Jump to content

לא נוטשים אחים - אוהדי מכבי למען גיבורי הדרבי

Sawyer

Recommended Posts

לא מסכים ולא מקבל את הגישה של "היו חייבים לרדת לפוצץ את המשחק".
אשמח לתרום במשחק ביום ראשון. אבל חייבים להבין שזה לא משהו שצריך לקרות וכואב לי ומבאס אותי לראות את הקהל של מכבי כקהל אלים.

חייבים או לא חייבים, הם עשו צדק. הם עשו את מה שכל אחד מאיתנו רצה לעשות, גם הרגועים שברגועים. בסופו של יום, במבחן הסופי, הם עשו את הצדק. ועל זה הם יקבלו את כל הגב שבעולם.

רעיון למתרימים - פתחו פרוייקט גיוס המונים בheadstart

מוזר שאף אחד פה לא מזכיר שמי שרוצה לתבוע את האוהדים זה מכבי

ואלה אבוקות מגיע להם בוז מגיע להם, להנהלה, וגם לג'ורדי אם הוא יתבע לנו את האוהדים

שיתביישו הם עשו את מה שלהם לא היה ביצים לעשות

קבוצה של מפקירים בושה וחרפה אם הם יתבעו אותם

חייבים או לא חייבים, הם עשו צדק. הם עשו את מה שכל אחד מאיתנו רצה לעשות, גם הרגועים שברגועים. בסופו של יום, במבחן הסופי, הם עשו את הצדק.

אבל הבנתי שארי שמאי מייצג אותם

אני לא נותן לארי שמאי שקל

מקסימום מוכן להשתין לו בפנים

ארי שמאי הוא אחד האנשים שעזר הכי הרבה לאוהדי הכדורגל במדינה (רובם הגדול אוהדי בית"ר למרבה הפלא).

זה ממש לא משנה את מי הוא אוהד ואיזה טורים הוא רושם בוואן, בניגוד לרובנו הגדול שמברבר את עצמו לדעת בפורום, הוא אשכרה עושה משהו.

ארי שמאי הוא אחד האנשים שעזר הכי הרבה לאוהדי הכדורגל במדינה (רובם הגדול אוהדי בית"ר למרבה הפלא).

זה ממש לא משנה את מי הוא אוהד ואיזה טורים הוא רושם בוואן, בניגוד לרובנו הגדול שמברבר את עצמו לדעת בפורום, הוא אשכרה עושה משהו.זור

זורע רעל ושנאה ואז עושה על הראש שלכם כסף

ארי שמאי עורך דין של אוהד מכבי זה בושה!!!!

במיוחד שהוא מנסה להעמיד לדין אזרחי את קרלוס

תפרידו בין שמאי האוהד לשמאי העו"ד. שמאי הציל הרבה מאוד אוהדים גם של מכבי וגם של בית"ר מקנסות מטורפים והרחקות והוא עשה את זה לא פעם בחינם.

אני לא סובל אותו אבל מה ששלו שלו.

זורע רעל ושנאה ואז עושה על הראש שלכם כסף

ארי שמאי עורך דין של אוהד מכבי זה בושה!!!!

במיוחד שהוא מנסה להעמיד לדין אזרחי את קרלוס

יאללה סתום ת'פה כבר יא טמבל,אתה לא רוצה לתרום אל תתרום,אבל תפסיק לזיין ת'מוח.

ייאמר לזכותו של שמאי שהוא יודע לעשות הפרדה ברורה בין המקצוע שלו לבין אהדת הקבוצה/אידיאולוגיה. הוא מייצג אוהדי מכבי, ביתר הפועל וגם את יגאל עמיר

יאללה סתום ת'פה כבר יא טמבל,אתה לא רוצה לתרום אל תתרום,אבל תפסיק לזיין ת'מוח.

אני שמח לראות שיש לארי שמאי מונופול אצל אוהדי מכבי ....

לא מזיין את המוח מראה לך את המציאות בפנים והתגובה שלך מראה שזה מכניס אותך לעצבים

ככה שכנראה אני צודק ....

