Jump to content

הקלטת של קרלוס והוועדה המקצועית לכיסוי תחת

Avogadro

Recommended Posts

אתם רציניים? קרלוס כבר הורשע. הדיון זה הצגה לתקשורת.

זה ידוע לכולם, מנסים למצוא איזשהו נס שיציל אותו. כמו שאמרתי בהודעות קודמות, נטפלו לשחקן שיהיה הכי קל להפיל עליו את האשמה כי הוא זר, אין לו לובי בתקשורת ואפילו לא אהדת קהל מטורפת( אין לי ספק שכל האוהדים אוהבים את קרלוס ואני יכול להעיד על עצמי שהוא הזר האהוב עליי ובאופן כללי מהאוהבים עליי אי פעם, אבל הקהל לא יתאבד עליו לצערי ובית הדין יודע את זה).

שלחתי מייל בהתאחדות על המקרה של קרלוס, הדבר היחיד שרשמו לי בחזרה ״אתה במקרה אוהד מכבי ת״א״?

אין גבול.

ואוו בושה שזאת התגובה.

יפה ששלחת להם מייל אבל ספק אם זה יעוזר לצערי.

שלחתי מייל בהתאחדות על המקרה של קרלוס, הדבר היחיד שרשמו לי בחזרה ״אתה במקרה אוהד מכבי ת״א״?

אין גבול.

אין גבול לשכונה שבה מתנהלים הדברים במדינה הזאת כל פעם אתה חושב שראית הכל ואז קורה עוד דבר.

אני לא יודע מה יןתר מדאיג אותי, השכונה הזאת והחוסר מקצועיות, או זה שאני ממשיך להיות מופתע מהדברים האלה ולא ״מתרגל״.

אין גבול.

בושה וחרפה שזו התגובה שלהם. מרתיח מאוד ולא הולם. שלח להם בחזרה - "אתה במקרה אוהד הפועל?"

אין גבול.

צלם את זה ותעלה את זה לרשת. ביזיון . איכס.

לא יודע מה סגנון המייל ששלחת, אבל אם מדובר במשהו לא מתלהם שנכתב בהיגיון הייתי מוציא את זה לעיתונות שככה ההתאחדות לכדורגל מגיבה לפנייה של אוהדים.

מישהו יכול לדעת או יודע אם לניר רשף יש קשר כלשהו להפועל? אוהד? עו"ד של הקבוצה או מי מטעמם? אם כן ויש דברים בגו.. חייבים לפרסם את זה!!

הכי הרבה שאני הצלחתי למצוא זה טוקבקים של אוהדי הפועל מהדיווחים בתקשורת שהוא מונה לתפקיד, ובו הם שמחים על המינוי כי הוא אדום.

הכי הרבה שאני הצלחתי למצוא זה טוקבקים של אוהדי הפועל מהדיווחים בתקשורת שהוא מונה לתפקיד, ובו הם שמחים על המינוי כי הוא אדום.

אם מישהו ימצא איזו תמונה שלו באיצטדיון במשחק של הפועל.. זה יהיה דבר ענק!! כי אם יתברר שהוא הפועל, זה קלף מנצח!!

ודרך אגב מישהו זוכר שאוהד חדר למגרש והכו את זהבי.. כי לפי כל אתרי הספורט והחדשות.. האירוע הזה נעלם כלא היה.. מתעסקים בקרלוס עכשיו..... אני שונא את התקשורת האדומה והחזירית!

אין גבול.

דברים יום זזים רק בפייסבוק. תצלם, תעלה, תפיץ. מבטיח לעזור כשזה יגיע אלי

אין גבול.

צלם בבקשה את ההתכתבות. כמו שאמרו- אם כתבת בצורה עניינית ללא התלהמות וגידופים וזו התגובה שקיבלת- אתה חייב להעלות לפייסבוק.

המשך השיחה;

אני:

חה, כבר חשבתי שמישהו אצלכם הוא אדם רציני. כנראה שהתבדיתי, לא נורא. באמת חבל, אתם במו ידיכם הורסים לנו את הכדורגל

הם:

לפעמים אנחנו מגיבים ממש יפה, ענייני ומכובד, לאנשים שמכבדים אותנו. תנסה לשאול כל מה שאתה רוצה בצורה מנומסת ותראה איזו תגובה תקבל.

