Jump to content

לא נוטשים אחים - אוהדי מכבי למען גיבורי הדרבי

Sawyer

Recommended Posts

ביום שני באותו דרבי ארור בבלומפילד, לאחר רצף החלטות אומללות שהתחילו באדום לזהבי ונמשכו באי הורדת שחקני מכבי למגרש

וקצת לפני שיא ההתבזות של מכבי, פרצו חבורת גיבורים לכר הדשא - והצילו את הכבוד של מכבי.

חבורת אוהדי מכבי, ששמו את כבוד הקבוצה ובטחונה לפני כבודם ובטוחנם, ופרצו אל כר הדשא במטרה לעצור את הפיאסקו הנוראי שהתחולל שם.

אוהדים אלו זקוקים לתמיכתנו ולעזרתנו כרגע.

אוהדים אלו זקוקים לתמיכה הכספית שלנו כדי שהחיים שלהם לא ילכו לפח, כדי שהם יקבלו את העזרה המשפטית הנחוצה לנו.

אנחנו בתור אוהדי מכבי ת"א חייבים להרתם ולעזור לאותם אוהדים.

אני אישית מתחייב לתרום למטרה מקודשת זאת, ואני קורא לכל אוהד מכבי שהקבוצה חשובה לו שיעשה כמוני.

תודה רבה

לעוד פרטים,

https://www.facebook.com/pages/%D7%9C%D7%90-%D7%A0%D7%95%D7%98%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%97%D7%99%D7%9D/311339345737983

מכבי תל אביב, לפני הכל זו משפחה אחת גדולה.
חוזקה של משפחה, אתם בטח יודעים, נמדד בעיקר ברגעים קשים.
רגעי מבחן שמצריכים מאיתנו להיות מאוחדים יותר כדי לקום מהקרשים, לפתור את הבעיות ולחזור, חזקים יותר מהרגיל.
במשפחה, כמו במשפחה לפעמים עושים טעויות.
במשחק הדרבי האחרון, פרצו מספר אוהדים למגרש , הכל נעשה בלהט הרגע, כולנו אבדנו שליטה ברמה כזו או אחרת כתוצאה מהאירועים הקשים שהתרחשו דקות קודם לכן במגרש.
אנחנו, כאחים שלהם, צריכים לעשות הכל כדי למנוע מהם להסתבך ולאבד אחיזה על החיים.
אולי הם טעו ואולי לא, כל אחד ודעתו אבל מה שבטוח הוא שזהו לא הזמן לשפוט אותם.
לאוהדים הללו אין כל יכולת כלכלית להשיג עורך דין שייצג אותם.
הם אינם שייכים לארגון או לעמותה. שום דבר ממה שקרה לא היה מאורגן או מתוכנן מראש.
לאוהדים האלה, שפעלו בלהט הרגע יש המון מה להפסיד, יש להם חיים ומשפחה. וכרגע, הכל עומד בסכנה.
חשוב שנעזור לאותם אוהדים, שלא ניתן להם ליפול, כי הנפילה שלהם הם במובן מסוים גם נפילה שלנו. כאוהדים, כחברה, כמשפחה וכבני אדם.
רוצים לעזור? מעולה,יש שני דרכים.
ניתן לעשות העברה לחשבון פייפל הבא: Tomkatz@zahav.net.il
או להגיע ביום א' למשחק ולתת לאחד המתרימים שיהיו באצטדיון.
כל התרומות ילכו למען ייצוג הוגן לאוהדים.
שנגיע לימים רגועים יותר.

אני גם אתרום לפי יכולתי יוזמה מבורכת אבל הקישור של החשבון שהם נתנו לא נכנס לי מישהו יכול לשים קישור יותר טוב או דרך יותר נוחה לתרום. אולי אפילו שיעשו התרמה מחוץ לבלומפילד במשחק הקרוב.

אני כבר תרמתי,כל אחד ואחד שהצדיק את הפריצה שלהם ומחא כפיים מחובתו לתרום כמה שהוא רואה לנכון,לשתף את הקבוצה בפייסבוק גם חשוב מאוד שכמה שיותר אנשים ייחשפו אליה

אני גם אתרום לפי יכולתי יוזמה מבורכת אבל הקישור של החשבון שהם נתנו לא נכנס לי מישהו יכול לשים קישור יותר טוב או דרך יותר נוחה לתרום. אולי אפילו שיעשו התרמה מחוץ לבלומפילד במשחק הקרוב.

