Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

יש לי תחושה שבמידה וננצח את ק"ש אז יחליטו לבסוף כן להוריד לנו את 2 הנק' ובמידה ולא ננצח אז לא יורידו לנו .

(סורי אם מישהו רשם את זה בעמודים הקודמים,לא עברתי על כולם)

יש לי תחושה שבמידה וננצח את ק"ש אז יחליטו לבסוף כן להוריד לנו את 2 הנק' ובמידה ולא ננצח אז לא יורידו לנו .

תחושה

:bot:

אמרו את זה חחח

הייתי שמח אם מישהו היה מכין גרף שמראה את אחוז ההרשעות בבית הדין של ההתאחדות לעומת בית משפט אזרחי.

למען האמת, שעור ההרשעות בבית משפט ״רגיל״ (לא אזרחי, אלא פלילי) הוא כ- 98%, אך זאת מכיוון שכמעט כל כתבי האישום מסתיימים בעסקת טיעון שבה הנאשם מודה בעבירה קלה מזו שהואשם בה.

לא חושב שיש נתונים רק לגבי תיקים שאשכרה הלכו למשפט (אין סיכוי שזה מתקרב לשעור הגבוה כל כך). בבית הדין זה 99.99999999% הרשעה, ולו משום שעל פי התקנון, דוח שופט המשחק זו ראיה מכרעת שלמעשה, לא ניתן להתווכח עליה.

מלכתחילה לא היו צריכים להעמיד את קרלוס לדין

הרי במה הוא מואשם ? במשהו שאין עליו ראיות רציניות . סרטון מגמתי שמישהו ערך וכל אחד יכול לנחש למה קרלוס התכוון . אגב הבחור שערך את הסרטון לא הגיע לדיון . פשוט בדיחה .

אל תתפלאו אם בגלל מה שהולך במשחק של בני יהודה ולוד (בעיקר אם יהיה הד תקשורתי) פתאום לא יקלו בעונש של מכבי והפועל

אה? מה הקשר?

כל עונש כבד שהיה פה נקבע לפי ההד התקשורתי שהיה באותה תקופה לפני הפסיקה

גם שהורידו למכבי פת נקודות לפני שנתיים, בהתחלה הם לא הועמדו לדין בכלל, רק אחרי שהיה באותו שבוע עוד מקרה של אלימות בין שחקנים בלאומית ניראה לי, העמידו אותם לדין והורידו להם נק בגלל ההד התקשורתי.

אני לא הופתע אם עכשיו שבוע יחפרו בתקשורת איך עומדים להקל בעונש של מכבי והפועל שהגזענות והאלימות ׳משתוללת׳ בכדורגל בארץ.

אני מקווה מאוד שהתבדה...

מאטיס צודק, כבר שנים שהחלטות בית הדין נקבעות לפי הלך הרוח התקשורתי ומדד הלחץ התקשורתי בנושאי האלימות. ואתם פה שמדברים על הפחתת העונש בכלל אופטימיים וזה עוד לפני סכנין-ביתר.

כל עונש כבד שהיה פה נקבע לפי ההד התקשורתי שהיה באותה תקופה לפני הפסיקה

גם שהורידו למכבי פת נקודות לפני שנתיים, בהתחלה הם לא הועמדו לדין בכלל, רק אחרי שהיה באותו שבוע עוד מקרה של אלימות בין שחקנים בלאומית ניראה לי, העמידו אותם לדין והורידו להם נק בגלל ההד התקשורתי.

אני לא הופתע אם עכשיו שבוע יחפרו בתקשורת איך עומדים להקל בעונש של מכבי והפועל שהגזענות והאלימות ׳משתוללת׳ בכדורגל בארץ.

אני מקווה מאוד שהתבדה...

ההד התקשורתי סביב מכבי פתח תקווה היה בגלל הטענות שההוראה להחזיר את הנקודות הגיע מאבי לוזון.

אין פה שום קשר בין שני המקרים.

בהתחלה חשבתי שההחלטה ההיא בבית הדין הייתה נטו בגלל דעת קהל ותקשורת נגדנו, אבל כששמעתי על הציטוט המטורף של הדיין שמעוני שביקר את מכבי תל אביב על השחקן שלה זהבי, ש"החליף מהלומות עם האוהד", פשוט הבנתי הכול, את גודל השנאה שם נגד מכבי, שאני לא מבין איך אפשר להגיע לרמות כאלה במוסד שמתיימר להיות אובייקטיבי.

הכול שם רקוב, לדיון הראשוני מביאים את הדיינים הממש מטורפים ומוגזמים ולדיון הצפוי אחרי הערעור מביאים כאלה שקצת יותר מתונים וזה כדי שהקבוצות לא יאבדו את הראש ויתקפלו מהליגה המסריחה הזאת.

http://sport1.maariv.co.il/content/116148

ההתפרצות של הבבון השיכור למגרש הייתה אכן אירוע חמור וחריג, ומישהו היה צריך להיענש באופן חמור וחריג. הבעיה הייתה את מי להעניש: את "פואד" כבר עצרו וזהבי כבר נענש שלא בצדק. אבל להצדיק את הקיום שלהם ואת הריטיינר החודשי שהם מקבלים צריך, אז על מי יתלבשו? על אלה שהכי נוח עליהם. אלה שהיו תחת הפנס. הקבוצות.

