...) אלא על מקרה היפותטי לחלוטין, אתה מסתכל על צד אחד- שחשוב שיהיה צבע בגוש, מצד שני יש אנשים שכן חשוב להם לראות את המשחק... השאלה היא איך עושים את השילוב הנכון, לא איך מרחיקים אנשים (וילדים...) מהגוש.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.