איזה קישור לא עובד לך ?

תהיה התרמה ביום ראשון , ניתן לתרום שם .

בכל השערים?

איזה קישור לא עובד לך ?

של החשבון אבל אם אומרים שיהיה התרמה ביום המשחק אז אני כבר אתרום שם

אני אולי בדעת מיעוט, אבל חושב שהם גרמו נזק.

במקום לבלוע ת׳רוק ולתת לכוווולם לשכב על הפועל, עכשיו אנחנו עמוק בחרא.

לא שופט אותם, אבל לא אהלל אותם.

אם המשחק היה נמשך כמו שהוא, והיינו מפסידים 3-1 בגלל האדום אז כולם היו מתהפכים.

בשורה התחתונה מישהו היה צריך לגמור את המשחק הזה וכשהשופט לא עשה את זה לא היה ברירה.

כל הכבוד להם שבחרו לעשות את זה למען הקבוצה.

אם המשחק היה נמשך כמו שהוא, והיינו מפסידים 3-1 בגלל האדום אז כולם היו מתהפכים.

בשורה התחתונה מישהו היה צריך לגמור את המשחק הזה וכשהשופט לא עשה את זה לא היה ברירה.

כל הכבוד להם שבחרו לעשות את זה למען הקבוצה.

ואם היינו מנצחים 2-1?

ולא היה שום הד תקשורתי על הקו האדום שנחצה?

וזהבי עדיין היה מורחק?

וכנראה גם טב"ח ומי יודע מה עוד?

אז זה היה שווה?

תאמין לי שלא.

לא משנה מה היה קורה, מזל שהמשחק לא נגמר. מזל.

כי אחרת, היו מכשירים פה את השרץ, וכל ההד שהיה סביב התקיפה הזאת היה מוקטן פי מליון.

גם נגד הפועל חיפה כששברו לברומר תרגל וחטפנו שני אדומים (כולל לנמני) וחטפנו 3 בראש היינו צריכים לפוצץ?

המחיר ששילמנו ונשלם על המשחק הזה, גדול פי כמה מ *אולי* שלוש, ברצף של רביעיות והפסדים צורמים שדפקנו להם בשנתיים האחרונות.

גם נגד הפועל חיפה כששברו לברומר תרגל וחטפנו שני אדומים (כולל לנמני) וחטפנו 3 בראש היינו צריכים לפוצץ?

המחיר ששילמנו ונשלם על המשחק הזה, גדול פי כמה מ *אולי* שלוש, ברצף של רביעיות והפסדים צורמים שדפקנו להם בשנתיים האחרונות.

אל תשווה בחיים. טעות שופט, שערורייתית כהל שתהיה, היא עדיין טעות שופט ובגינה אין מה לעשות, כל עוד זה בהקשר של משחק הכדורגל. אבל, וזה אבל גרול צורם וזועק לשמיים - אם מי שהשפיע על המשחק הם גורמים חיצוניים, קרי אוהדים של הקבוצה היריבה שנכנסו מתוך אינטרס ברור להטות את תוצאת המשחק (אם זה בלתקוף שחקן ולגרום להרחקתו וביום אם זה אוהד שמחר יפרוץ ויציל גול מקו השער) זה כבר סיפור אחר. ואת זה היה צריך לעצור במיידי. ואם השופט לא עשה את זה, עשו את זה אנשים אחרים שהקריבו את עצמם.

אני באמת מקווה שהמקרה הזה הוא נקודה שחורה בודדת ומקרים כאלו לא יחזרו ואף אוהד שלנו (ושל כל קבוצה) לא יפרוץ לדשא בכל מצב ואני באותו משפט מקווה שמי שכן יפרוץ יקבל מאסר. לא הפעם, לא בנסיבות האלו.

שכל אוהד בבלומפילד ישים 20-40 שקל.. יכול להשפיע ולעזור להם להמשיך לחיות כמו כולנו,אל תשכחו הם רק רצו לעזור והקריבו את עצמם לקורבנות בשביל להציל תכבוד של כולנו.

מסכים