Jump to content

טירוף סיילים ברשת, מישהו שמע על זה?

Pini_A

Recommended Posts

אני מחר מביא מאלי-אקספרס את הOnePlus One.

עכשיו:

1. איזה הכי טוב/זול לקנות - תנו לינק ישיר עם חישוב כללי אחרי ההנחה של מחר.

2. איזה סיבה יש שיהיו לי איזה בעיות

תודה רבה.

חבר קנה את הגרסא הסינית (הוא נמצא בניו יורק) והגלישה על הפנים, שים לב שזה גרסת cyanogen.

תנסה לראות מה הגולשים כותבים בתגובות על המכשיר.

אני מחר מביא מאלי-אקספרס את הOnePlus One.

עכשיו:

1. איזה הכי טוב/זול לקנות - תנו לינק ישיר עם חישוב כללי אחרי ההנחה של מחר.

2. איזה סיבה יש שיהיו לי איזה בעיות

תודה רבה.

סבבה?

בעיקרון זה הווטרנ'ז דיי בארה"ב, יום הוקרה לאלו ששירתו בצבא. וכמו כל דבר בארה"ב, חוגגים את זה במבצעים.

קיבלתי במייל שמחר אמורים להיות סיילים באתר ה-NFL, נקווה למשהו שווה שיצדיק משלוח מהיר של יומיים לנ"י כי אבא שלי שם.

בעיקרון זה הווטרנ'ז דיי בארה"ב, יום הוקרה לאלו ששירתו בצבא. וכמו כל דבר בארה"ב, חוגגים את זה במבצעים.

קיבלתי במייל שמחר אמורים להיות סיילים באתר ה-NFL, נקווה למשהו שווה שיצדיק משלוח מהיר של יומיים לנ"י כי אבא שלי שם.

אין קשר לווטרנ'ז דיי, זה יום הרווקים בסין (11.11) ובגלל זה הם הפכו את זה לחג של קניות.

בתכלס הם כולה רוצים להקדים את הבלק פריידיי.

יש מס ייבוא שזה יוצא כמו מכס. זה החרטא של המכס הזונות.
ותוסיף לזה מע"מ
בכל מקרה אני לא מתלהב מה 1+1 כי יש לו סיינוג'ן ולא גוגל נקי רשמי
יש את המכשיר MOTO G החדש שמגיע עם אופציה להרחבה בכרטיס זכרון.
5" מסך IPS סוללה מעולה. עולה 179$ באתר של מוטורולה(גרסה בינלאומית פתוחה) וזה מערכת הפעלה גוגל נקי שמקבלת עדכונים הכי מהר.

אני חי בסין 10 שנים

זה נכון שב 11.11 יש מיליוני סחורות שנקנות באינטרנט , אבל החברות שילוח מפוצצות עבודה במשך 10 ימים לפחות , למה ?

כי כמויות עצומות של סחורה נשלחת החוצה ב 11.11 ואז מתחיל שטף מאסיבי של החזרת סחורות מצד לקוחות

פשוט ביום הזה דוחפים החוצה את כל החרא

כמו שרשמו האתרים האמריקאים יקרים אבל אמינים הרבה יותר

דברים שמינסיון יש איתם בעיות ולא הייתי ממליץ להזמין בארץ מסין :

מכנסיים ( גם איכות , גם מידות )

כפכפים וסנדלים

טי שרטים וחולצות מכופתרות בעיקר בגלל בדים חרא

כיסוי פלאפון ואביזרים נלווים למכשירים - כדי לקנות רק אם זול , ואז לקנות פשוט כמה כדי שאפשר יהיה להחליף

בגדים שמציגים אותם כמותגים שהבריחו מהיצרן

דברים שכן הייתי ממליץ :

תיקי גב

מעילים רק לבדוק טוב מידות

טאבלטים סינים למי שזה מתאים

כרטיסי זכרון ואלקטרוניקה בכללי

אין קשר לווטרנ'ז דיי, זה יום הרווקים בסין (11.11) ובגלל זה הם הפכו את זה לחג של קניות.

בתכלס הם כולה רוצים להקדים את הבלק פריידיי.

וואלה. הייתי בטוח בגלל הסיילים שראיתי.

מה זה לעזאזל יום הרווקים הסיני?

וואלה. הייתי בטוח בגלל הסיילים שראיתי.

מה זה לעזאזל יום הרווקים הסיני?

