Jump to content

השיר אני מודה

פושטק

Recommended Posts

אני יודע כבר שדובר על כך רבות

אבל רק רציתי להזכיר שפעם זה היה השיר הכי מפחיד בליגה

היום הוא נשמע כמו השיר הכי עייף בליגה

אנשים לא קופצים, לא צורחים, לא באטרף כשהשיר הזה מתחיל

מה לדעתכם צריך לעשות, אם בכלל, כדי להחיות את שיר המסורת הזה?

אולי אפשר לזרוק רעיונות שיצילו את השיר הזה ממוות סופי ביום מן הימים.

פעם היו אבוקות, פעם לא חוררו לנו את שער 10-11 עם מאורות "כאילו לצרכי רכבי ביטחון"( כאשר אפשר לעשות את הכניסה הזו בין השערים 7 ל-8) ,

אבל צריך לשמור על השיר-פתיחה הזה גם במצב כיום. נקווה שהעידוד ישתפר ויתעצם מפעם לפעם.

אחרי שאתה רואה את הוידאו הזה וה"אני מודה" זה הבעיה שלך???? אחחחח געגועים לימים יפים. תראי איך 11 נראה, באותם זמנים אפילו יושבי שער 2 היו מתביישים במה שקורה היום... :thumbdown:

לגבי השיר עצמו, כמו כל להיט שהיה ביציע - הוא דועך עם הזמן.

זה בעונת האליפות עם קלינגר ונמני.

רק לראות את שער 11 ושער 8 עם אבוקות כשכולם לבושים בצהוב וקופצים בטירוף גורם לי להתבאס על המצב היום.

החוסר תשוקה שבשאר היציעים, החור המזויין הזה באמצע 11, עוד חור מיותר בשער 8.

מאיצטדיון הכי ביתי והכי טוב בארץ, השיפוצים הפכו את בלומפילד לאורווה החדשה לעומת סמי עופר וטדי המחודש.

להחיות זה רק דרך שער 10 אם 10 היה מתפקד נורמלי היה חגיגה...הבעיה שאף 1 כנראה לא מאמין שאיכשהו יהיה דרך לשנות את הישנוניות של שער 10 ולא נוצר שום מהלך לנסות לשנות להעיר תשער הזה

להחיות זה רק דרך שער 10 אם 10 היה מתפקד נורמלי היה חגיגה...הבעיה שאף 1 כנראה לא מאמין שאיכשהו יהיה דרך לשנות את הישנוניות של שער 10 ולא נוצר שום מהלך לנסות לשנות להעיר תשער הזה

החור באמצע גורם לשער 10 להיות נפרד כמעט לחלוטין מ11

בעיה...

סתכלו בסרטונים כמה שלטים על הגדר, היום בקושי יש של שלט של הפאנטיקס וזהו

תראו כמה דגלים ענקיים היו בכל פינה בשער 11 היום יש בקושי 2 דגלים

בשביל להחיות תשיר הזה צריך להתחיל מהדברים האלה, אפשר לזרוק גם גלילי נייר וקונפטי כמו פעם.

אבל אין מה לעשות פעם הקהל של מכבי היה יותר טוב ממה שהוא עכשיו ...

אני אומר שצריך למצוא שיר חדש ומקפיץ לשיר בשריקת הפתיחה, ואת האני מודה לשמור לסוף המשחק במקום הקונטרה.

התקופה היא אחרת, זה תקופה שהיית בא לדרבי, הארגון אוהדים היה מתכונן למשחק כמה ימים (כמו היום) עם הכנת קונפטי, הכנת דגלים ושלטים, הייתה תמיכה מלאה של הקהל הרחב. הכול היה תמים יותר.

בתור ילד אני זוכר שהייתי מחכה בציפייה לקטע שזורקים את השקיות קונפטי לאוהדים לפני המשחק, הייתי ישר בודק מה התפאורה ואם אני מתחת לדגל פריסה, מחכה לשיר את האני מודה, לכולם בבלומפילד הייתה תשוקה כזאת, בגלל זה שומעים את השאגה בשיר ואת הקצב המתואם.