לבוא בטענות לקבוצות זה קל ונוח. תמיד אפשר להאשים שלא הביאו די מאבטחים. אם הביאו 2,000 אפשר להאשים שלא הביאו 5,000. אם הביאו 5,000 אפשר להאשים שלא הביאו את חטיבת הנח"ל פלוס פלוגת טנקים. ולבקשיש אפשר להוסיף לכתב האישום שלא הביאו גם את המתקשרת של שולה זקן, שתעבור עם יונה מתה ושרשרת שום בכל היציעים ותנבא מאיפה "פואד" עומד להתפרץ למגרש.

אז התובע ניר רשף דרש הפחתה של שתי נקודות. זה יפה. זה מוציא אותו גאון ונדיב ואכזר. והדיינים כתבו שם פסק דין נהדר, קראתי אותו, עמוס עוז לא היה כותב יפה כל כך. רהוט, תקיף, שילמדו לקח. מי ילמדו לקח זה לא כל כך ברור, אבל שילמדו לקח. שגולדהאר ילמד לקח ולא יתפרץ למגרש, פושטק שכמוהו. חושב שיכול לבוא מקנדה ויכול לעשות פה מה שהוא רוצה.

אז ירדו שתי נקודות לשתי הקבוצות, ושערים בבלומפילד נסגרו, ובית הדין, כמו שנאמר באותו ערב, העביר מסר ברור וחד. ועברו כמה ימים, עבר שבוע, ולתובע ולבית הדין קצת יצא האוויר מהבלון. וההבנה עד כמה אווילי העונש התחילה לחלחל - או שידעו עד כמה הוא אווילי מלכתחילה, אבל רצו לעשות את ההצגה התקיפה שלהם. אפילו אבירי ריטיינר שכמוהם לא יכלו לחמוק מההבנה כמה מטורלל זה לתת כוח לבבון שיכור מהיציע לקבוע מי תהיה אלופה ומי יכולה לפספס פלייאוף עליון.

את הדיון בעניינו דחו כי לעורך הוידיאו לא היה יום חופש מהעבודה. קרלוס גארסיה

אז עכשיו כולם מחפשים דרך לרדת מהעץ. רשף מסכים פתאום לביטול שתי הנקודות ולהמרה בעונש אחר. למה? מה קרה? מה השתנה בעולם שקודם תבעת בתוקף להוריד שתי נקודות ועכשיו אתה מסכים לעונש אחר? למה לא ביקשת עונש אחר מלכתחילה?

ובית הדין פתאום דוחה דיונים של קרלוס גארסיה כי העורך וידאו לא מקבל כמה שעות חופש מהעבודה. מה יש, אי אפשר לקיים דיון בצהריים? וככה כלום לא בוער. נסחב. לא עונש מיידי. לא מרתיע. לא בטיח. ככה זה נפיחות. רעש גדול, ואחרי זה הן מתפזרות באוויר. רק נשארת הבעיה של הריח הרע.

מעניין מה יהיה העונש במקרה של בני יהודה.

בעצם אני יודע, קנס 5000 ש"ח וסגירת שער 8 ל2 משחקים.

יקבלו עונש חמור .. ברגע שהתקשורת חוגגת בתי הדין מצטרפים

ואני בטוח שהנקודות יחזרו.. השאלה מה עם שאר העונשים

הבנתי מכתבות שהיו״ר של לוד נכנס ליציע של בני יהודה להתעמת איתם

1. באמת קרה?

2. על כזה דבר אמורים לזיין אותו מיליארד ארבעמאות אלףףף יותר מאיתנו לא?

3. למישהו לא ברןר שהוא ייצא בזול אם בכלל יענש בגלל מוצאו?

פחשצקי ממציא ידיעה בכתבה על בני יהודה: "גורם בהתאחדות לכדורגל התייחס לנושא ואמר: "בית הדין העליון חייב להיות אמיץ בנושא של מכבי ת"א והפועל ת"א כי כל החלטה שלו תשפיע תקדימית על כל התיקים שיגיעו. צריך ענישה חמורה גם נגד הקבוצות".

פחשצקי ממציא ידיעה בכתבה על בני יהודה: "גורם בהתאחדות לכדורגל התייחס לנושא ואמר: "בית הדין העליון חייב להיות אמיץ בנושא של מכבי ת"א והפועל ת"א כי כל החלטה שלו תשפיע תקדימית על כל התיקים שיגיעו. צריך ענישה חמורה גם נגד הקבוצות".

מושחתים נמאסתם.

דווקא הייתי יכול להמר על גורם בהתאחדות ששמענו את שמו לאחרונה בהקשרי מכבי וזהבי

שמישהו יסביר לאטומים האלו שעד היום ענישה לקבוצות לא פתרה שום דבר שקשור לאלימות כאילו מי שמתנהג באלימות במגרשים יחשוב על הקבוצה בזמן שהוא עושה את זה. אם חברת האבטחה הודתה בזה שהם לא יכולים למנוע מאוהד לפרוץ למגרש ובטח לא למנוע ממנו לזרוק משהו על קוון אז איך הקבוצות יכולות לשלוט בכל האוהדים ביציע?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.