סתם המציאו איזו חארטה כדי לנסות לקחת מהאמריקאים לקוחות של בלק פריידיי

שאלה, החולצות של קבוצות כדורגל מהעולם זה זיוף רציני? וגם ראיתי שמוכרים שם חולצות של מכבי האדידס של העונה ב25$ אבל בטח גם זיוף....

זיוף אבל איכותי מאוד, הזמנתי פעמיים משם חולצות כדורגל ברמה גבוהה.

שאלה, החולצות של קבוצות כדורגל מהעולם זה זיוף רציני? וגם ראיתי שמוכרים שם חולצות של מכבי האדידס של העונה ב25$ אבל בטח גם זיוף....

תגדיר זיוף

לדעתי, אחרי חולצה אחת שהזמנתי + תמונות אמיתיות של אחרות שהזמנתי (+אוסף השבוע מהדואר פוגבה-יובה ובארסה 09-10) - זה פשוט ייצור oem באותו מפעל, שההבדל הוא כנראה שאין בקרת איכות של נייק/אדידס

אפשר גם להזמין משם קבוצת כדורגל מסוג אשדוד עם תארים, עם שם קאסטומייזד כבחירתך כמו חיפה וכו'

לגבי חולצות

טיפים:
1.לחפש team name> + jersey> ואח"כ למיין את התוצאות לפי מספר הזמנות שעשו
2.ללכת על גרסאות player ולא fans (לוגואים ופאצ'ים רקומים, גזרה סבבה)
3.לבקש בהודעה פרטית לינק לתמונות אמיתיות (אלבום עם 5-10 תמונות של החולצה ת'כלס כמו שצריך ושל החלקים העיקריים בה בזום, בלי טשטושים של הסימנים המסחריים וכו')
4. אם יש חולצה שמופיעה בגלריה של התמונות האמיתיות, והיא לא מופיעה בחנות באליאקספרס - להגיד למוכר שאתה רוצה לקנות אותה והוא יעלה לה דף (ככה אני עשיתי)
קאסטומיזציה:
99% נותנים איזה שם\מספר שרוצים, לא מסובך למצוא כאלו שזה פונט מקורי ויש את הסמל של הקבוצה בתוך המספרים וכו'.
יש כאלו שמוכרים שם גם פאצ'ים (לדעתי אפילו אחד מהלינקים שהבאתי), כולל גם משנים עברו ככה שאפשר להביא לחולצות רטרו שקונים או ישנות שיש לכם (באיביי יש יותר מבחר בייחוד לnamekit ישנים, אבל גם יותר יקר).
יש כאלו שאפילו נותנים לך איזה פאצ'ים שאתה רוצה בחינם (יובה-פוגבה ביקשתי שישים לי צ'מפיונס וריספקט).
פאצ'ים זה לא רק צ'מפיונס \ של הליגה המקומית, אלא למשל כיתובים שיש על חולצות גמר, X גביעי Y, גביע העולם לקבוצות, פאצ'ים של חסויות וכו'
מוכרים:
שני מוכרים מומלצים (ז"א קניתי מהם והייתי סופר-מרוצה) עם מליון חולצות (שגם מוכרים המון מבחינת כמות)
1. ממנו קניתי הולנד מונדיאל גרסת שחקן עם שם מקוסטם (לא לי)
העמוד עם התמונות האמיתיות של כל המוצרים שלו
2. ממנו קניתי בארסה 09-10 שקיבלתי היום, אולי אביא מאיביי nameset מקורי
העמוד של התמונות האמיתיות
** שימו לב לקטגוריית חולצות הרטרו האדירה שלו, לזקנים יותר מביננו שלמשל היו רוצים חולצה של ההוא ששיחק מנג'ר עם ג'ורדי (או ריבאלדו, קאנטונה, טרזגה וכו'). לחלק בא עם nameset בילט-אין, אלו שלא אפשר כנראה להביא מאיביי.
קישור ישיר לרטרו
עוד לא יכול עוד להמליץ 100% (לקחתי היום מהדואר את הבארסה וזיינו לי ת'שכל שאת החבילה הזו לא הוציאו עוד מהשק, למרות שהמספר מעקב נותן שהחבילה מוכנה למסירה בסניף)
3. יובה פוגבה עם צ'מפיונס וריספקט. קניתי ממנו בזמנו כי הוא נראה "הכי טוב" מבחינת כמות מכירות + היה לו את הפונט ה"חדש" של יובה (השחור ולא הצהוב) + נתן פאצ'ים, בנתיים מוכרים אחרים גם נותנים את השחור כבר...
מעניין אם\מתי מישהו ימכור חולצת רטרו משבצות מכבי, לדעתי הביקוש עובר את של בארסה טרבל (שיש אותה באליאקספרס...), רווח פסיכי