השלוש שנים הראשונות של הארגון היו התקופה הכי יפה שלנו בתור קהל בעידן החדש, שהכניס את העידוד הרציף למגרש.

חברה השיר לא מיצה את עצמו ואף אחד לא יוותר עליו,,,שדרגו אותו אז עם האני מודה האקוסטי וזה ענק,,,זה שלא שרים אותו כולם זה בעיה של הקהל לא של השיר,,,אנחנו היחידים בליגה שאף פעם לא שינינו שיר פתיחה ומקווה שנשאר ככה גם

צריך להגיד את האמת

משנה לשנה לקהל שלנו נהיה מנטליות של מכבי כדורסל

כואב מאד לראות את זה כאחד בן 26 שקופץ ושר יותר חזק מהילדים בני 15

שאתה נכנס לדרבי ב7 וחצי מסטול מת מוותר על עוד שעה שלמה של ללא תחתית בחינם רק כדי לוודא שיהיה לך מקום נורמלי קרוב לאיש גדר ולא להפסיד את המורי הזקן עוד לפני ששורה בכלל עולה

ובסוף רואה שכל היציע בכלל עדיין ריק

בדיחה מה שנהיה מהקהל שלנו

הבעיה זה לא בשיר

וואלה צריך להבריח את כל המנומסים והאליטסטים האלה

והמקומבני כרטיסים שבאים לראות ולהראות (ואת אלה שעוזרים להם לארגן כאלה)

גם במחיר כואב

נחנקנו

חייב לציין שסלאח שהוא עוד יותר שנוא בעינינו וישראלים בכלל אחרי מה שקרה משזהבי בעיני אוהדי הפועל (או שאני תמים?) ואחרי החגיגה שלו בישראל הוא מקבל אדום ישיר.

זה ההבדל בינינו וביניהם.

לשיר לאט ובלי כפיים, זה הכל.

חייב להבין, חוץ מהחלק של הצהוב עולה ששם זה נשמע סבבה, איפה בדיוק אפשר להכניס כפיים בשיר הזה?

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

צריך להגיד את האמת

משנה לשנה לקהל שלנו נהיה מנטליות של מכבי כדורסל

כואב מאד לראות את זה כאחד בן 26 שקופץ ושר יותר חזק מהילדים בני 15

שאתה נכנס לדרבי ב7 וחצי מסטול מת מוותר על עוד שעה שלמה של ללא תחתית בחינם רק כדי לוודא שיהיה לך מקום נורמלי קרוב לאיש גדר ולא להפסיד את המורי הזקן עוד לפני ששורה בכלל עולה

ובסוף רואה שכל היציע בכלל עדיין ריק

בדיחה מה שנהיה מהקהל שלנו

הבעיה זה לא בשיר

וואלה צריך להבריח את כל המנומסים והאליטסטים האלה

והמקומבני כרטיסים שבאים לראות ולהראות (ואת אלה שעוזרים להם לארגן כאלה)

גם במחיר כואב

נחנקנו

זה שהיציע ריק עד לשריקה זה לא מעט באשמת האנשים הקבועים ביציע שמגיעים חמש דקות לפני ויש להם מקום שמור כאילו הם ארדואן.

לא לא שייך למקום קבוע אחי זה תמיד היה אנשים שישמרו

יכלת לבוא ב8 לשבת באמצע הגוש בכיף שלך

בדרבי

אם הייתי בא בדרבי בשעה 7 וחצי (ועוד דרבי חוץ) לפני 4-5 שנים

על הריצפה הייתי צריך לשבת, על הריצפה

2 אנשים לפניי בתור להכנס :|

דבר ראשון, בעבר היו שני ארגונים ככה שבתקופות שהמתח בניהם היה נמוך נהנינו מיותר אנשים שבאים במטרה לעודד נטו.

דבר שני, אני חושב שלקהל הרחב היה יותר קל להזדהות עם ארגון כמו השחקן שברוב הזמן זכה לקונצנזוס בגלל שהיה ממלכתי ודאג ליחסים טובים עם הקהל הרחב מאשר עם הפנאטיקס שהקשר שלו עם הקהל הרחב, מתוך בחירה, רעוע מאוד ויש חלקים לא מבוטלים בקהל שסולדים ממנו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.