Jump to content

גוטמן

Sawyer

Recommended Posts

לא, אבל אני יודע מי יחגוג אם לא יעלו וזה אני שאשמח בכשלונם של ההתאחדות, גוטמן ואבוקסיס.

מייצגים את מכבי אבל לא את ישראל ?

מייצגים את מכבי אבל לא את ישראל ?

מכבי מייצגת את ישראל במאבק בזבלים ( הפועל ) בגזענים הבורים ( בית״ר ) ובמיותרים ( חיפה וכל השאר )

הנבחרת את ההתאחדות

חבר'ה אני רואה הגזמה פראית בחלק מהתגובות כאן.

נכון, אלי גוטמן הוא אחת הדמויות הכי שונאות עליי (ואני מקווה גם עליכם) בתולדות הספורט ההישראלי. אבל - חשוב לשמור על פורפורציות.

התגובה שלו יחסית " מתונה" . יש מאמנים אחרים שהיו יוצאים על זהבי בקטע הרבה יותר מגעיל. גוטמן בסה"כ נפגע. הדבר שאמור לעצבן אותנו היא לא התגובה אלא זה שהוא לא נתן גב לערן בפומבי וכך נתן לגיטמציה לאלימות. פה הוא טעה ופה הוא יצא בן אדם שפל.

אבל מפה ולאחל לבנאדם מוות - אסור. אנחנו לא הפועל יש לנו צלם אנוש. אל תיהיו כ"כ דרמטים.

זהבי ישחק מול בוסניה ( כ"כ ברור) ואולי אפילו ינצח בשביל אלי גוטמן ונבחרת ישראל את המשחק. כמה שאני שונא את גוטמן ואת ההתאחדות- אנחנו לא צריכים להיות "שונאי ישראל".

זהבי ישחק מול בוסניה ( כ"כ ברור) ואולי אפילו ינצח בשביל אלי גוטמן ונבחרת ישראל את המשחק. כמה שאני שונא את גוטמן ואת ההתאחדות- אנחנו לא צריכים להיות "שונאי ישראל".

אני אגיד יותר מזה. בגדול בלי קשר לענייני הדרבי הימרתי ואני עדיין מהמר שבוסניה תנצח. כי זה מאני-טיים והם עם הקב לקיר ואנחנו כשיש על מה לשחק תמיד עושים במכנסיים. אבל דבר אחד ברור לי - אם ננצח, זה יהיה זהבי. אחרי כל מה שקרה, הביקורות עליו מ--2 המשחקים הראשונים, ענייני הדרבי, זה שלא נותנים לו גב בכדורגל הישראלי, זה כל-כך ברור לי שאם ננצח זה יבוא רק ממנו. זה ברור לי כאילו זה כבר כתוב מלמעלה. כמו שזה היה ברור לי שמשחק האליפות ב 2003 מול הפועל פ"ת לא יסתיים בלי גול של אבי, כמו שהיה לי ברור בטדי שבועיים קודם לכן שאם מישהו יהפוך את התוצאה ויציל לנו את העונה זה יהיה רק אבי, זה גם ברור לי עכשיו שבכל הבינוניות הזו, מקצועית אבל בעיקר מנטאלית, יש רק ווינר אחד שיכול לעשות את זה.

מי זה בכלל אלי גוטמן ?

מה לזהבי בכלל להתרגש אם הוא הגן או לא הגן עליו שילך להתקוואד

אם גוטמן לא מזמין את זהבי בגלל שהוא יצא עליו שלא "הגן" עליו אז זה בזיון לגוטמן אסור לקחת את הנבחרת באופן אישי זה נבחרת ישראל ולא נבחרת אלי גוטמן

וכל הקריאות האלה להעמיד אותו לדין זה פשוט פתאטי אפשר לחשוב הוא קילל אותו

ווירמוט סתם קוקסינל מקבל בטוסיק של המוסיק.

