Jump to content

ביקור בבית הדין - בית הדין החליט: הורדת 2 נקודות ו סגירת שערים 10-11 ל 4 משחקים-

Avogadro

Recommended Posts

מקווה שגולדאר ילמד אחרי זה שבכסף שלו אפשר להביא סוללת עורכי דין ברמה אחרת לגמרי.

תביא גם אלף עורכי דין, תביא את סוללת עורכי הדין שזיכתה את או ג'יי סימפסון, מה זה יעזור לך כשהדיינים באו עם החלטה מהבית, וכל הדיון הזה הוא משפט ראווה שלא היה מבייש את מוסקבה בימי הזוהר שלה?

חיים רמון ממשיך: "אולי המשטרה והאבטחה אשמות, אני לא. אם תענישו אותי, תענישו את הכדורגל הישראלי. היה לי אדם שרוצה לקנות, הפכתי עולמות "שלא נשחק בשבת. אם אתם רוצים לקנוס אותי, תורידו אותי ליגה. מה אתם רוצים ממני או מגולדהאר, שנהיה בני ערובה של הפואדים?"

אני אוהב אותך חיים רמון

כמו שנראה יש סיכוי קטן שרמון עושה נזק יותר גדול להפועל מאשר מאירי לנו. בכל מקרה יזיינו אותנו חזק, מקווה שגולדאר ילמד אחרי זה שבכסף שלו אפשר להביא סוללת עורכי דין ברמה אחרת לגמרי.

אם עדיין לא הבנת, גם העו"ד הכי תותח לא יעזור מול בית הדין הזה. מדובר בשבלונה של שנים של אותן עבירות, אותם עונשים, אותה חוסר מידתיות ואותו חוסר יצירתיות. הם לא מתעסקים בשכל ישר, הגיון בריא או טיעונים משפטיים. הם מתעסקים באוטומט ועונשים מהמגירה. הדיון הזה אמנם משעשע אבל אין בי אפילו שביב של תקווה שהקבוצות לא יפגעו פה, אני כבר יודע למה לצפות.

קבוצה: הפועל תל אביב.

בעלים: חיים רמון.

difficult level : שאול אייזנברג.

תביא גם אלף עורכי דין, תביא את סוללת עורכי הדין שזיכתה את או ג'יי סימפסון, מה זה יעזור לך כשהדיינים באו עם החלטה מהבית, וכל הדיון הזה הוא משפט ראווה שלא היה מבייש את מוסקבה בימי הזוהר שלה?

בטח שיעזור במקום עורך דין שמתגונן כאילו אנחנו כבר אשמים בשביל שירחמו עלינו.

הדיין שמעוני לחיים רמון: "אולי תפנה לגולדהאר, שיעזור לכם"

בית הדין בישראל חברים.

אין במדינה הזאת תקווה לכדורגל או ספורט בכללי. אין תקווה לכלום. פשוט עלוב.

אם עדיין לא הבנת, גם העו"ד הכי תותח לא יעזור מול בית הדין הזה. מדובר בשבלונה של שנים של אותן עבירות, אותם עונשים, אותה חוסר מידתיות ואותו חוסר יצירתיות. הם לא מתעסקים בשכל ישר, הגיון בריא או טיעונים משפטיים. הם מתעסקים באוטומט ועונשים מהמגירה. הדיון הזה אמנם משעשע אבל אין בי אפילו שביב של תקווה שהקבוצות לא יפגעו פה, אני כבר יודע למה לצפות.

אוקיי נגיד לא יעזור אפשר לפחות להציג טיעונים יותר טובים.

בית הדין בישראל חברים.

איזה גועל נפש. צריך לתבוע את שמעוני על ביזוי בית הדין

בית הדין בישראל חברים.

כל כך מסכים איתך

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.