בקשר לתרומה אזרוק מאה במקום המאות שהייתי זורק עם העורך דין לא היה ארי שמאי

אני באמת חייב לדעת אם שמאי מייצג אותם כי אם הוא מייצג אותם אז אני לא מוכן שהכסף שלי ילך לאפס הזה גם אם הוא העורך דין הכי טוב בעולם. אני באמת מקווה שזה לא נכון כי זה ממש מוריד לי מהרצון לתרום אם הוא באמת יהיה זה שייצג אותם ואני באמת רוצה לתרום

אני באמת חייב לדעת אם שמאי מייצג אותם כי אם הוא מייצג אותם אז אני לא מוכן שהכסף שלי ילך לאפס הזה גם אם הוא העורך דין הכי טוב בעולם. אני באמת מקווה שזה לא נכון כי זה ממש מוריד לי מהרצון לתרום אם הוא באמת יהיה זה שייצג אותם ואני באמת רוצה לתרום

אז שאתה לא תתרום כסף הוא לא יגיע לארי שמאי והבחורים שצריכים לשלם לו יצטרכו להלוות יותר כסף כדי לשלם.

זה שלא תתרמו לא פוגע בארי שמאי אם לא הבנתם,הוא את הכסף שלו הוא יקבל בכל מצב, אתם פוגעים רק בחברים שלנו ליציע שנעצרו.

תרמתי 100 ולפי דעתי כל אחד צריך לתרום כמה שהוא רואה לנכון אבל חובה פשוט לתרום

אז שאתה לא תתרום כסף הוא לא יגיע לארי שמאי והבחורים שצריכים לשלם לו יצטרכו להלוות יותר כסף כדי לשלם.

זה שלא תתרמו לא פוגע בארי שמאי אם לא הבנתם,הוא את הכסף שלו יקבל אתם פוגעים רק בחברים שלנו.

תרמתי 100 ולפי דעתי כל אחד צריך לתרום כמה שהוא רואה לנכון אבל חובה פשוט לתרום

מצטער לא מקבל את זה יש מספיק עורכי דין ואני אישית לא אתרום כסף לשמאי ובאמת שאני תכננתי לתת משהו כמו מאה שקל כי במקרה הזה מגיע להם. מאחל להם את כל ההצלחה שבעולם אבל אני לא מוכן שהכסף שלי ילך לעורך דין הזה אם יגידו לי בוודאות שהעורך דין הוא לא ארי שמאי אני אתרום בכיף כי מגיע להם אבל את דעתי בנוגע לשמאי כתבתי תגובה למעלה לא מוכן ששקל אחד שלי ילך אל האפס הזה ולדעתי אם הם בוחרים אותו הם עושים פה טעות כי יש להם 99 אחוז גיבוי (לפחות ממי שגולש בפורום). אני חושב שאם אני תורם כסף ביד יפה אז מגיע לי לדעת מי ייצג אותם.

מצטער לא מקבל את זה יש מספיק עורכי דין ואני אישית לא אתרום כסף לשמאי ובאמת שאני תכננתי לתת משהו כמו מאה שקל כי במקרה הזה מגיע להם. מאחל להם את כל ההצלחה שבעולם אבל אני לא מוכן שהכסף שלי ילך לעורך דין הזה אם יגידו לי בוודאות שהעורך דין הוא לא ארי שמאי אני אתרום בכיף כי מגיע להם אבל את דעתי בנוגע לשמאי כתבתי תגובה למעלה לא מוכן ששקל אחד שלי ילך אל האפס הזה ולדעתי אם הם בוחרים אותו הם עושים פה טעות כי יש להם 99 אחוז גיבוי (לפחות ממי שגולש בפורום). אני חושב שאם אני תורם כסף ביד יפה אז מגיע לי לדעת מי ייצג אותם.

אני לא יודע מי מייצג אותם לפי מה שאתם מדברים פה אמרתם ארי שמאי,גם אם זה ארי מייצג אותם צריך לתרום בישבילם

כי זה שלא תתרמו בגלל שארי מייצג לא יפגע בכיס שלו אלא רק בכיס שלהם,הוא את הכסף שלו יקבל בכל מקרה אתם פוגעים רק באוהדים