Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

עו"ד מאירי: "נגיד שתוריד עשר נקודות לכל קבוצה, פואד הבא יירתע מכך?"

מה הוא מכניס לו רעיונות לראש

מאירי מסתמן כפאבלו של המשפט. מה זה ההתקף לב הזה?! אסור בכלל להזכיר דבר כזה, ועוד 10 לא תגיד 3, כאילו זה הסטנדרט 10.

"שתי הקבוצות עברו קיץ קשה בגלל המלחמה והנדידה לשחק בחו"ל. המינימום זה לבקש מכם להתחשב במועדונים"

נו, כבר עברנו ל"אני פונה ללב שלך"?

''אני שואל את עצמי מה מטרת הענישה'', אמר מאירי. ''נניח שתוריד עשר נקודות לכל קבוצה ותפסוק חמש משחקי רדיוס.. האם אנשים כמו פואד יירתעו..? העלויות של רמון היו חצי מיליון ש"ח, הוא הפסיד כסף".

eretz6_1_filus_haluta_e.jpg

איך נראה ? תראו מצויין..

בפעם הראשונה תראו כמו בית משפט אמיתי ולא כמו הצגה מבוימת וכתובה מראש...

אולי גם תתחילו להחזיר את אמון הציבור בגוף הזה..

כולם כאן בפורום מאמנים או עורכי דין

יש גם כאלה שהם גם וגם

כולם כאן בפורום מאמנים או עורכי דין

לא מאמן ולא שופט, אני פשוט שם את עצמי במקום השופט (כן, מבין את הקטע הדבילי לעומת תחילת ההודעה) ואני חושב שאם זה הטיעון שמביאים לי אני עונה שלא מעניין אותי מה הוגן, מעניין אותי מה נכון.

ושוב מכבי ת"א למען הפועל ת"א: ''היום אנחנו נמצאים בנקודה שקשה להביא משקיעים בכדורגל, אל תכבידו את את העול על הבעלים הקיימים זה לא יתרום לקידום הכדורגל. חיים רמון לא אשם ששיכור קפץ למגרש".

לא מבין, כתב ההגנה שלנו אמור לעזור להפועל או לנו ? מזה הליקוק תחת הזה.

מישהו באמת מאמין פה שהצעד המשותף הזה באמת יתפוס?

אתה במצב שאין לך כל כך מה להפסיד.

גם ככה הלכת לרראת עונש כבד, במקרה הטוב הרווחת, במקרה הרע לא הפסדת יותר ממה שהיחת מפסיד גם ככה.

תמימות לחשוב שהיו מזכים אותנו.

גם אם השופטים באו עם החלטה מהבית, הם ציפו לדיון של התכתשות והם ישקיפו מהצד על קרב בין המועדונים,

ההליכה המשותפת אמורה לגרום להם לחשוב מחדש ולתת להם סולם לרדת מהעץ

הכל טוב ויפה חוץ מהקטע שמקריבים את אלו שפרצו מהצד שלנו - מבחינתי 4 האוהדים שנכנסו, הצילו את הכבוד של כל המועדון

אני שמח שאנחנו יורדים לפסים אישיים......מאוד רלוונטי לדיון.

באמת לא הבנתי מה הקשר לשאלה אם שיררתי בצבא , אם היית עו"ד מוסמך ושואל אותי מתוך זילזול והתנשאות ( לגיטימיים ) "סיימת תואר במשפטים ? " אז זה היה מסתדר לי

שנינו לא אנשי משפט , לכל אחד יש השערות משלו , רק מצחיק אותי הרעיון ששרות בצבא אמור לתרום לידע בתחום :mushy:

וכן עכשיו רמון מבין שאם ברקו היה סותם את הפה ונותן למכבי לנהל את המשבר הזה בשביל שתיהם הוא היה יוצא יותר טוב ....

מכבי מתנהלת מדהים בבית הדין היום

שעה של דיון ומורן מאירי כבר גרם שלא תיהיה הורדת נקודות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.