Jump to content

זהבי בסגל הנבחרת

Sawyer

Recommended Posts

עם ערן גבר שיגיד להם אני לא משחקקקקקקקקקקק

אמן הנבחרת תקבל 10 אסור לבוא לסמי עופררררררררררררר ועם באים אז לקלל את גוטמן וכל המנהלת ווורמוט

מה שמדהים ומעצבן בעיני זה שההתאחדות ואלי גוטמן מתנהגים, כאילו הנבחרת היא של אבא שלהם. אם זהבי מתאים מקצועית לנבחרת, ובהנלה שהוא לא גורם מפריע בחדר ההלבשה, יש חובה לזמן אותו לנבחרת. אין להם בכלל זכות לא לזמן אותו ואפילו לא להעלב ממנו, וכל ההתעסקות בזה היא מביכה והזויה.

מה שמדהים ומעצבן בעיני זה שההתאחדות ואלי גוטמן מתנהגים, כאילו הנבחרת היא של אבא שלהם. אם זהבי מתאים מקצועית לנבחרת, ובהנלה שהוא לא גורם מפריע בחדר ההלבשה, יש חובה לזמן אותו לנבחרת. אין להם בכלל זכות לא לזמן אותו ואפילו לא להעלב ממנו, וכל ההתעסקות בזה היא מביכה והזויה.

קודם כל הנבחרת היא כן של ההתאחדות וגוטמן הוא המחליט על מי יזומן ויש לו סמכות ואף לגיטימציה לזמן מי שהוא רואה לנכון מכל סיבה שהוא רוצה.

שנית כל זהבי זומן אז אני לא מבין מה אתה רוצה.

קודם כל הנבחרת היא כן של ההתאחדות וגוטמן הוא המחליט על מי יזומן ויש לו סמכות ואף לגיטימציה לזמן מי שהוא רואה לנכון מכל סיבה שהוא רוצה.

באמת שאני חושש שבקצב הזה הדטא-בייס של הדברים שאתה לא מבין בהם יהפוך להיות הדטאבייס הגדול בארץ.

לדעתי כל העניין עם הנבחרת נופח בצורה מטורפת

עשו פיל מעכברון

התקשורת הזונה דוחפת שאלות על הנבחרת בכוונה כדי להפיל את זהבי

וזהבי, בסערת רגשות, פגוע ומאוכזב מזה שלא מקבל תמיכה מהקולגות שלו שבעצם זה יכל לקרות לכל אחד מהם באותה מידה

זרק לאוויר את מה שהוא הרגיש באותו רגע.

אפשר לחשוב.

אני מאמין שכשגוטמן וזהבי ידברו בשקט אחד עם השני הכל יסתדר..

חלאס לא צריך להגזים יותר מדי.

הנבחרת היא של העם הישראלי. ההתאחדות רק מנהלת אותה. בדיוק כמו שממשלת ישראל מנהלת את מדינת ישראל אבל היא לא הבעלים שלה.

גוטמן עומד בראש הצוות המקצועי והוא מחויב לקבל החלטות על סמך בחינה מקצועית ולא לפי שחקנים אהובים יותר או פחות עליו.

אני מוכן לקבל שהוא רשאי ״להעניש״ שחקן סורר, כמו במקרה תמוז. אבל הוא לא רשאי להעניש שחקן רק כי אמר שהוא נפגע ממנו. זה לא עניין מקצועי ולא עניין משמעתי. זה עניין אישי ולענינים אישיים אין מקום בנבחרת.

לדעתי כל העניין עם הנבחרת נופח בצורה מטורפת

עשו פיל מעכברון

התקשורת הזונה דוחפת שאלות על הנבחרת בכוונה כדי להפיל את זהבי

וזהבי, בסערת רגשות, פגוע ומאוכזב מזה שלא מקבל תמיכה מהקולגות שלו שבעצם זה יכל לקרות לכל אחד מהם באותה מידה

זרק לאוויר את מה שהוא הרגיש באותו רגע.

אפשר לחשוב.

אני מאמין שכשגוטמן וזהבי ידברו בשקט אחד עם השני הכל יסתדר..

חלאס לא צריך להגזים יותר מדי.

מדויק, זה בול מה שזה גם באמת.

הנבחרת היא של העם הישראלי. ההתאחדות רק מנהלת אותה. בדיוק כמו שממשלת ישראל מנהלת את מדינת ישראל אבל היא לא הבעלים שלה.

גוטמן עומד בראש הצוות המקצועי והוא מחויב לקבל החלטות על סמך בחינה מקצועית ולא לפי שחקנים אהובים יותר או פחות עליו.

אני מוכן לקבל שהוא רשאי ״להעניש״ שחקן סורר, כמו במקרה תמוז. אבל הוא לא רשאי להעניש שחקן רק כי אמר שהוא נפגע ממנו. זה לא עניין מקצועי ולא עניין משמעתי. זה עניין אישי ולענינים אישיים אין מקום בנבחרת.

סבבה אבל זהבי בנבחרת אז למה אתה מחפש בכוח לנפח עוד יותר את הסיפור הזה?

באמת שאני חושש שבקצב הזה הדטא-בייס של הדברים שאתה לא מבין בהם יהפוך להיות הדטאבייס הגדול בארץ.

רגע שאני אבין

הודעת כבר להתאחדות "חגיגית" שהאדום של זהבי בוטל?

בבקשההה שערן יתן שלושער עצמי ואחרי כל גול פיו פיו בפנים של גוטמן

נבחרת זונה, יכולה לייצג לי את הביצה

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2