Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

קריאה לקבוצות:

כל הקבוצות בליגה מאוחדות מאחורי חוסר ההערכה שלהם לבית הדין. כולן. (אולי חוץ מהדון אבל הם לא הכי רלוונטיים)

מחר בבוקר אתם עושים ישיבת מנהלת ומחליטים שאינכם רואים עוד בבית הדין גוף לגיטימי.

לא יכול להיות שישב גוף, שמתפרנס מן הענישה (כן....גוף שמראש יש לו אינטרס להעניש ולא לזכות) וכל מעשיו רק פוגעים אנושות בקבוצות,

דייניו מגלים אטימות מוחלטת לכל דבר פרט לבקשת תובע ההתאחדות והתקנון העתיק שלו,

פשוט לא להגיע אליו יותר. לא לשלם את הקנסות שלו. לא להשיב לכתבי האישום שלו. לא להגיע לדיונים שלו. להחתים את כל ראשי הקבוצות במנהלת על מסמך שינוסח ע"י עורכי הדין מדוע משפטית בית הדין הזה אינו יכול עוד לשמש כשופט מקובל(ואגב הפרסום של פרימו יכול להיות מכת מחץ שכן פורסם פסק דין לפני הדיון והוא אמר מפורשות "אני לא מנחש, אני יודע")

רוצים לשנות ? מי מונע בעדכם ? תתחילו לשנות.

הקמתם מנהלת ? יופי עכשיו תקימו בית דין בלתי תלוי תחת המנהלת.

תשכרו חמישה שופטים רציניים בדימוס, או עורכי דין מתחום הבוררויות וקדימה להתחיל מחדש,

שיהיה בית דין שמחובר לשנות האלפיים ולמה שהולך פה.

למי שלא הבין, גם 4-5 וגם 10-11 נסגרים במשחקים שלנו, וגם של הפועל. כלומר, אי אפשר לעשות את הקומבינה של להפוך שערים עם הקהל חוץ.

זה עונש לא ישים, כי כל המנויים של מכבי סולדאאוט, ואין מקום לקהל היריבה בבלומפילד.

למי שלא הבין, גם 4-5 וגם 10-11 נסגרים במשחקים שלנו, וגם של הפועל. כלומר, אי אפשר לעשות את הקומבינה של להפוך שערים עם הקהל חוץ.

זה עונש לא ישים, כי כל המנויים של מכבי סולדאאוט, ואין מקום לקהל היריבה בבלומפילד.

סבבה. אז נעבור לפ"ת או נתניה ואז אי אפשר לסגור את שער 4-5 ו 10-11

כי הכל שם זה באותיות לועזיות.

שמכבי יתחילו להתייחס לפסקי הדין האלה ברצינות שמגיעה להם. כלום.

קריאה לקבוצות:

כל הקבוצות בליגה מאוחדות מאחורי חוסר ההערכה שלהם לבית הדין. כולן. (אולי חוץ מהדון אבל הם לא הכי רלוונטיים)

מחר בבוקר אתם עושים ישיבת מנהלת ומחליטים שאינכם רואים עוד בבית הדין גוף לגיטימי.

לא יכול להיות שישב גוף, שמתפרנס מן הענישה (כן....גוף שמראש יש לו אינטרס להעניש ולא לזכות) וכל מעשיו רק פוגעים אנושות בקבוצות,

דייניו מגלים אטימות מוחלטת לכל דבר פרט לבקשת תובע ההתאחדות והתקנון העתיק שלו,

פשוט לא להגיע אליו יותר. לא לשלם את הקנסות שלו. לא להשיב לכתבי האישום שלו. לא להגיע לדיונים שלו. להחתים את כל ראשי הקבוצות במנהלת על מסמך שינוסח ע"י עורכי הדין מדוע משפטית בית הדין הזה אינו יכול עוד לשמש כשופט מקובל(ואגב הפרסום של פרימו יכול להיות מכת מחץ שכן פורסם פסק דין לפני הדיון והוא אמר מפורשות "אני לא מנחש, אני יודע")

רוצים לשנות ? מי מונע בעדכם ? תתחילו לשנות.

הקמתם מנהלת ? יופי עכשיו תקימו בית דין בלתי תלוי תחת המנהלת.

תשכרו חמישה שופטים רציניים בדימוס, או עורכי דין מתחום הבוררויות וקדימה להתחיל מחדש,

שיהיה בית דין שמחובר לשנות האלפיים ולמה שהולך פה.

