Jump to content

מסע''ת מכבי ת''א

Meron's

Recommended Posts

בתור יושב בשער 11 באזור ה-15 שנה, תמיד ראיתי התגרויות של שחקנים אחרי גולים מולי ובטח של הפועל תל אביב.

ראיתי את טועמה מסמן לי שקט, ראיתי כל כך הרבה שחקנים חוגגים שניות ארוכות מול היציע שלי תוך כדי בעיטות בדגל הקרן.

מעולם זה לא זכה להתייחסות, אף פעם השחקנים שלהם לא הורחקו או קיבלו כרטיס צהוב.

זהבי כבר 30 פעמים עשה פיו פיו ולא אמרתם כלום, פתאום כשתוקפים אותו אז הוא האשם וזאת הסיבה. שיתבייש מי שמצדיק את זה, שתתבייש התקשורת שצמאה לדם.

אנחנו כאן ואנחנו חזקים יותר, עשיתם אותנו מפלצת. תשאו בתוצאות ותמשיכו לבכות.

טועמה היה משתיק אותנו, דה סילבה עד לא מזמן היה עוקץ בכל ראיון, אנטבי היה עוקץ, שכטר מקלל, אבוקסיס הזבל, ליובין הזבל היה מלכלך ומשפיל, בשנת הקיזוז הם הסתובבו עם חולצות נגד מכבי ומעולם לא חשבנו לתקוף מישהו מהם על אף שהוציאו לנו את החשק לחיות.

הם פשוט מיץ של זבל, בעצם אני מצטער שאני מעליב את המיץ של הזבל כי הם באמת יותר גרועים.

בינינו, עד שאבוטבול האפס לא אמר שמישהו ייתן לו מכות, אף אחד לא חשב שזאת עילה לתת מכות.

שוב אומר - לדין ומהר על הסתה. לא לדין בהתאחדות, בבית משפט אזרחי. שישיג עורך דין פלילי, רצוי לא זה של האולטראס ופואד, שנראה כמו פרסומת למה ללמוד באוניברסיטה ולא במכללה.

להזכיר לכולם שהפועל תקפו את שמעון גרשון שלא התגרה בהם ולא עשה להם פיו פיו חבורה של מצחינים כמה שאני שונא אותם

תודה!

זה המלא?

יש איפשהו גם פאקו?

אני לא חושב שפאקו דיבר היום (אלא אם כן מישהו יודע אחרת), בערוץ הרשמי של הקבוצה ביוטיוב יש את ההקלטה של מסע"ת מלפני יומיים עם ביין, פאקו ושרן.

פאקו אכן דיבר היום, לא יודע אם יש את זה במלואו באינטרנט

אגב, כשנשאל איך הוא מתרשם מההתנהלות של ההתאחדות הישראלית ענה שהוא לא מכיר אותה אבל על סמך המקרה הנוכחי ההרחקה של זהבי נראית לו לא הגיונית והוא מקווה שמישהו שם יתעורר. לקראת הסוף שוב חזר על זה שזאת החלטה שסותרת כל היגיון בריא.

התגובה של ורמוט וכל המועדון שלהם מראה מי באמת שולט שם וזה קהל אלים. ואנחנו יודעים מה שווים מועדונים שמנוהלים ע"י הקהל. העתיד ורוד חברים