אפשר גם להזמין משם קבוצת כדורגל מסוג אשדוד עם תארים, עם שם קאסטומייזד כבחירתך כמו חיפה וכו'

לגבי חולצות

טיפים:

1.לחפש team name> + jersey> ואח"כ למיין את התוצאות לפי מספר הזמנות שעשו

2.ללכת על גרסאות player ולא fans (לוגואים ופאצ'ים רקומים, גזרה סבבה)

3.לבקש בהודעה פרטית לינק לתמונות אמיתיות (אלבום עם 5-10 תמונות של החולצה ת'כלס כמו שצריך ושל החלקים העיקריים בה בזום, בלי טשטושים של הסימנים המסחריים וכו')

4. אם יש חולצה שמופיעה בגלריה של התמונות האמיתיות, והיא לא מופיעה בחנות באליאקספרס - להגיד למוכר שאתה רוצה לקנות אותה והוא יעלה לה דף (ככה אני עשיתי)

קאסטומיזציה:

99% נותנים איזה שםמספר שרוצים, לא מסובך למצוא כאלו שזה פונט מקורי ויש את הסמל של הקבוצה בתוך המספרים וכו'.

יש כאלו שמוכרים שם גם פאצ'ים (לדעתי אפילו אחד מהלינקים שהבאתי), כולל גם משנים עברו ככה שאפשר להביא לחולצות רטרו שקונים או ישנות שיש לכם (באיביי יש יותר מבחר בייחוד לnamekit ישנים, אבל גם יותר יקר).

יש כאלו שאפילו נותנים לך איזה פאצ'ים שאתה רוצה בחינם (יובה-פוגבה ביקשתי שישים לי צ'מפיונס וריספקט).

פאצ'ים זה לא רק צ'מפיונס של הליגה המקומית, אלא למשל כיתובים שיש על חולצות גמר, X גביעי Y, גביע העולם לקבוצות, פאצ'ים של חסויות וכו'

מוכרים:

שני מוכרים מומלצים (ז"א קניתי מהם והייתי סופר-מרוצה) עם מליון חולצות (שגם מוכרים המון מבחינת כמות)

1. ממנו קניתי הולנד מונדיאל גרסת שחקן עם שם מקוסטם (לא לי)

http://www.aliexpress.com/store/537723

העמוד עם התמונות האמיתיות של כל המוצרים שלו

http://v.yupoo.com/photos/saikee/collections/

2. ממנו קניתי בארסה 09-10 שקיבלתי היום, אולי אביא מאיביי nameset מקורי

http://www.aliexpress.com/store/633391

העמוד של התמונות האמיתיות

http://v.yupoo.com/photos/wavesoccerjerseys/collections/

** שימו לב לקטגוריית חולצות הרטרו האדירה שלו, לזקנים יותר מביננו שלמשל היו רוצים חולצה של ההוא ששיחק מנג'ר עם ג'ורדי (או ריבאלדו, קאנטונה, טרזגה וכו'). לחלק בא עם nameset בילט-אין, אלו שלא אפשר כנראה להביא מאיביי.

קישור ישיר לרטרו

http://v.yupoo.com/photos/wavesoccerjerseys/categorys/7648136/

עוד לא יכול עוד להמליץ 100% (לקחתי היום מהדואר את הבארסה וזיינו לי ת'שכל שאת החבילה הזו לא הוציאו עוד מהשק, למרות שהמספר מעקב נותן שהחבילה מוכנה למסירה בסניף)

3. יובה פוגבה עם צ'מפיונס וריספקט. קניתי ממנו בזמנו כי הוא נראה "הכי טוב" מבחינת כמות מכירות + היה לו את הפונט ה"חדש" של יובה (השחור ולא הצהוב) + נתן פאצ'ים, בנתיים מוכרים אחרים גם נותנים את השחור כבר...

http://www.aliexpress.com/store/1455078

מעניין אםמתי מישהו ימכור חולצת רטרו משבצות מכבי, לדעתי הביקוש עובר את של בארסה טרבל (שיש אותה באליאקספרס...), רווח פסיכי

סיקור מצוין