אולי במדינה אחרת. אם יש דבר אחד שהופגן בשבוע שעבר, פרט לאטימות, זה שאין כאן סולידריות. הכל אינטרסים צרים. גם החזית האחידה היתה תולדה של אינטרס של הפועל (וטמטום של מכבי). ההחלטות של בית הדין אולי תמיד אידיוטיות, אבל לפעמים משרתות אינטרסים של קבוצות, וכל עוד זה המצב לא תהיה הנגדות גורפת אליו כמוסד.

אולי במדינה אחרת. אם יש דבר אחד שהופגן בשבוע שעבר, פרט לאטימות, זה שאין כאן סולידריות. הכל אינטרסים צרים. גם החזית האחידה היתה תולדה של אינטרס של הפועל (וטמטום של מכבי). ההחלטות של בית הדין אולי תמיד אידיוטיות, אבל לפעמים משרתות אינטרסים של קבוצות, וכל עוד זה המצב לא תהיה הנגדות גורפת אליו כמוסד.

אם חיימקה יפעיל את המחבש יחד עם מכבי הכל אפשרי.

רוב הקבוצות פה מחזיקות משקעים גדולים לבית הדין. לא יהיה כל כך קשה לשכנע אותם,

הבעיה היחידה היא מול אופ"א ופה בהחלט צריך ייעוץ משפטי לבדוק היתכנות של מהלך כזה. חוצמזה אין באמת מניעה. כולם ילכו איתך.

סבבה. אז נעבור לפ"ת או נתניה ואז אי אפשר לסגור את שער 4-5 ו 10-11

כי הכל שם זה באותיות לועזיות.

שמכבי יתחילו להתייחס לפסקי הדין האלה ברצינות שמגיעה להם. כלום.

אתה מבין שזה בעצם משחקי רדיוס כפויים?

אם חיימקה יפעיל את המחבש יחד עם מכבי הכל אפשרי.

רוב הקבוצות פה מחזיקות משקעים גדולים לבית הדין. לא יהיה כל כך קשה לשכנע אותם,

הבעיה היחידה היא מול אופ"א ופה בהחלט צריך ייעוץ משפטי לבדוק היתכנות של מהלך כזה. חוצמזה אין באמת מניעה. כולם ילכו איתך.

מועדונים פה לא יצאו נגד אלימות, אלימות! אוהד תקף שחקן ושחקנים וראשי מועדונים גמגמו מחשש שמא תמיכתם תתפרש כתמיכה במועדון יריב. אז אתה רוצה שיצאו נגד בית הדין? לאף אחד פה לא אכפת מנכון או לא נכון. כרגע כולם שמחים כי דפקו אותך ולא משנה להם למה. זה המצב.

אתה מבין שזה בעצם משחקי רדיוס כפויים?

אתה יודע מה ?

אני לא אתפלא בכלל אם הדיינים החכמים והותיקים בכלל לא הבינו את המשמעות של סגירת היציעים במשחקים של מכבי.

באמת...זה לא יפתיע אותי. הם אנשים לא מחוברים. הם עוד חיים בנאום הלוויתנים....

אגב מה הקטע לסגור במשחקים של מכבי יציע שהוא לא של אוהדי מכבי ?

את מי אתה מעניש ?

מועדונים פה לא יצאו נגד אלימות, אלימות! אוהד תקף שחקן ושחקנים וראשי מועדונים גמגמו מחשש שמא תמיכתם תתפרש כתמיכה במועדון יריב. אז אתה רוצה שיצאו נגד בית הדין? לאף אחד פה לא אכפת מנכון או לא נכון. כרגע כולם שמחים כי דפקו אותך ולא משנה להם למה. זה המצב.

זה הכיס שלהם. זה מעל האוהדים.

לא ריאלי להתכחש לבית הדין ולהתאחדות. קודם כל יעיפו את כל הקבוצות מאופ"א. שנית כל ההתאחדות ישימו ברקס להרבה מאוד מענקים וכספים שהם מעבירים לקבוצות והקבוצות הקטנות לא יכולות להתקיים בלעדיהם ככה ש.

דיברתי עם מישהו במכבי, אמר שגם 4-5 אמור להיות סגור במשחקי בית והקהל חוץ אמור לשבת ב7

לא יודע מה יעשו עם זה, אמר שנתניה זאת לא אופציה, הזדיינו חזק!

זה לא קביל ולא חוקי.

