Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

מדהים.

עכשיו העיכוב בעונש לא משפיע על מכבי (משחקים בחוץ)

אבל הפועל תוכל לעשות את הקופה שלה על ב"ש.

לא יאמן.

מעניין לי את התחת הפועל.... מבחינתי שלא יקבלו בכלל עונש. די כבר להתרכז במה הם מקבלים.

מישהו יכול להסביר מה נסגר או לא נסגר בסוף?

בנתיים יש עיכוב על העונש, הנקודות חזרו, היציעים נפתחו וגם התוצאה של הדרבי לא נקבעה כרגע.

יש דיון חדש בשבוע הבא. התובע מסכים להמיר את העונש של הנקודות לעונש אחר (עדיין לא ידוע)

מה שקרה זה לדעתי שמאירי הפתיע עם חוק מהותי מחוקת פיפ"א, שלא מוזכר בו שום עילה להורדת נקודות במקרים שהיו באירועי הדרבי, היה דיון מהותי על הסגירה של דווקא שער 11 למרות שזה היה משחק חוץ, לדיינים אין מספיק בקיאות בתקדימים ובחוקים האלה והם העדיפו למשוך זמן.

מה שקרה זה לדעתי שמאירי הפתיע עם חוק מהותי מחוקת פיפ"א, שלא מוזכר בו שום עילה להורדת נקודות במקרים שהיו באירועי הדרבי, היה דיון מהותי על הסגירה של דווקא שער 11 למרות שזה היה משחק חוץ, לדיינים אין מספיק בקיאות בתקדימים ובחוקים האלה והם העדיפו למשוך זמן.

בכל התקדימים שראיתי בשבועות האחרונים יש שני מצבים שונים : א. הקבוצה שאוהדיה נכנסו לתקוף שחקן הפסידה טכני (רומניה ורוסיה)

ב. לא נקבע ניצחון טכני - או אז התקיים משחק חוזר.

רק פה לא רק שלא העניקו ניצחון טכני, ביטלו את האפשרות למשחק חוזר, והורידו נקודות לקבוצה ששחקן שלה נתקף.

אני לא חושב שימצאו תקדים לזה באף ליגה ובאף תקנון.

לא יודע מה יש להם לחשוב עד יום שלישי....

מפתיע לטובה. כנראה שהאווירה בבית הדין הלכה לכיוון מסויים אם רשף הציע מיוזמתו את המרת העונש. קשה לי להאמין שיופחתו נקודות לבסוף בתרחיש הזה. השאלה מה תהיה ההמרה, הארכת סגירת השערים או משהו כזה.

מפתיע לטובה. כנראה שהאווירה בבית הדין הלכה לכיוון מסויים אם רשף הציע מיוזמתו את המרת העונש. קשה לי להאמין שיופחתו נקודות לבסוף בתרחיש הזה. השאלה מה תהיה ההמרה, הארכת סגירת השערים או משהו כזה.

השאלה היא מה יהיה עם הדרבי,

כי זה שלוש נקודות שבכלל לא מתייחסים אליהן תחת "הפחתת הנקודות". (והם למעשה ההפחתה המשמעותית ביותר)

בכל התקדימים שראיתי בשבועות האחרונים יש שני מצבים שונים : א. הקבוצה שאוהדיה נכנסו לתקוף שחקן הפסידה טכני (רומניה ורוסיה)

ב. לא נקבע ניצחון טכני - או אז התקיים משחק חוזר (הולנד)

רק פה לא רק שלא העניקו ניצחון טכני, ביטלו את האפשרות למשחק חוזר, והורידו נקודות לקבוצה ששחקן שלה נתקף.

אני לא חושב שימצאו תקדים לזה באף ליגה ובאף תקנון.

לא יודע מה יש להם לחשוב עד יום שלישי....

אני חושב שמה שטרף את הקלפים היה ההצהרה של רשף. הדיינים מקווים שהנכונות להמרת ההפחתה בעונש אחר תוביל להסכמה עם הקבוצות על עונש וכל העסק הזה יירד מהם. אחרת, אין שום סיבה לעכב את ההחלטה ואת העונש, לא חל שום חידוש בנתונים ובטיעונים מהדיון האחרון.

שיקחו כסף לבורקסים.

השאלה היא מה יהיה עם הדרבי,

כי זה שלוש נקודות שבכלל לא מתייחסים אליהן תחת "הפחתת הנקודות". (והם למעשה ההפחתה המשמעותית ביותר)

לא חושב לצערי שיהיה שינוי:

1. הצד של מכבי לא הביע מספיק את הרצון לערוך משחק חוזר.

2. הצד של הפועל לא מעוניין במשחק חוזר- מהסיבות המובנות.

צריך להבין שכל הצד של הפועל, גם מבחינת האוהדים, די מבסוט מהמצב שמכבי נקלעה אליו בגללם, זה סוג של "תמות נפשי עם פלישתים", הרי להפועל אין שאיפות רציניות לאליפות ואם הם מצליחים על הדרך לפגוע במכבי- אדרבא.

אני בטוח שפואד וחבריו מאושרים.

מדהים.

עכשיו העיכוב בעונש לא משפיע על מכבי (משחקים בחוץ)

אבל הפועל תוכל לעשות את הקופה שלה על ב"ש.

לא יאמן.

את האמת שבמקרה הזה זה די שווה כי אנחנו הספקנו לארח את נתניה עם קהל לפני העונש

את האמת שבמקרה הזה זה די שווה כי אנחנו הספקנו לארח את נתניה עם קהל לפני העונש

+ המשחק נגד הפועל חיפה גם ככה תוכנן לשחק בנתניה הרבה לפני העונש ההזוי הזה

אני רוצה להבין, הנקודות חזרו זמנית? יש מצב שאולי קיבלו קמצוץ של שכל שם? באמת?

זה כמו שהפועל יכולים לשבת ב4-5, בעצם העונש על מצב המתנה כרגע. הזייה.

השאלה אם הנקודות אצלך חזרו והיציעים נפתחו מחדש?

זה ההשפעה של קרם הידיים הריחני שמאירי ופינס השתמשו בו

אם בסופו של דבר לא יורידו נקודות יש עוד תקווה לריקבון פה.

כמו שימירו עונש מוות במאסר לחף מפשע וחבריו יגידו שיש עוד תקווה לריקבון פה. ועוד לא דיברנו על האונס שגרסיה יאכל.. בושה.

אבל אם לעורך הדין שלנו לא איכפת, גם לי לא.

בכנות שלא מעניין אותי ממש הסאגה הזו כי מקצועית אנחנו יכולים לקחת צלחת גם עם הקיזוז הזה יותר מעניין ומלחיץ אותי מה נעשה בלי קרלוס אם ירשיעו אותו מחר !! גם ככה ההגנה שלנו נראית על הפנים עם שיטת הפאקו פראס ..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.