Jump to content

לא נוטשים אחים - אוהדי מכבי למען גיבורי הדרבי

Sawyer

Recommended Posts

זכותו לחשוב ככה אין ספק,אבל שכולם עוד נסערים מהאירועים של הדרבי הוא בא ומגיב בציניות נוקבת

אני לא מבין את האוהדים שמעריצים את הגיבורים שנכנסו למגרש.

מישהו יכול להסביר במה הם כ"כ הועילו למכבי?

איבדנו 5 נקודות, אני בטוח שלמיץ' היה בא להקיא שהוא ראה את המעשה הזה.

בכניסה הבאה של גיבורים אחרים אולי נתרום כספים לא רק לעזרה לגיבורים אלא גם לתשלום משכורת לזהבי ובן חיים.

כי גולדהאר כבר ישליך אותנו ובצדק לדעתי. הבן אדם בא לכוונות טובות ובונה פה מערכת שלא נראתה בארץ ואוהדים גומלים לו בקנסות ועכשיו בהורדת נקודות.

בכניסה הבאה של גיבורים אחרים אולי נתרום כספים לא רק לעזרה לגיבורים אלא גם לתשלום משכורת לזהבי ובן חיים.

כי גולדהאר כבר ישליך אותנו ובצדק לדעתי. הבן אדם בא לכוונות טובות ובונה פה מערכת שלא נראתה בארץ ואוהדים גומלים לו בקנסות ועכשיו בהורדת נקודות.

אתה חושב שהמשחק היה צריך להימשך?

חבורה של צבועים מטומטמים.

חבורה של אפסים.

זיכרון קצר יש לאוהדי מכבי.

האוהדים האלה יצאו הכי גברים בעולם,ובלי להכיר אף אחד אישית אני מעריץ אותם.

על הזין עכשיו הגאווה של מיץ'

על הזין ה2 נקודות האלה

על הזין המנוי שלי ל11 שאולי לא יועיל לי ל4 משחקים האלה

האוהדים האלה הצילו אותנו מהביזיון המוחלט הזה ,

של להמשיך את המשחק דרבי הביזיוני הזה שבו בבון שמן ושיכור מגיע ומרביץ לשחקן כדורגל של הקבוצה שלנו.

הם עצרו סופית את הביזיון שגרמו,האוהדים של הגועל, שגרם השופט המזורגג ושגרמה האבטחה הלקויה כשנתנה לאוהד הזה להיכנס.

תודה תודה ושוב פעם תודה.

מאמין שרוב האוהדים שלא תומכים ויוצאים נגד האוהדים הללו לא היו בדרבי, לא הרגישו מה שאנחנו הרגשנו.

כואב לי מאוד האיבוד נקודות הזה,אבל באלוהים שזה היה שווה את עצירת הדרבי הביזיוני הזה.

תודה

כאחד שחושב שיש לנהוג באוהדים פורצים וכאלו שזורקים מצתים על שופטים ביד קשה ואף לתבוע אותם בתביעה אזרחית פה זה ממש רחוק מהמקרים האלו וממש לא אותו הדבר ואני במאה אחוז עם האוהדים האלו.

אני וחבריי החלטנו להירתם ולתרום כמה מאות שקלים, מתוך רצון לעזור להם לצאת משפטית מהסיטואציה, וכי בכל זאת הם חלק ממשפחת מכבי, אבל אין לי בעיה עם זה שהם ישבו בבית שנה ויראו את המשחקים שלנו בטלוויזיה. לא צריך להציג אותם כגיבורים, וגם לא להרוג אותם על הטעות שעשו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אני וחבריי החלטנו להירתם ולתרום כמה מאות שקלים, מתוך רצון לעזור להם לצאת משפטית מהסיטואציה, וכי בכל זאת הם חלק ממשפחת מכבי, אבל אין לי בעיה עם זה שהם ישבו בבית שנה ויראו את המשחקים שלנו בטלוויזיה. לא צריך להציג אותם כגיבורים, וגם לא להרוג אותם על הטעות שעשו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

בהחלט מסכים עם הגישה הנ״ל.

מרפרוף זריז,

כל מי שאומר את הקטע עם ה"יריקה" על מיץ׳ פשוט טועה. את ההורים שלך אתה לא מעריך? גם איתם אתה לא מסכים לפעמים ועושה דברים שונים ממה שהם חושבים, ותאמין לי שהם הביאו לך הרבה יותר. אז נכון, האיש הרים מועדון,שינה סטנדרטים ומה שלא תרצו, אבל זה לא הופך אותו לאלוהים שכל מה שהוא חושב נכון. האוהדים האלה הצילו את מכבי, בלי ספק בכלל. למי אכפת מ5 נקודות שהכבוד של הכוכב שלך, השחקנים שלך, ההיסטוריה של המועדון שלך, נרמסת? הביזיון שהלך שם, מרגע ההתעפצות של הסדרן ןעד שליפת הכרטיס האדום היה ביזיון. איפה נשמע ששחקן מותקף? איפה נשמע שאחרי זה המשחק לא מפוצץ? איפה נשמע שהוא עוד מקבל אדום?? איפה נשמעים בעולם הכדורגל דברים כאלה?

למשחק הזה לא היה זכות קיום עוד, ואם השופט לא מבין את זה, היה חייב להתבצע מעשה.

אגב, יש איזה התקדמות או משהו?

לפי מה שאני שמעתי משחקן בכיר במכבי התכנון היה לקבל חמישה אדומים ולהפסיד טכני את המשחק.

וזה היה עדיף על הפריצה...

מבלי להעליב מכל ההנפצות שעברו פה מאז אירועי הדרבי זאתי הכי מגוחכת

לפי מה שאני שמעתי משחקן בכיר במכבי התכנון היה לקבל חמישה אדומים ולהפסיד טכני את המשחק.

נשמע מאוד הגיוני מה שאתה אומר. השחקנים העדיפו מעבר ללהפסיד 3-0 טכני בדרבי, גם לפרק חצי קבוצה ולהפסיד את המשחק מול נתניה. טענה מעניינת.

נשמע מאוד הגיוני מה שאתה אומר. השחקנים העדיפו מעבר ללהפסיד 3-0 טכני בדרבי, גם לפרק חצי קבוצה ולהפסיד את המשחק מול נתניה. טענה מעניינת.

תרגישי בנוח להסתלבט....

אבל טל בן חיים היה צריך להיות האדום השני וגם הוא היה בשוק שקיבל רק צהוב

ויש לנו אחלה ספסל זה ממש לא לפרק קבוצה

תרגישי בנוח להסתלבט....

אבל טל בן חיים היה צריך להיות האדום השני וגם הוא היה בשוק שקיבל רק צהוב

ויש לנו אחלה ספסל זה ממש לא לפרק קבוצה

בימיי הגדולים לא הגעתי לזה. סחתיין

סיכמנו כבר שאתה אוהד הפועל, השאלה היא למה אתה חושב שמכבי תכננו רק חמישה אדומים? התכנון המקורי היה ששרן עולה אליכם ליציע ושורף את התפאורה.