Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

אמרתם שאנשים פרצו למגרש למרות שידעו מה ההשלכות, נכון? אז מה חשבתם שיהיו השלכות? אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

לא סוגרים גם וגם!!!!!

בית הדין החליט לסגור את יציעים 4 ו-5 במשחקי הבית של הפועל ת"א, ו-10 ו-11 במשחקי הבית של מכבי ת"א לארבעה משחקים.

עובדה שכן:

g4lmbmjjhrnn.jpg

http://football.org.il/Association/LawSystem/Pages/DecisionDisciplinaryCourt.aspx?DECISION_ID=98483

לא סוגרים גם וגם!!!!!

בית הדין החליט לסגור את [/size]יציעים 4 ו-5 במשחקי הבית של הפועל ת"א, ו-[/size]10 ו-11 במשחקי הבית של מכבי ת"א לארבעה משחקים.[/size]

ככה גם אני הבנתי.. אבל בדף שמישהו העלה פה רשום גם וגם.. עזוב מה ווינט או שקר כלשהו רשם...

אמרתם שאנשים פרצו למגרש למרות שידעו מה ההשלכות, נכון? אז מה חשבתם שיהיו השלכות? אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

1. ההשלכות האלה חמורות פי 10 ממה שצריך היה להיות, מכבי חייבת לערער ולהפנות את האש גם לעולם על הביזיון שהולך בכדורגל כאן.

2. בעקבות המקרה קיבלת קבוצה הרבה יותר מלוכדת, מגובשת, לעומת הקבוצה שהייתה רבה מכות על המגרש, מפסידה דרבי, יוצאת ב3 אדומים ולך תדע אם לא היו קורה בלאגן בין השחקנים לגבי המשחק והסוגייה אם היה צריך לרדת מהמגרש.

הקטע הזה של לסגור יציעים זה הדבר הכי מטומטם בתולדות הספורט. פשוט מעבירים אותם לצד השני, מה עשיתם בזה?

לאן תעביר אותם? כל בלומפילד מנויים!

2. בעקבות המקרה קיבלת קבוצה הרבה יותר מלוכדת, מגובשת, לעומת הקבוצה שהייתה רבה מכות על המגרש, מפסידה דרבי, יוצאת ב3 אדומים ולך תדע אם לא היו קורה בלאגן בין השחקנים לגבי המשחק והסוגייה אם היה צריך לרדת מהמגרש.

מסכים

לאן תעביר אותם? כל בלומפילד מנויים!

לשער 5, והיריבה ל11

לא סוגרים גם וגם!!!!!

בית הדין החליט לסגור את יציעים 4 ו-5 במשחקי הבית של הפועל ת"א, ו-10 ו-11 במשחקי הבית של מכבי ת"א לארבעה משחקים.

תגיד לי מה אתה לא מבין?

zctoxm3mwcdk.jpg

הבאתי לך את הפסקה מהפסק דין ואתה בכל זאת מחליט לקבוע עפ"י התקשורת.

גם לך יש קושי בהבנת הנקרא?

תגיד לי מה אתה לא מבין?

zctoxm3mwcdk.jpg

קודם כל בוא נרגע ....

אני הבאתי ציטוט מYNET , כן כנראה שהם לא מעודכנים שם.

קודם כל בוא נרגע ....

אני הבאתי ציטוט מYNET , כן כנראה שהם לא מעודכנים שם.

אני רגוע, זה אתה לא רגוע ולא קורא את מה שכותבים לך, ואתה גם מטעה כאן אחרים.

הורדת 5 נק' ו-4 רדיוסים מחוץ לבלומפילד מול בית"ר, באר שבע, הפועל חיפה ומכבי פ"ת.

עונש בגלל שאוהד הפועל פרץ למגרש ותקף את ערן זהבי.

איבדנו כל הגיון, אנחנו לא מדינת ספורט ובחיים לא נהיה, הכל אינטרסים.

תגיד לי מה אתה לא מבין?

zctoxm3mwcdk.jpg

מאמין שיירד בערעור. זה פשוט מטומטם מדי. אנחנו אחראים על פואדים שיכורים במשחק שאנחנו לא מארחים, שיושבים ביציע של האורחות במשחקים שלנו?

מה היה אז?

10-11 היה סגור אצלנו, אז החליפו עם בני יהודה. עכשיו אני קולט את העונש האידיוטי של הפעם.

זה פשוט עונש בזיוני.

אני באמת לא מצליח להבין למה בגלל שחמישה אוהדים פרצו למגרש אני צריך לקבל בראש על זה ולהפסיד 4 משחקים ששילמתי עליהם כסף.

זה לדעתי על גבול הלא חוקי, להעניש אותי על עבירה שלא ביצעתי.

חבורה של מטומטמים, אין איזה גוף שמפקח על בית הדין הבדיחה הזה? הם יכולים לעשות מה שהם רוצים?

זה פשוט עונש מפגר שפוגע באוהדים שלא עשו שום עבירה.

ומעבר לזה זה מציב את מכבי בבעיה מול שער 11 עכשיו.

מעניין מה הקבוצה תעשה עם המצב הזה עכשיו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.