Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

עכשיו תורה של מכבי ת"א שמבקשת מהדיינים: ''איך שלא תענישו - אין מקום לפגוע בתחרות הספורטיבית של שתי הקבוצות'' או במילים אחרות - אל תורידו נקודות

עוד מהדיינים: "אם נפסוק כפי שאתם רוצים מה יגיד לי מאמן ילדים שפורץ למגרש כדי להגן על שחקן שלו שמותקף.. הוא יגיד לי שגם ג'ורדי קרויף עשה את זה''

מדהים...

"אם נפסוק כפי שאתם רוצים מה יגיד לי מאמן ילדים שפורץ למגרש כדי להגן על שחקן שלו שמותקף.. הוא יגיד לי שגם ג'ורדי קרויף עשה את זה''

אני לא מאמין ששופט בישראל אמר את המשפט הזה , בטוח שזה לא פרימו ?

הם בעצם לא מתייחסים לפגיעה אלא באים בטענות להגנה מהפוגע !

עכשיו תורה של מכבי ת"א שמבקשת מהדיינים: ''איך שלא תענישו - אין מקום לפגוע בתחרות הספורטיבית של שתי הקבוצות'' או במילים אחרות - אל תורידו נקודות

עוד מהדיינים: "אם נפסוק כפי שאתם רוצים מה יגיד לי מאמן ילדים שפורץ למגרש כדי להגן על שחקן שלו שמותקף.. הוא יגיד לי שגם ג'ורדי קרויף עשה את זה''

מדהים...

זה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב

הוא אומר בעצם שג'ורדי לא בסדר כי הוא הגן על שחקן שלו

הייתי אומר כל הכבוד למאמן שמגן על השחקן שלו, קל וחומר אם מדובר בילד. בריאות וביטחון השחקנים הוא מעל הכל.

ואני לא מאמין שמאירי ביקש משחק ללא קהל :/

זה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב

הוא אומר בעצם שג'ורדי לא בסדר כי הוא הגן על שחקן שלו

יותר גרוע. הוא אומר שאם שחקן בקבוצת ילדים מותקף, המאמן שלו לא צריך להגן עליו.

פשוט אין מילים.

עו"ד מאירי ממשיך: "זה לא דבר של מה בכך שקבוצות שמאחוריהן קהלים שרצו לראות כאן משהו אחר לא מתלהמות ובאו בדרך אחרת"

רמון: "שימו לב, מיטש גולדהאר זה הדבר הכי טוב שקרה לכדורגל. ניסיתי להביא אנשים כמוהו אבל לא הצלחתי"

אני מקווה שהם משתמשים באמצעי מניעה

מה?
מה?
מה?
חבל על המאמץ של העורכי דין, ההחלטה נפלה כבר מזמן ועכשיו הם סתם מורחים אותם.

אל תסיקו מסקנות עדיין.. בכל כך הרבה זמן ועם כל כך הרבה דברים שנאמרים שם, לא הייתי מייחס כל כך הרבה חשיבות לכמה ציטוטים, לא בטוח שזה משקף את הלך הרוח בדיון..

אבל מצד שני הדיינים ליטפו לעצמם את הפטמות תוך כדי אז..

...אבל הלכו השיכורים האלה בלי חולצות אליו הביתה"

חיים רמון ממשיך: "אלי הם באים הביתה אבל רק למטה. הם לא עושים עלי שום רושם. העברתי שם של אדם שאיים עלי. אפילו לא זימנו אותו למשטרה"

"אם נפסוק כפי שאתם רוצים מה יגיד לי מאמן ילדים שפורץ למגרש כדי להגן על שחקן שלו שמותקף.. הוא יגיד לי שגם ג'ורדי קרויף עשה את זה''

אלוהים ישמור! מי אחראי לציטוט הבלהות הזה?

הייתי אומר כל הכבוד למאמן שמגן על השחקן שלו, קל וחומר אם מדובר בילד. בריאות וביטחון השחקנים הוא מעל הכל.

ואני לא מאמין שמאירי ביקש משחק ללא קהל :/

הוא ציין לדיין שזה העונש על עבירה ראשונה לפי התקנון, סה"כ פועל יפה וכמו שצריך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.