Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

אפשר שתגידו מה הוא אמר?

״החלטת בית הדין (המקורית, כן) מצוינת, אדירה, צריך להעניש את הקבוצות בחומרה וחבל רק שלא הורידו מיליון נקודות!!!״ (ציטוט חופשי, כן, אבל זו רוח הדברים).

נראה לי ראה את רייכרט והתחיל עם רגשי נחיתות

התחיל לזיין את המוח שלדעתו בית הדין העליון צריך להשאיר את העונש שזה ראוי יש אחריות בלה בלה זין קטן

פשכצקי חושב שהוא פובליציסט. שמישהו כבר יגיד לו - תדווח מה אמרו ותסתום.

חלק ממחלת הפטפטת הכללית בתקשורת אצלנו. כולם פרשנים מומחים. אין יותר עיתונאים, כתבים, שדרנים, לכולם יש דיעה, מכתב הקווים ועד לעורך, והיא לגיטימית באותה מידה.

גורמים משפטיים בהתאחדות לכדורגל העלו הערב את האפשרות להעמיד לדין את מורן מאירי, עורך הדין של מכבי תל אביב, וזאת בעקבות תגובתו החריפה להחלטה לדחות בשבוע נוסף את הדיון בעניינו של בלם הקבוצה, קרלוס גארסיה. תובע ההתאחדות, ניר רשף, הבהיר בשיחות סגורות עם אנשי התאחדות כי "הייתי מעמיד את מאירי לדין, אבל שנינו מתעמתים בבתי הדין וזה לא נראה בסדר. אבדוק עם ברק (אפרים ברק, היועץ המשפטי; מ.ב) את האפשרות שהוא יעמיד אותו לדין״.

http://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.2490472

גורמים משפטיים בהתאחדות לכדורגל העלו הערב את האפשרות להעמיד לדין את מורן מאירי, עורך הדין של מכבי תל אביב, וזאת בעקבות תגובתו החריפה להחלטה לדחות בשבוע נוסף את הדיון בעניינו של בלם הקבוצה, קרלוס גארסיה. תובע ההתאחדות, ניר רשף, הבהיר בשיחות סגורות עם אנשי התאחדות כי "הייתי מעמיד את מאירי לדין, אבל שנינו מתעמתים בבתי הדין וזה לא נראה בסדר. אבדוק עם ברק (אפרים ברק, היועץ המשפטי; מ.ב) את האפשרות שהוא יעמיד אותו לדין״.

זה מביך ברמות. עד כדי כך שקשה לי להאמין שזה אמיתי. אגב, אילדיס אמר שלומי ברזל נכנס במאירי אישית ברדיו. מאירי אמר שלא שמע וזה לא מעניין אותו, אבל מעניין למה הם מחפשים אותו. קשה להם להתפס במערומיהם.

פשיקרתי תמיד חייב ללכת נגד הזרם והדעה הרווחת. הוא חייב להיות אגיינסט העולם.

אני חושב שזה פשוט משום שגורמים בהתאחדות מדליפים לו ובתמורה הוא נדרש וגם שמח לתמוך בהם. אם יפסיקו להדליף, ידבר אחרת.

אני חושב שראוי להעמיד אותו לדין וצריך גם להעמיד את גולדהאר לדין. מאירי מדבר כנגד ההתאחדות והדיינים ולא נותן כבוד והוא עובד אצל גולדהאר ומכאן שיש לגולדהאר אחריות שילוחית.

איזה תגובתו החריפה? היה ענייני וכיבד את כולם כולל פשיקרתי. גורמים בכירים אצלי בתחתונים העלו הערב את האפשרות להעמיד לדין את בר רפאלי.

אין מצב שהראש של רשף בסדר גמור, ואם כן, כמה שכרון כוח הזייתי יש שם?

פשיקרתי תמיד חייב ללכת נגד הזרם והדעה הרווחת. הוא חייב להיות אגיינסט העולם.

מזכיר לי תמיד פינצ׳ר ממורמר כזה שאף אחד לא שם עליו אז הוא נובח/נושך

אני חושב שראוי להעמיד אותו לדין וצריך גם להעמיד את גולדהאר לדין. מאירי מדבר כנגד ההתאחדות והדיינים ולא נותן כבוד והוא עובד אצל גולדהאר ומכאן שיש לגולדהאר אחריות שילוחית.

