Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

עונש מגוחך, אבל כרגיל הכלבים נובחים והשיירה עוברת ועולה ממנה ריח חזק של שחיתות, ושום דבר לא משתנה.

המבנה של איך שהדברים עובדים חייב להשתנות, כמו שבבתי הדין ישבו אנשים שמבינים בכדורגל.

נקווה שנקבל משהו בערעור

וזה רק אירוני שבאותו היום שאנחנו מקבלים עונש הזוי פואד משתחרר למעצר בית

בקיצור וכרגיל, הפועל יצאו מזה בזול ואנחנו נדפקים.

"אני איתך והעולם מנגד הם מחכים ליום שנשבר"

שימשיכו לחכות, אנחנו יוצאים מזה רק מחוזקים ומאוחדים יותר !

פואד, בית הדין, התאחדות, התקשורת, הפועל, המשטרה וכל נבלה שרוצה לפגוע בנו - מ

אני מכבי מי אתם בכלל ?!?!

זה בעצם אומר שכל קבוצה שרוצה להפיל קבוצה אחרת יכולה להתרים ולשכור מישהו, שאפילו לא חייב להיות אוהד הקבוצה (אולי סתם איזה הומלס מהרחוב שמצבו ישתפר אם ישב בכלא), לפרוץ לדשא ולהכות את הכוכב של היריבה.

חייב לציין שאני מאוד נגד זה :whistling:

הכדורגל פה מת

בשנים האחרונות היו לט מעט פריצות של אוהדים לכר הדשא אף פעם זה לא נגמר בעונש כזה

המשחק היה צריך להיות מפוצץ באותו רגע שפואד תקף את זהבי, מעניין אם היו תוקפים את השופט איך זה היה נגמר

הדיינים באו עם עומש מהבית וכנראה זה הודלף

לפרימו מאז ומתמיד מזיינים אותו בבית דין הפעם זה כבר יותר מדי

הפועל ניצחו בדרבי, השופט קיבל מחמאות מאיגוד השופטים, פואד שוחרר למעצר בית, המשרטה תמשיך לקבל תכסף שלה ורק אנחנו הזדיינו

לעבור לקפריסין!!!

סעמק הרשף הזה. חייבים לערער על המינוי שלו בכלל - הוא אדום מוצהר מסריח.

השופט הוא הדביל.. ניר רשף עושה את העבודה שלו לנסות לדפוק את הנתבעים כמה שיותר (גם מכבי גם הפועל). השופטים בשקל זאת הבעיה

הכדורגל פה מת

בשנים האחרונות היו לט מעט פריצות של אוהדים לכר הדשא אף פעם זה לא נגמר בעונש כזה

המשחק היה צריך להיות מפוצץ באותו רגע שפואד תקף את זהבי, מעניין אם היו תוקפים את השופט איך זה היה נגמר

הדיינים באו עם עומש מהבית וכנראה זה הודלף

לפרימו מאז ומתמיד מזיינים אותו בבית דין הפעם זה כבר יותר מדי

הפועל ניצחו בדרבי, השופט קיבל מחמאות מאיגוד השופטים, פואד שוחרר למעצר בית, המשרטה תמשיך לקבל תכסף שלה ורק אנחנו הזדיינו

לעבור לקפריסין!!!

מכבי צריכה ללכת לבגץ... ממש לא להגיש עירעור. להגיש ערעור למוסד הרקוב הזה זה פשוט בדיחה!

רב"ש פנה לבית המשפט המחוזי לפני שבועיים בבקשה שיבטלו את ההרחקה שלו, בית המשפט ביטל את העתירה בנימוק שיש לבית הדין המשמעתי "אוטונומיה" שיפוטית בתחום הספורט, והוא לא רואה עצמו כבעל זכות התערבות בהליך השיפוטי שלהם.

אז אל תזרקו סתם שטויות לאוויר.