לפי וואלה יש סיכוי שזהבי יעמוד לדין

על מה? הוא דיבר על זה שאף אחד בהתאחדות לא מבטל לו את הכרטיס, העיתונאים הם אלה ששאלו אם גוטמן התקשר אליו והוא רק ענה שלא.

הם כ״כ מושחתים ואפסים שהדבר היחיד שהם מצליחים לעשות זה להעמיד לדין את מי שלא מפחד להגיד את זה.

על מה? הוא דיבר על זה שאף אחד בהתאחדות לא מבטל לו את הכרטיס, העיתונאים הם אלה ששאלו אם גוטמן התקשר אליו והוא רק ענה שלא.

הם כ״כ מושחתים ואפסים שהדבר היחיד שהם מצליחים לעשות זה להעמיד לדין את מי שלא מפחד להגיד את זה.

מה אתה רציני ? יש סעיף מיוחד בתקנון הליקוקים בישראל שכל שחקן שעומד ליד מקרופון ולא מלקק באופן חד משמעי למאמן נבחרת ישראל הדגול אחד דתו להשעייה עד לגזר דינו שיחרץ בידי שופטי ההתאחדות המהוללת..חפש סעיף 1 פסקה א'..

נ.ב. נכתב גם ליד כל סעיף בספר החוקה..בשולי הדפים..

לא, אוהד את מכבי ולא את ההתאחדות.

ברור לי, כתבתי את זה חצי בצחוק.

לפני יומיים קשקשתי פה איפשהו על איך משחק השרוכים היה נקודה פיבוטלית בהתפתחות של הפועל כמועדון.

אני לא חושב שאפשר להשוות בין ״החומרה״ שלו לזה של פרשת הדרבי האחרון, אבל בוא נגיד שחלק מהתגובות בפורום כבר

מתחילות לפלרטט עם הקונספט - ״כולם נגדנו״ , ״הספורט מת״.

יהיה מעניין לראות אם זה התחושות האלו הן משהו שניקח איתנו קדימה, או שהן ייתמוססו תוך כמה שבועות כשהאש תדעך.

ברור לי, כתבתי את זה חצי בצחוק.

לפני יומיים קשקשתי פה איפשהו על איך משחק השרוכים היה נקודה פיבוטלית בהתפתחות של הפועל כמועדון.

אני לא חושב שאפשר להשוות בין ״החומרה״ שלו לזה של פרשת הדרבי האחרון, אבל בוא נגיד שחלק מהתגובותבפורום כבר

מתחילות לפלרטט עם הקונספט - ״כולם נגדנו״ , ״הספורט מת״.

יהיה מעניין לראות אם זה התחושות האלו הן משהו שניקח איתנו קדימה, או שהן ייתמוססו תוך כמה שבועות כשהאש תדעך.

עזוב, אני אפילו לא לוקח את זה למקומות האלה. אני פשוט מיואש ומקווה שאלוהים ייתן לי איכשהו את הכוחות להפסיק ללכת לכדורגל, מה שלצערי לא יקרה.

גוטמן חרא של בנאדם שלא הביע תמיכה בזהבי ומההתאחדות המסריחה הזאת כבר הפסקתי לצפות.

אז נכון שהתגובה הכל כך מהירה של גוטמן היא הצביעות לשמה, אבל בואו לא נגזים, הוא לא אמר איזה משהו מטורף, כולה נעלב ותכלס מקובל.

לאחל דברים לבנאדם זה לא לעיניין, ווואלה לגבי הנבחרת, למרות החוסר זהות שהייתה בשנים האחרונות לנבחרת הזאת, זאת הנבחרת שלנו.

אמן שהנבחרת שמה שלישיה לבוסניה ונותנת קמפיין מעולה ומצליחה להפתיע ולעשות משהו. עם גוטמן וזהבי או בלעדיהם. הנבחרת מעל הכל.

אמן שהנבחרת שמה שלישיה לבוסניה ונותנת קמפיין מעולה ומצליחה להפתיע ולעשות משהו. עם גוטמן וזהבי או בלעדיהם. הנבחרת מעל הכל.

