Jump to content

נוסא

Milvador

Recommended Posts

זה הוראה של פאקו להיכנס לרחבה.

היה קשה מול 3 בלמים.

בברור הוא לא העיר לן פעם אחת על זה, המטרה היא לדחוק את שני הבלמים קרוב יותר לשוער שלהם וליצור מצב של בונקר של היריבה

זה הוראה של פאקו להיכנס לרחבה.

היה קשה מול 3 בלמים.

עדיין היה מעורב בגול של פריצה וכמעט כבש גול.

בהחלט צריך להרים את הרמה.

הבעייה היא שהוא עומד ברחבה- הוא לא זז, לא יוצא לפתוח שטח, לא מבין שמלעמוד על קו הרחבה כשאתה עומד מול בונקר על- אין למי למסור ואתה צריך למשוך שחקנים אלייך תוך כדיי תנועה/ להיות זה שמזין כדורים לאלו שהתפקיד שלהם הוא לעמוד שם במקומך. עזוב אחי...תראה ת'משחק בשידור חוזר ותבין כמה לקוי היה המשחק שלו

היו מאחוריי כמה שנהמו לו וצעקו לו לחזור לאפריקה, מה שמצחיק זה שבאין אדומים ובמורי הזקן אותם אנשים בדיוק שרקו בוז

חבורה של יפי נפש מזדיינים

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

תגיד, יצא לך בזמן האחרון לכתוב הודעה שהיא לא הגנה על קללות לטועמה, לערבים ולראדי ישר אחרי משחק? זה כמעט כאילו אתה מחכך את ידיך בהנאה.

כי אין שום סיכוי שגם אלה וגם אלה אפסים.

תגיד, יצא לך בזמן האחרון לכתוב הודעה שהיא לא הגנה על קללות לטועמה, לערבים ולראדי ישר אחרי משחק? זה כמעט כאילו אתה מחכך את ידיך בהנאה.

כי אין שום סיכוי שגם אלה וגם אלה אפסים.

ממש לא מגן על הקללות האלה, יוצא נגד יפי הנפש ההזויים בקהל שלנו עם המוסר הכפול שלהם

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

נוסא רוב המשחקים לא משחק בעמדה שלו:

1.עד היום שיחק באגף שם הוא איטי ומבוזבז.

2.היום התחיל בתפקיד של זהבי והיה חלש , לא מצטרף מהעומק , לא בא לקבל את הכדור.

3.כשאלברמן יצא הוא הלך לאחור לעמדה הטבעית שלו, היה טוב, הניע מצוין את הכדור, היה יותר כרוב לשער, חלוד עדין אבל הוא ומטרו הניעו את הכדור מצוין.

לסיכום:

טעון שיפור אבל יש שם פונטנציאל רק אם ישחק בעמדה שהוא רגיל , אם לא אז לספסל

נדיר שאני מבקר שחקן פה או במגרש אבל האדישות שלו מחרפנת. נראה חסר איכפתיות ולא ממש מחובר למרקם של הקבוצה ולביחד שכל כך מאפיין אותה.

גם אם שחקן שמשחק חרא ועושה טעויות אני אעודד אותו אבל שיתן את התחת וירק דם על המגרש וזה לא נראה כך, מקווה שישנה דעתי ודעת רבים, אני פשוט לא מזהה את הפוטנציאל שכולם מדברים עליו, לא החזקתי ממנו עוד כשהיה בהפועל.

היה לו משחק חלש מאוד אבל אני חושב שחלק מזה נבע מהתפקוד שלו על המגרש. נראה כאילו אין לו באמת תפקיד מוגדר, הוא לא מיועד להגנה ולא מעורב בהתקפה. ברוב המשחק היה נראה שהוא סתם על המגרש בשביל להעביר פסים קצרים לשחקנים אחרים.

שחקן לקבוצה של מתפרצות, בבטיס הוא היה חוטף - מהשתחרר מהלחץ במרכז השדה - מוסר ועושה תנועה קדימה.

30 מטר ומטה מהרחבה של היריב אין לו כמעט תרומה, קבלת ההחלטות ההתקפית שלו לא גבוהה.