שתוק יא מטומטם! אתה לא מבין של חרטא שזורקים פה אשכרה מגיעה לבית הדין?

וואו, להעמיד לדין את הסנגור כי הוא לא הולך עם התביעה זה שיא חדש.

חבל שההתאחדות לא יכולה לעשות אותו דבר לעו"ד פליליים שעוזרים למשפחות פשע.

ישראל שמעוני, אב בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, שוקל את צעדיו בעקבות החלטת נשיא בית הדין העלין של ההתאחדות, השופט בדימוס אורי גורן, על עיכוב ביצוע העונש שהוטל על הפועל ומכבי תל אביב בעקבות אירועי הדרבי האחרון. שמעוני כועס מאוד על התנהלות בית הדין העליון, ובמיוחד על ההחלטה להפוך את הקביעה של בית הדין המשמעתי.

היה דיון משפטי אצלו, והוא עבר לסמכות גבוהה יותר.

זהו, הדיון כבר לא אצלך.

יש דיון משפטי שמתקיים ואב בית הדין הנמוך מנסה להשפיע על החלטת הדיינים של בית הדין הגבוה?

אם כבר, הייתי מעמיד אותו לדין על זה.

זו חוצפה מדרגה ראשונה ועבירה פלילית.

הרי ידוע שתפקידו של בית הדין המשמעתי זה לתת עונשים מפוצצים כדי שיהיה לבית דין העליון מאיפה להוריד מה הוא מזיין בשכל.

היה דיון משפטי אצלו, והוא עבר לסמכות גבוהה יותר.

זהו, הדיון כבר לא אצלך.

יש דיון משפטי שמתקיים ואב בית הדין הנמוך מנסה להשפיע על החלטת הדיינים של בית הדין הגבוה?

אם כבר, הייתי מעמיד אותו לדין על זה.

זו חוצפה מדרגה ראשונה ועבירה פלילית.

במדינה רק חצי מושחתת משלנו הוא היה משוחרר מתפקידו מיידית

רקוב היית ורקוב תישאר. אם יש משהו שראוי להיקרא **** במדינה הזו זה הסתדרויות וועדים.

אחרי שאתמול הוחלט לדחות את הדיון בעניין הבלם בשבוע נוסף, העניין הוביל לעימות בין עו"ד של מכבי לתובע ההתאחדות ניר רשף. יו"ר ההתאחדות עופר עיני התבטא בנושא: "צר לי שדיון משפטי הוביל להתקפות אישיות נגד תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, שעושה מלאכתו נאמנה, ועל בתי הדין. ההליכים השיפוטיים בבתי הדין של ההתאחדות היו, נותרו וימשיכו להיות נקיים מכל שיקול לא ענייני. אני מבקש לחזק בשעה זו את העוסקים במלאכה, ובטוח כי המערכת המשפטית תדע לעשות דין צדק. כיו"ר ההתאחדות אעניק כל גיבוי למערכת השיפוטית".

ניר רשף הזה חתיכת אדיוט, משתלב טוב בביוב של ההתאחדות

פשוט מביך כל מה שהולך שם

תיזהרי במילותייך. רשף כבר בודק מול היועץ המשפטי האם ניתן להעמיד אותך לדין על ההודעה הזו.

סוף סוף מאירי התחיל קצת לפתוח את האמת בציבור.

מאז הדרבי קיבלנו כדור שלג של כסתחי"ם שהוכיח שהכול רקוב בכדורגל שלנו במה שקשור להתאחדות ולבית דין.

מההחלטה הבזיונית של השופט- לכסת"ח הבזיוני של איגוד השופטים על התנהלות השופט- לקביעת העונש ע"י בית הדין, כולל הטענות של הדיינים הראשיים בבית הדין, שמתנסחים בשפה של יציע העיתונות וטענו שזהבי בחר "להחליף מהומות עם אוהד", כאילו הם אוטמים את האוזניים וקושרים את העיניים.

הייתי שמח אם מישהו היה מכין גרף שמראה את אחוז ההרשעות בבית הדין של ההתאחדות לעומת בית משפט אזרחי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.