רק מכבי היא מעל הכל

לגוטמן ולהתאחדות לא מגיע ששחקן כמו זהבי ייצג אותם

מצידי שיהיה 8 לבוסנים

לא מגיע להם שהם ינצלו את השחקנים שלנו ואז לא יגבו אותם במקרה הצורך

לא מגיע להם שהם ינצלו את השחקנים שלנו ואז לא יגבו אותם במקרה הצורך

מה זאת אומרת "השחקנים שלנו"? נראה לך שהשחקנים הם צמיתים בבעלות המועדון? היום הם משחקים במכבי ובנבחרת, מחר בקבוצה אחרת ובנבחרת. הנבחרת זו הקבוצה היחידה שהשחקנים לא מחליפים לאורך כל הקריירה שלהם.

עלק במידה ולא יבוטל האדום "זהבי וכל שחקני מכבי צריכים לפרוש מהנבחרת". מה נראה לכם, שכל השחקנים מתנהגים וחושבים כמו אוהדי מכבי משער 11? הקבוצה עבור השחקנים זה מקום עבודה ותו לא. עלק לפרוש מהנבחרת. אין לכם מושג.

מה זאת אומרת "השחקנים שלנו"? נראה לך שהשחקנים הם צמיתים בבעלות המועדון? היום הם משחקים במכבי ובנבחרת, מחר בקבוצה אחרת ובנבחרת. הנבחרת זו הקבוצה היחידה שהשחקנים לא מחליפים לאורך כל הקריירה שלהם.

עלק במידה ולא יבוטל האדום "זהבי וכל שחקני מכבי צריכים לפרוש מהנבחרת". מה נראה לכם, שכל השחקנים מתנהגים וחושבים כמו אוהדי מכבי משער 11? הקבוצה עבור השחקנים זה מקום עבודה ותו לא. עלק לפרוש מהנבחרת. אין לכם מושג.

אני מסכים איתך, אבל, במידה וההתאחדות תשעה את זהבי בעקבות דבריו אתמול, אז הייתי מצפה מחבריו להפגין סולידריות ולא להגיע גם הם לנבחרת.

ברור לי שהם רואים בנבחרת מקפצה ובגלל זה אני לא מצפה מהם להחרים את הנבחרת בגלל החלטת שיפוט של שופט הזוי, אבל אם ההתאחדות תפגע בחופש הביטוי של חבר שלהם שהותקף על ידי אוהד וההתאחדות שמה עליו זין, הייתי כן מצפה מהם להביע סולידריות.

אני מסכים איתך, אבל, במידה וההתאחדות תשעה את זהבי בעקבות דבריו אתמול, אז הייתי מצפה מחבריו להפגין סולידריות ולא להגיע גם הם לנבחרת.

ברור לי שהם רואים בנבחרת מקפצה ובגלל זה אני לא מצפה מהם להחרים את הנבחרת בגלל החלטת שיפוט של שופט הזוי, אבל אם ההתאחדות תפגע בחופש הביטוי של חבר שלהם שהותקף על ידי אוהד וההתאחדות שמה עליו זין, הייתי כן מצפה מהם להביע סולידריות.

סולידריות אפשר גם להביע בסטאטוס בפייסבוק או לפני מיקרופון ולהמשיך הלאה בלי לנפח את הסיפור הזה עוד יותר. במידה ויהיה מי שהחליט שזהבי יושעה מהנבחרת ( לדעתי לא יהיה דבר כזה כי כמו שאמרתי הגיע הזמן להפסיק לנפח את הסיפור הזה) אז לא אמורים להפוך עולמות אלא לקבל החלטה של בעל סמכות גם אם היא לא לרוחך. אנשים פה טועים בכך שחושבים שיש מחנה מכבי ומחנה שאר העולם ויש מלחמה בינהם. זה פשוט קשקוש.