Jump to content

מכבי - צדביטה

DoW

Recommended Posts

פעם נוספת שגודס מוכיח שהוא מאמן גרוע:

עזבו את עצם העובדה שמכבי נראית פח מול קבוצה שטרם ניצחה העונה ביורוליג, ועוד בבית, ושכמעט כל ההתקפות הם אלתורים ו 1 על 1

אתה במינוס 5, ויש לך פוזשן הגנתי סופר חשוב. מה עושה גודס? מכניס את סופו במקום טיוס. זה חילוף קלאסי של התקפה-הגנה, רק שאמור להיות הפוך - סופו להיכנס בהתקפה, וטיוס להגנה.

התוצאה? סל קל של השחקן של סופו לאחר עוד פיק אנד רול על סופו (ולא בדקתי, אבל אני בטוח שהיה לו את הפלוס מינוס הכי גרוע בקבוצה, ושבלעדיו מכבי בפלוס)

ראיתי רק את המחצית השניה אבל ניהול משחק פשוט מחריד של גודס.

מה שעצוב זה שרפשה, שתמיד היה מקבל בית ספר מבלאט, עשה בית ספר לגודס.

השנה תהיה קשה מאוד אלא אם כן הנהלת מכבי תוציא כסף

ותחליף את היינס מאריץ ולינאהרט.

כדאי מאוד שהצוות מקצועי והנהלת מכבי יפנימו את זה

סעמק, סעמק, סעמק. אם גודס ימשיך ולא יפוטר עד הטופ 16 אפשר לזרוק את העונה הזאת לפח. מקווה מאד שגודס יפוטר לפחות בסיום העונה, ושעונה הבאה נראה את פרנקו על הקווים, לפי דעתי מאמן ענק, ה"יורש" של בלאט.

אני באמת חושב שעם מאמן אחר יש לנו סיכוי לשחזור\שחזור חלקי(פיינל פור) של העונה שעברה..

השנה תהיה קשה מאוד אלא אם כן הנהלת מכבי תוציא כסף

ותחליף את היינס מאריץ ולינאהרט.

כדאי מאוד שהצוות מקצועי והנהלת מכבי יפנימו את זה

היינס מאריץ ולינהארט לא הבעיה שלנו כרגע, יש לנו בעיה הרבה יותר שורשית ומשפיעה מהשלושה האלה.

איזה מאמן ישראלי טוב אפשר להביא עוד העונה? לא כדאי כבר לחכות עם הפיטורים של גודס בסוף העונה ואז להביא איזה מאמן זר אכזר?

איזה מאמן ישראלי טוב אפשר להביא עוד העונה? לא כדאי כבר לחכות עם הפיטורים של גודס בסוף העונה ואז להביא איזה מאמן זר אכזר?

מחזיק מאוד מדני פרנקו, ובעיקר מארז אדלשטיין, שניהם לא רלוונטיים.

יש את פיני גרשון. אבל בכל מקרה זה לא רלוונטי כי זו לא הדרך של מכבי.

יאללה ליום שני

לא למדתם כלום מהעונה שעברה הא?

מהאנשים שהביאו לכם את "חייבים לחתוך את טייריס רייס". מהיוצרים של "בלאט לא זכה ביורוליג מסיבה כלשהי". הלהיט החדש "גודס לא מאמן".

מהאנשים שהביאו לכם את "חייבים לחתוך את טייריס רייס". מהיוצרים של "בלאט לא זכה ביורוליג מסיבה כלשהי". הלהיט החדש "גודס לא מאמן".

זה לא יעבוד כל עונה.

משהו לא מסתדר, קשה להצביע על מה בדיוק.

לפטר את גודס זה לא הפיתרון ביחוד שפיני גרשון לידו, ועל פיני אפשר להגיד הכל מהכל אבל הוא גאון כדורסל ואחד המאמנים הטובים אי פעם ביבשת.

העונה כנראה שלא נזכה ביורוליג, אבל זה ממש לא בגלל הבחור שעומד על הקווים. גודס, בלאט או מסינה- אף אחד מהם לא יכול לקחת עם הקבוצה הזו תואר ביורוליג.

כמו שאמרתי כבר כמה פעמים, דני פרנקו. לפי דעתי מאמן גדול, עם עתיד עוד יותר גדול.

יש שוני ענק בין הדברים, אצל בלאט תמיד ידעת שבסוף זה יגיע, תמיד ראו את הגאונות והחוכמה שלו, אצל גודס זה פשוט לא זה. מאמן ליגה ישראלית הולם את הרמה שלו

יש שוני ענק בין הדברים, אצל בלאט תמיד ידעת שבסוף זה יגיע, תמיד ראו את הגאונות והחוכמה שלו, אצל גודס זה פשוט לא זה. מאמן ליגה ישראלית הולם את הרמה שלו

תסלח לי אבל השוואה ממש לא במקום. כשמכבי עם בלאט הובסה 35 במוסקבה או 28 בהיכל יכולת להגיד בדיוק אותו דבר. איזה גאונות וחוכמה ראית בדיוק?

חייבים להיות סבלניים עם גיא.

תסלח לי אבל השוואה ממש לא במקום. כשמכבי עם בלאט הובסה 35 במוסקבה או 28 בהיכל יכולת להגיד בדיוק אותו דבר. איזה גאונות וחוכמה ראית בדיוק?

חייבים להיות סבלניים עם גיא.

לא מדובר פה על משחק ספציפי, אני לא אומר שגודס לא מתאים למכבי בגלל ההפסד שלו לירושלים\לצ"סקא, אני חושב שבכללי הוא פשוט לא מספיק טוב. אני לא רואה אצלו ניהול משחק טוב(ופה עוד אני מתייחס לעניין הזה בצורה יפה), אני לא רואה אצלו דרך, לא רואה כלום. הלוואי שאני אתבדה, אבל במקרה הזה אני בספק. בכל מקרה, אני תמיד אופטימי ומאמין שנראה אותנו גם השנה בפיינל פור כי אני באמת חושב שיש לנו סגל מצוין ועם השינוי המתאים בינואר שחזור של העונה שעברה חייב להיות מטרה ריאלית.