Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

אני מקווה מאוד שלא מציגים לנו את התמונה המלאה, אחרת מורן מאירי הוא פשוט עורך דין לא טוב שבא לא מוכן ובלי התשובות הדרושות לשאלות המובנות מאליהן.

בלי צחוק, אם מישהו יכול להסביר לי אני אשמח.

איך סגירת שער 11 בכלל עולה על הפרק? זה היה משחק חוץ!

ישבו בדרבי אנשים מכלל השערים. מה הקשר ל11?

רציני לגמרי. מחפש היגיון ולא מוצא.

אין הגיון. אני מנוי בשער 8 והייתי בדרבי. בוא נגיד שאני חיית אדם שצריכה להיות בכלוב ואני עבריין כי ישבתי בשער 11 באותו משחק אז אני אמשיך לבוא למשחקים בשער 8 בכיף שלי בזמן שאנשים שאולי לא היו בכלל באותו משחק ומנויים ל11 יקבלו רדיוס. זה פשוט אבסורד והזייה.

אני מקווה מאוד שלא מציגים לנו את התמונה המלאה, אחרת מורן מאירי הוא פשוט עורך דין לא טוב שבא לא מוכן ובלי התשובות הדרושות לשאלות המובנות מאליהן.

איזה מזל שעו"ד פינס ייצג אותנו

מישהו יכול להסביר לי איך האוהדים שפרצו למגרש הם גיבורים?

תודה על הרחקתו של גרסיה (גם ככה ההגנה שלנו כ"כ טובה שאפשר לוותר על הבלם הכי טוב שלנו)

תודה על כך שהאוהדים מממנים את הקנס שיוטל על הקבוצה

תודה לאוהדים שמחזקים את גולדהאר שאנחנו קבוצה ששווה להשקיע בה.

תודה לאוהדים שהורידו לקבוצה נקודות (ככה שיהיה מתח, משעמם לסיים כל עונה בפער דו ספרתי).

תודה גיבורים

החל הדיון בעניין קרלוס גרסיה. אנשי הפועל עזבו

עזבו ברקע התשואות של מורן מאירי שסיפק סטנדינג אוביישן לעמית פינס תוך כדי שירת "אתה תבוא עד הגדר"

מגעיל לי. באמת. יש לי קצת קיא בפה. הכדורגל שלנו פשוט מסריח מהיסוד. מי אלה הדיינים האלה? מה לעזאזל הם חושבים לעצמם? מיזה התובע המזדיין הזה? ביזיון.

לפי התפתחות הדיון נראה שהדיינים חמים על הקטע של ירידת ג'ורדי ואנשי מכבי לדשא ועל הדרישה של זהבי להפסיק את המשחק.

לגבי כניסת הקהל הם יודעים כנראה שלא ניתן להוריד ניקוד על זה ולכן מכוונים להתנהגות אנשי מכבי.

רשף דרש הורדת 2 נק' ומשחק חוזר ללא ניקוד.

אני מקווה שהדיינים יסתפקו במשחק חוזר ללא ניקוד כיוון שזה כשלעצמו מוריד ניקוד אופציונלי

אם יורידו נק' 1 אפשר לנסות לערער ולהוריד את זה

אגב הטקטיקה של מכבי והפועל נגד המתפרעים משני הצדדים נכונה וחכמה

התובע הזה עובד אצל הקסקט?

ניר רשף, תובע ההתאחדות: יש לינץ' ציבורי על רובן ראיוס רשף הגן על הספרדי בתוכנית הרדיו '5 באוויר'. בכירי ההתאחדות לוחצים לגזור עליו הרחקה ארוכה, התובע יבקש השעיה של שמונה משחקים. בדו"ח השיפוט נכתב: רובן התכוון לשבור לדהן את הרגל

מוטי פשכצקי 10.03.14 - 15:10

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.