Jump to content

לא נוטשים אחים - אוהדי מכבי למען גיבורי הדרבי

Sawyer

Recommended Posts

כל הכבוד למי שתרם היום, אני אישית ראיתי לא מעט אנשים שתורמים ממיטב כספם - כל הכבוד על זה.

עם זאת, לדעתי זה עוד לא מגרד את הסכום הרצוי.

צריך להמשיך להתגייס למען אותם גיבורים, אסור להפקיר אותם.

נתראה בנושא הזה בקרוב, מבטיח.

תרמתי ועוד הרבה תרמו סכומים נכבדים.

יהיה טוב אם יפרסמו כמה נתרם וכמה צריך עוד לתרום כדי שכל החבר'ה יהיו מיוצגים בכבוד.

למה לא היו מתרימים בשער 8? או שהיו והלכו כרבע שעה לפני השריקה? באתי עם כסף במיוחד.

אני גם חיפשתי ב7 ולא מצאתי

באמת שהיתה התגייסות יוצאת דופן וראו שכולם מבינים שמדובר פה בלא פחות מגיבורים שהצילו את כבוד המועדון וכולם מעריכים את ההקרבה האישית שלהם.

המון תודה לכל מי שתרם, מי שלא הספיק או לא מצא מתרימים כמובן שאפשר להמשיך דרך חשבון הפיי פאל.

ככה נראה קהל מאוחד, שאפו!

באמת שהיתה התגייסות יוצאת דופן וראו שכולם מבינים שמדובר פה בלא פחות מגיבורים שהצילו את כבוד המועדון וכולם מעריכים את ההקרבה האישית שלהם.

המון תודה לכל מי שתרם, מי שלא הספיק או לא מצא מתרימים כמובן שאפשר להמשיך דרך חשבון הפיי פאל.

ככה נראה קהל מאוחד, שאפו!

איפה יש קישור לחשבון ?

לפי הקופה בכניסה ליציע, אם היה מדובר בהתרמה לקראת דרבי, נראה שאפשר היה לקנות אבוקה אישית לכל אוהד.

יש אפשרות לפרסם פה כמה כסף נאסף?

בערך? בסדר גודל?

1000? 10000? 100000? משהו?

אני חושב שזה יעזור לדרבן אנשים שעוד מתלבטים אם לתרום או לא....

חסר סכום גדול מאוד.

מישהו שלא תרם אתמול או רוצה לתרום שוב שיצור איתי קשר ואדאג לתאם שיגיעו לאסוף ממנו את התרומה.

מישהו יכול להסביר לי איך האוהדים שפרצו למגרש הם גיבורים?

תודה על הרחקתו של גרסיה (גם ככה ההגנה שלנו כ"כ טובה שאפשר לוותר על הבלם הכי טוב שלנו)

תודה על כך שהאוהדים מממנים את הקנס שיוטל על הקבוצה

תודה לאוהדים שמחזקים את גולדהאר שאנחנו קבוצה ששווה להשקיע בה.

תודה לאוהדים שהורידו לקבוצה נקודות (ככה שיהיה מתח, משעמם לסיים כל עונה בפער דו ספרתי).

תודה גיבורים

מישהו יכול להסביר לי איך האוהדים שפרצו למגרש הם גיבורים?

תודה על הרחקתו של גרסיה (גם ככה ההגנה שלנו כ"כ טובה שאפשר לוותר על הבלם הכי טוב שלנו)

תודה על כך שהאוהדים מממנים את הקנס שיוטל על הקבוצה

תודה לאוהדים שמחזקים את גולדהאר שאנחנו קבוצה ששווה להשקיע בה.

תודה לאוהדים שהורידו לקבוצה נקודות (ככה שיהיה מתח, משעמם לסיים כל עונה בפער דו ספרתי).

תודה גיבורים

אני חייב להגיד לך בכנות שב 99.999999999999אחוז מהמקרים אני בראש שלך לגמרי.

הפעם אני חושב שהיה פה משהו אחר. ואני אומר את זה אפילו בדיעבד אחרי שנרגעתי ואחרי שכבר ברור שזה יעלה לנו ביוקר (כי ברגע האירוע עצמו בכלל זה נראה מתבקש לגמרי).

היה פה מקרה ספציפי שבו כלל הכוחות שאמורים להבטיח משחק "הוגן" כשלו יחדיו, כמעין קונספירציה כנגד מכבי (גם אם לא מתוכננת), ובמקרה שכזה אני חושב שיש היגיון מאחורי מה שהאוהדים עשו (שוב, היגיון של להט הרוחות ולא היגיון אוניברסלי). הייתה הרגשה שלקחו את הדבר הבסיסי ביותר בתחרות הספורט שזה ההזדמנות השווה שניתנת לשתי הקבוצות לנצח, ובאופן קיצוני, ובאותו הרגע יש מין בלבול בסיסטם שלך, אתה מתיישר לפי החוקים החדשים, שהדבר שהכי דומה לזה זה יצר ההישרדות של האדם שפורץ במצבי קיצון (אותם מצבים שהסביבה הבטוחה והרגילה שלך אותה אתה מכיר ויודע להתנהג בה מתפרקת באחדואז אתה הוך למישהו אחר שתנהג אחרת)

מקווה שזאת הפעם האחרונה שזה קורה.

וואוו איזה גבר.

מה הבעיה שלך להגיב לגופו של עניין?

ל99 אחוז פה אני מגיב לגופו של עניין,יש את האחוז הקטן שלא שווה תגובה רצינית