בשביל פניה לבג"ץ אתה צריך להוכיח שבית הדין המשמעתי "עבר" על אחד מחוקי המדינה בפסק הדין שלו, ואז חוק המדינה חזק מחוק הספורט,

כלומר שכתוצאה מפסק הדין נפגעה לך איזה זכות חוקתית מהותית שמעוגנת בחוקי המדינה.

כיוון שבית הדין המשמעתי פועל עפ"י תקנון שכתב משפטן ותחת יעוץ משפטי הסיכוי שיש שם סעיף שלא מתיישב עם חוקי המדינה הוא קלוש.

בושה.

בפעם הבאה שיפרסמו את העונש ללא כל דיון.

הרי ברור שכל הדיון הזה היה לפרוטוקול בלבד ולא נועד לשנות את רוע הגזירה שנכתבה כבר מראש..

:thumbdown: :thumbdown:

אל תטעו,

אני לא יודע אם אוהדי הפועל שמחים היום, ומי הם בדיוק האוהדים שלהם ששמחים,

אבל לטווח הארוך ההחלטה הזאת תפגע בהם הרבה יותר חזק מאשר בנו.

רב"ש פנה לבית המשפט המחוזי לפני שבועיים בבקשה שיבטלו את ההרחקה שלו, בית המשפט ביטל את העתירה בנימוק שאין לבית הדין המשמעתי "אוטונומיה" שיפוטית בתחום הספורט, והוא לא רואה עצמו כבעל זכות התערבות בהליך השיפוטי שלהם.

אז אל תזרקו סתם שטויות לאוויר.

בשביל פניה לבג"ץ אתה צריך להוכיח שבית הדין המשמעתי "עבר" על אחד מחוקי המדינה בפסק הדין שלו, ואז חוק המדינה חזק מחוק הספורט,

כלומר שכתוצאה מפסק הדין נפגעה לך איזה זכות חוקתית מהותית שמעוגנת בחוקי המדינה.

כיוון שבית הדין המשמעתי פועל עפ"י תקנון שכתב משפטן ותחת יעוץ משפטי הסיכוי שיש שם סעיף שלא מתיישב עם חוקי המדינה הוא קלוש.

אתה לא חייב להוכיח שבית הדין חרג מסמכותו, אלא די שתצביע על כך שהחלטתו של בית הדין בלתי סבירה בעליל משום שהיא חורגת מעקרונות בסיסיים של צדק (ובכל מקרה, לא נראה שיש לעתור לבג"צ אלא לבית משפט לעניינים מנהליים). עדיין, די ספקטי לגבי זה. תמיד יש את CAS.

אל תטעו,

אני לא יודע אם אוהדי הפועל שמחים היום, ומי הם בדיוק האוהדים שלהם ששמחים,

אבל לטווח הארוך ההחלטה הזאת תפגע בהם הרבה יותר חזק מאשר בנו.

השרמוטות האלו שמחים היום ופותחים אבוקות כאילו זכו בדאבל הם יותר שונאים אותנו מאשר אכפת להם מהקבוצה שלהם והם בהחלט זכו פה בדאבל גם אדום לזהבי וגם זיינו אותנו בתחת. מאחל לפואד הזה מוות מהסרטן הכי קשה שיכול להיות ושכל מי שהיה שותף לקרקס הזה שיהיה לו רק רע בחיים.

אתה לא חייב להוכיח שבית הדין חרג מסמכותו, אלא די שתצביע על כך שהחלטתו של בית הדין בלתי סבירה בעליל משום שהיא חורגת מעקרונות בסיסיים של צדק (ובכל מקרה, לא נראה שיש לעתור לבג"צ אלא לבית משפט לעניינים מנהליים). עדיין, די ספקטי לגבי זה. תמיד יש את CAS.

לא יודע איך תצליח לזכות במשהו ב CAS כאשר גם האוהדים שלך פרצו למגרש.

אם לא...אולי היה לך קייס.

בית משפט לעניינים מנהליים זאת פרוצדורה שהעלו פה בימים האחרונים שאני לא מכיר אז אין לי מושג.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.