Jump to content

טירוף סיילים ברשת, מישהו שמע על זה?

Pini_A

Recommended Posts

תהיו צדיקים ותביאו אתרים של מכשירי חשמל שיוצאים במבצעים של הבלאק פרידיי ומתי זה מתחיל בשעון ישראל? זה יוצא ביום שישי הזה

באמזון יש מבצעים פסיכיים (ראיתי לפטופ 15.6 I5 ב-200 דולר)

חברים אני צריך המלצה לטאבלט - השימוש שלי בו זה לסדרות/סרטים..וגם לבנתיים לצפייה במשחקים של מכבי.

לכן אני רוצה מכשיר עם מסך גדול (מ10 אינץ' ומעלה) ואיכותי + כמובן שיעבוד חלק בלי שיפלו עליי כל מיני באגים למיניהם, אין תקציב מוגדר מוכן להשים באזור ה500+ דולר באם יהיה איזה מכשיר מוכח ששווה את הכסף.

נ.ב אם למישהו יש ניסיון עם הטאבלט/מקרן של לנובו אשמח לשמוע חוות דעת.

נ.ב 2 אני נמצא בניו יורק בחודשים הקרובים אז לא צריך לחשב מכס/מע"מ וכו'......תודה רבה

תגידו איזה שעה שעון ישראל מתחיל הבלאק פרידדי ומה שווה לקנות? גם אתרים מומלצים ואמינים יתקבלו בברכה. ראייתי שמישהו שם אמזון תביאו עוד. תודה

שאלה לכאלה שמכירים את המבצעים האלה...כמה אחוז הנחה יש על מוצרים?ומה לדוגמא הזמנתם ואתם ממליצים עליו?

כל אתר קובע לעצמו מה ההנחות שהוא מציע. יש כאלה שעושים משלוח חינם, יש כאלה שנותנים 20% על כל המוצרים, יש כאלה שעושים הנחות

שונות למוצרים שונים וכו'.

לגבי המלצות, אין לי לתת לך כי אני מזמינה באינטרנט רק איפור אז זה לא רלוונטי.

כל אתר קובע לעצמו מה ההנחות שהוא מציע. יש כאלה שעושים משלוח חינם, יש כאלה שנותנים 20% על כל המוצרים, יש כאלה שעושים הנחות

שונות למוצרים שונים וכו'.

לגבי המלצות, אין לי לתת לך כי אני מזמינה באינטרנט רק איפור אז זה לא רלוונטי.

אולי זה כן רלוונטי בשבילו? למה להניח מראש?

למי שמתכנן לקנות באיביי אמזון וכל שאר האתרים.
אתר קופונים אמריקאי שנותן כמה אחוזים קאש בק חזרה לחשבון הפייפאל ודולר מתנה על קניה ראשונה מצטברת של 25 דולר.
נרשמים חינם ע"י מייל וססמא שבוחרים. לפני הקניה עצמה נכנסים לאתר דרך הקישור שלכם שלקבלו במייל, מקישים על איביי באנגלית בשורת החיפוש או כל אתר אחר ולוחצים על הקופון. אחרי כמה שניות עוברים ישירות לאיביי ומבצעים את הרכישות. לאחר קניה מצטברת של 25$ מקבלים 5$ מתנה לחשבון יחד עם קאש בק. בוחרים לאחר מכן כתובת דואר של חשבון הפייפאל ומקבלים זיכוי כספי לרכישות נוספות.

ב11.11 הזמנתי שני כרטיסי זכרון 64 גיגה (כנראה מזויף) וזוג מכנסי אדידס שחורות.

http://www.ebates.com/rf.do?referrerid=T1Zf%2Fp5iP38GVXETq5u7iw%3D%3D&eeid=26471

שיטה לקנות מאמאזון לארץ:

יש לך למטה תמיד X new and used from...

הולך לזה, ואז ברשימת הnew אתה מחפש כאלו שרשום להם international

וכ"א כזה אתה לוחץ על המחירון משלוחים ומסתכל על המחיר משלוח ל-outside, יהיו כאלו שלא יהיה להם

כדי לוודא שהמשלוח באמת במחיר שהוצאת מהמחירון אתה מוסיף לעגלה את המוצר מהמוכר הספציפי ואז יש לך "חישוב מוערך"

סיזיפי אבל שווה את זה.

המוכרים מסודרים כביכול לפי מחיר בסדר עולה, אבל זה לא תקף לך, כיוון שהמחיר שם (X + free shipping/Y$ shipping) זה משלוח בתוך ארה"ב

לכן יכול להיות שמוכר בעמוד 6 בתוצאות עם המשלוח ייצא יותר זול ממוכר בעמוד 2 עם המשלוח

דברים שיש באמאזון אפשר בד"כ למצוא באיביי

שיטה לקנות מאמאזון לארץ:

יש לך למטה תמיד X new and used from...

הולך לזה, ואז ברשימת הnew אתה מחפש כאלו שרשום להם international

וכ"א כזה אתה לוחץ על המחירון משלוחים ומסתכל על המחיר משלוח ל-outside, יהיו כאלו שלא יהיה להם

כדי לוודא שהמשלוח באמת במחיר שהוצאת מהמחירון אתה מוסיף לעגלה את המוצר מהמוכר הספציפי ואז יש לך "חישוב מוערך"

סיזיפי אבל שווה את זה.

המוכרים מסודרים כביכול לפי מחיר בסדר עולה, אבל זה לא תקף לך, כיוון שהמחיר שם (X + free shipping/Y$ shipping) זה משלוח בתוך ארה"ב

לכן יכול להיות שמוכר בעמוד 6 בתוצאות עם המשלוח ייצא יותר זול ממוכר בעמוד 2 עם המשלוח

דברים שיש באמאזון אפשר בד"כ למצוא באיביי

תודה, עזרת לי.

לפטופ, 5 זוגות נעליים, סנהייזר HD598 ואודיו טכניקה עם מגבר FIIO.

סעמק נחנקנו מהבלק פריידיי הזה עוד לפני הסייבר מנדיי.

לפטופ, 5 זוגות נעליים, סנהייזר HD598 ואודיו טכניקה עם מגבר FIIO.

סעמק נחנקנו מהבלק פריידיי הזה עוד לפני הסייבר מנדיי.

איזה נעליים אם אפשר לשאול