אני:

אפשר לדעת אם רק על סמך הווידאו שפרסם באתרי הספורט השונים מועמד לדין קרלוס גרסיה? האם נעשה בירור מעמיק וצפייה מכל עמדות הצילום? הרי השחקן הנ״ל מועמד לדין בטענה שקרא תוך כדי הנפות ידיים לקהל מכבי ת״א לפרוץ לדשא. רואים בבירור(!) שהוא מסמן למישהו לבוא עם תנועה שדומה לאלונקה. אלכסנדר אובארוב לא מועמד לדין מאחר והווידאו בו הוא מוצג נתון לפרשנות. האם הווידאו בו מצולם קרלוס גרסיה קורא כביכול לאוהדים לפרוץ לא נתון לפרשנות? רואים בבירור גם בטלוויזיה את השחקן קרלוס גרסיה מנסה לעצור אוהד שפרץ לדשא, שניה לפני שהמאבטח הצליח לתפוס את אותו אוהד, לאחר דקה בערך, המאבטח נשכב על הדשא ולא זז. לא הגיוני שקרלוס גרסיה, קרא לצוות הפראמדיקי להגיע עם אלונקה לפנות את אותו מאבטח?

אני חושב שהשאלות נשאלו בצורה ראויה, מכובדת ועניינית. מצפה לתשובה.

הם:

בהחלט נשאלו בצורה ראויה, ולכן אענה לך על פי כל המידע שיש לנו:

ההתאחדות לכדורגל שילמה לא מעט כסף כדי להשיג את כל הקלטות האפשריות, רק כדי לוודא שיועמדו לדין מי שצריכים לעמוד לדין. תובע ההתאחדות נסע אתמול בבוקר לצפות בקלטות במשך שעות רבות, ואחר כך החליט כי קשה לקבוע מה בדיוק מסמן שורה, אבל לגבי גרסיה חשב התובע שיש מקום להעמדה לדין. אני אומר לך בכנות, שלהערכתי החומרים שנמצאים באתרים אינם החומרים המלאים שיש בידי התובע. ובכל מקרה, כמו בכל בית דין, יכול התובע להעמיד לדין את מי שהוא רוצה, ואז השופטים רשאים להחליט אם הם מזכים או מרשיעים. אני משוכנע כי ההגנה המשפטית של מכבי תעשה עבודה טובה. מה יחשוב על זה בית הדין, זה כבר עניין אחר. אין לנו שום סיבה לחפש את גרסי או כל מישהו אחר סתם כך. לעומת זאת, אם תובע ההתאחדות חושב ששחקן תרם באופן כזה או אחר להתלהטות היצרים, אני משוכנע שגם אתה תסכים שיש להעמיד אותו לדין.

קצת מוזר קרלוס היה הראשון שרץ לאוהד לעצור אותו מפריצה

אז להאשים אותו בעודדות פריצה.?

הוא גם טען מה הוא עשה שם, הוא לא ברח מאחריות

כנראה קרלוס רצה שאוהד אחד יפרוץ ויתקוף את אבוטבול או זגורי , השחקן יגיב ויקבל אדום והמשחק ימשך 10 על 10

במקום פרצו 5 טייסי קמיקאזה לכיווון שער 5

מה שמדהים אותי זה שאנשים אשכרה מחפשים טיעונים וחובת הוכחה וכל מיני דברים כאלה. כאילו לא מבינים, לא ב 20 שנה האחרונות ולא אחרי אתמול שהדברים האלו נקבעים מראש.

קרלוס כבר הורשע, אני גם בטוח שגזר הדין כבר נקבע רק טרם פורסם כי צריך למראית עין שיהיה דיון. אשכרה כאילו נולדתם אתמול.

שגיא כהן אמר בערב של הדרבי שזה מה שמצחיק בבית הדין של ההתאחדות: אין סעיפים, אין כתב אישום, אין פסק דין, אין שום דבר, אבל: כבר מדברים על העונש.

מדינה בדיחה.

ביום שלישי אייטם הפתיחה של מאיר איינשטיין והללי היה העונש שיוטל על הקבוצות ושאוברוב "חימם" את הקהל.

שום ניסיון לגנות את המעשה שהתחיל את האירוע.