Jump to content

התלבושות

קמאנן

Recommended Posts

היה איזה משחק נגד קרית גת בתחילת שנות האלפיים, מכבי - חולצה צהובה, מכנסיים כחולים, גרביים צהובים

קרית גת - חולצה כחולה, מכנסיים צהובים, גרביים כחולים

זה היה מבלבל אחושרמוטה

תלבושת החוץ שלנו בכלל צריכה להיות לבנה. או משבצות צהוב לבן אם מכנס לבן, או פסים צהוב לבן עם מכנס לבן.

הכחולה צריכה להיות עם כחול כהה יותר שמשולבים בה גם אלמנטים עם כחול בהיר, סטייל החוץ בעונת אוסקר.

למה לא חולצה לבנה ומכנסיים כחולים?

אני דווקא ממש אהבתי את זה.

ומה פתאום לבן? תעיפו את זה מאיתנו.

המשבצות צהוב לבן זה הכי יפה שהיה לנו אי פעם, פשוט עם מכנסיים לבנים.

אני מהפלאפון, אבל לפני היה לפני כמה שנים פסים צהוב לבן עם מכנסיים לבנים, תלבושת מדהימה שהייתי מאמץ.

מדהים ששיחקנו איזה שלושה משחקים עם השברולט הזה ועדיין כל פעם שתחפש תמונה של שחקן מכבי תראה איכשהו את השברולט הזה על החולצה...

מדהים ששיחקנו איזה שלושה משחקים עם השברולט הזה ועדיין כל פעם שתחפש תמונה של שחקן מכבי תראה איכשהו את השברולט הזה על החולצה...

שיחקנו כל עונת 2008/9 עם שברולט. מה שכן במשחק הראשון (נדמה לי מול בני-יהודה) במקום ספונסר היה רשום "ושבו בנים לגבולם".

שיחקנו כל עונת 2008/9 עם שברולט. מה שכן במשחק הראשון (נדמה לי מול בני-יהודה) במקום ספונסר היה רשום "ושבו בנים לגבולם".

אתה בטוח בזה? אני זוכר שהם ביקשו תקופת ניסיון כדי לראות מה זה עושה בסקרי שוק אחרי כחודש ונתנו להם כמה משחקים שנשחק עם הספונסר ובסוף לא הגענו איתם להבנות אם אני לא טועה...

אתה בטוח בזה? אני זוכר שהם ביקשו תקופת ניסיון כדי לראות מה זה עושה בסקרי שוק אחרי כחודש ונתנו להם כמה משחקים שנשחק עם הספונסר ובסוף לא הגענו איתם להבנות אם אני לא טועה...

אתה צודק, היה משהו כזה, אבל זה היה שנתיים קודם.

במחזור הראשון של 2006/7 נגד בית"ר,

שיחקנו עם שברולט משחק אחד בלבד.

את עונת 2008/9 אכן שיחקנו עם שברולט כל העונה.

אתה צודק, היה משהו כזה, אבל זה היה שנתיים קודם

במחזור הראשון של 2006/7 נגד בית"ר,

שיחקנו עם שברולט משחק אחד בלבד.

את עונת 2008/9 אכן שיחקנו עם שברולט כל העונה.

וואלה, אז אם זה עונה אחת לגיטימי כל התמונות עם השברולט, כנראה ניסתי להדחיק את העונה הזאת בראש :)