אתה יכול להורות על סגירת יציע ולמנוע מיושביו להיכנס למשחק, אתה לא יכול לדרוש מהקבוצה לתת פתרון לאוהדי היריבה על חשבון המנויים שלה.

שום סיכוי שדבר כזה עובר.

פרימו צדק

הוא לא צדק הוא ידע. זה מה שחמור.

וזאת עילה לפירוק בית הדין.

היה פה פסק דין לפני הדיון. ברגע שגבר כזה קורה בית הדין כבר לא יכול לקרוא לעצמו בית דין.

אם רוצים לפרק אותו יש כרגע שעת כושר שלא בטוח שתחזור.

אם לא עושים את זה, אז אי אפשר לבוא יותר בתלונות.

מהגוף הזה לא נזכה לראות היגיון בימי חיינו כבר.

זה הכיס שלהם. זה מעל האוהדים.

שום כיס, אף אחד לא קיבל קנס. חוץ מזה, זבש"ך. כשזה יגיע אליהם אולי מישהו ידבר ואז כל האחרים ישתקו. העולם זה לא שיר של מרטין נימלר, כולם שמים זין בסוף.

לא ריאלי להתכחש לבית הדין ולהתאחדות. קודם כל יעיפו את כל הקבוצות מאופ"א. שנית כל ההתאחדות ישימו ברקס להרבה מאוד מענקים וכספים שהם מעבירים לקבוצות והקבוצות הקטנות לא יכולות להתקיים בלעדיהם ככה ש.

בשביל זה פונים ל-CAS

אתה יכול להוכיח שבית הדין הפר פה את כללי המנהל התקין.

זה עילה לפירוקו.

שוב אמרתי, אתה חייב ליווי משפטי, אבל בגדול אתה יכול לפנות לאופ"א ולטעון להפרה בוטה של זכותך לדיון משמעתי בלתי תלוי ותקין (מה שהוכח שלא היה פה שכן פסק הדין פורסם ישר לאחר המשחק ובפעם השניה ע"י פרימו שפלט שהוא לא מהמר על פסק הדין אלא יודע אותו),

יש לך קייס ל CAS

העונה הזאת בסימן מהפכות

למה שלא ניקח את זה צעד קדימה

מה הם בלעדינו בכלל, שמרשים לעצמם לשלוח אותנו הביתה לחודש (למרות שאני לא יושב ב11)?

אם יש בליגה הזאת קהל של גברים אף אחד לא הולך למחזור שלם , כל השערים של מכבי וכל השערים של הפועל

הייתי בדרבי, מה עשיתי לא בסדר בדרבי? לא מספיק שילמתי 100 שקל, פעם ראשונה בשנים האחרונות אני זוכה לדרבי חוץ בהגרלה

כוס אמא שלהם זונה עד שפעם אחת זכיתי במשהו

ידעתי שאסור לי ללכת

אתה יכול להוכיח שבית הדין הפר פה את כללי המנהל התקין.

זה עילה לפירוקו.

שוב אמרתי, אתה חייב ליווי משפטי, אבל בגדול אתה יכול לפנות לאופ"א ולטעון להפרה בוטה של זכותך לדיון משמעתי בלתי תלוי ותקין (מה שהוכח שלא היה פה שכן פסק הדין פורסם ישר לאחר המשחק ובפעם השניה ע"י פרימו שפלט שהוא לא מהמר על פסק הדין אלא יודע אותו),

יש לך קייס ל CAS

אתה יכול לנסות.

לא נראה הגיוני שהתנהלות לא נכונה של בית דין בתיק מסויים יכולה לגרום לפירוקו. מקסימום למשפט חוזר.

בכל מקרה במידה ולא תצליח אתה עדיין חייב להשמע לבית הדין ולא יכול לארגן מרד כי אתה יכול רק להפסיד מזה.

אני לא מבין את התרוץ הזה נגד משחק חוזר, זה פשוט הזוי הזוי הזוי

זה לא שלא יהיה עוד דרבי עוד 3 חודשים

אז בואו נבטל את כל הדרבים בהיסטוריה לעג לרש

פשוט טימטום

במדינה תקינה, המשטרה עוצרת את פרימו וחוקרת מאיפה הוא ידע את פסק הדין. היו מגלים מי הדליף ומאיפה הריקבון, והיו סוגרים את המוסד המגעיל והמטונף הזה.

אבל ישראל לא מדינה תקינה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.