Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

נסיבות מחמירות לא מפורטות בהכרח בחוק העונשין, למשל קבלת דבר במרמה

סעיף 415 לחוק העונשין:

המקבל דבר במרמה, דינו - מאסר שלוש שנים, ואם נעברה העבירה בנסיבות מחמירות, דינו - מאסר חמש שנים.

אז נכון שאין הגדרה מדויקת לגבי מהן נסיבות מחמירות, אבל כן יש התייחסות מפורשת לאפשרות להגיש כתב אישום שהוא בנסיבות מחמירות ואני מניח שבפסיקה כבר פירשו מה משמעות הנסיבות המחמירות לעניין עבירה זו. מעבר לכך, יכול להיות שיש עבירות אחרות שאין לגביהן כל התייחסות בחוק ביחס לנסיבות מחמירות, אבל עצם זה שקיימת התייחסות לכך בקשר עם עבירות אחרות מספיק כדי לייחס נסיבות מחמירות גם לגבי אותן עבירות.

בתקנון המשמעת הדבר הזה לא מוזכר בכלל.

עכשיו, אם היית אומר לי שתקנון המשמעת שואב תוכן מהוראות חוק אחרות, כגון חוק העונשין, הייתי אומר - מצוין. יש לנו אמות מידה שניתן להעזר בהן. אלא שממה שאני זוכר מדיונים קודמים, התובע והדיינים נוהגים להצמד לתקנון הקיים (וכשלא, בית הדין העליון מתקן אותם). אז מאיפה פתאום הביאו את הנסיבות המחמירות האלה?

מניח שייצא בסביבות השעה 18:00 ישר לתוכניות הרדיוזבל.

יתנו למאיר הללי ושות' להתלהם עוד קצת. כמו הצגה מתוזמנת מראש.

תזכרו ש99% יהיה דיון נוסף אחרי הערעור אז תיקחו את העונש בערבון מוגבל עם כמה שזה מביא עצבים (כמובן שאני יחטוף עצבים שאני יראה את העונש). אולי נכריז על יום זעם

תזכרו ש99% יהיה דיון נוסף אחרי הערעור אז תיקחו את העונש בערבון מוגבל עם כמה שזה מביא עצבים (כמובן שאני יחטוף עצבים שאני יראה את העונש). אולי נכריז על יום זעם

אם לערביי ישראל מותר לעשות יום זעם אז לנו מותר שבוע

בית הדין קבע: 2 נקודות הופחתו להפועל ומכבי תל אביב

דיינים לא התרשמו משיתוף הפעולה שהציגו המועדונים וגזר עליהם עונש לא קל. עוד נקבע כי שערים 4-5 ו-10-11 ייסגרו ב-4 המחזורים הקרובים וכי תוצאת משחק הדרבי שפוצץ תהיה 0:0 בלי שאף קבוצה תזכה בנקודה

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.178849.html

בזיון אם הוא משוחרר למעצר בית

בכלל, כל עונש למכבי\שחקן שלה זה נצחון לשמן הבן זונה הזה

שוחרר.

אבל זה היה צפוי. דין פלילי לוקח חודשים והעבירה שהוא עשה בדין הפלילי הוא נחשבת לקלה מאוד וגם אין לו כל כך איך לשבש הליכי משפט או מסוכנות לכלל הציבור (שאלו השיקולים שלפיהם עושים הארכת מעצר ).

אל תבלבלו הארכת מעצר עם כלל ההליך פלילי - הארכת מעצר היא רק כלי שאמור להבטיח את אי מסוכנות הנאשם לציבור ואת קיום המשפט התקין, זה לא כלי שאמור "להעניש" את הנאשם - בשביל זה יש משפט.

אם הוא מורשע גם ככה המעצר מתקזז מהעונש אז אם הוא היה יושב שנה במעצר ואז נשפט לשנה הוא היה הולך הביתה באותו היום.

בושה!

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.178853.html

2 נקודות בפועל לשתי הקבוצות

שערים 0-11 סגורים.

פואד שוחרר למעצר בית..

בית זונות של בית דין.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.