Jump to content

הקלטת של קרלוס והוועדה המקצועית לכיסוי תחת

Avogadro

Recommended Posts

"הוועדה סבורה כי על השחקן היה להתרחק ולעשות ככל יכולתו על מנת להימנע מהמשך העימות"

פעם הבאה שאוהד בא לתקוף שחקן , השחקן צריך לדפוק פזצט"א, ללבוש אפוד קרמי ולדפוק ספרינט לעיר אחרת..כדי להימנע מהמשך העימות...............

מעניין אם בוועדה יושבים גם אנשים שסיימו כיתה ד' בלי פקטור או שיש להם את כל הברגים מחוברים בראש.....

איך אפשר להוכיח על סמך התמונות האלו למה הוא מתכוון?

הכל זה פעולת הסתה מהעיקר של ניר רשף. אוהד תקף שחקן במהלך משחק, זה העניין לא הקשקוש הזה.

אם לניר רשף יש שכל הוא יבטל את האישום הזה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הוא יכול לטעון שהוא קרא לסדרנים ועוד 20 טענות שונות לפחות,כל עוד אי אפשר להבין מה הוא אומר שם אי אפשר להוכיח כלום,אבל בהתאחדות לכדורגל הוכיחו שהחוק לא קיים שזה נוגע למכבי תל אביב(עמנואל סלע זוכרים?)

מקווה שלמכבי יש טיעונים יותר טובים מההזיות שלכם. המאבטח נפגע אחרי מה שגרסיה סימן אז הטיעון הזה שווה לכלום.

אוקי אז היה הבדל של עשר דקות מהפעולה לכניסת האוהדים לדעתך ?!

ההחלטה להצדיק את האדום של זהבי והחיפוש של גרסיה לצערי יביא לבלאגן במשחק הבא . עידוד אלימות מובהק !!! חוסר צדק מביא אדם לשגעון ! הכסת"ח של איגוד השופטים כדי לא להגיד שהם צדקו יותר חשוב להם מעידוד האלימות !

בנוסף מכבי צריכה להשען על מה שהם אמרו שהשופט היה צריך להמשיך ולא היה ערך ספורטיבי

בדיוק.

מהתסכול מישהו ידקור את השופט או את יו"ר איגוד השופטים יריב טפר. מהתסכול מישהו יוריד לום בראש לניר רשף שמחפש איפה שאין במקום לראות את מה שברור. מהתסכול מישהו יזרוק בקבוק תבערה לבית של שחקן או שיתפרץ למשחק עם סכין וישפד את השחקן הכי טוב של הקבוצה שמנגד.

עידוד אלימות זה מה שכל הכסתחים האלו עושים.

הייתה לניר רשף אפשרות לראות בשידור הרגיל את שי אבוטבול מגן על החוליגן ותוקף שחקנים שלנו.

לא, הוא בוחר לחפש ולפשפש ולהמציא אישום.

הראייה הזאת לא קבילה בבית משפט, אפשר לפרש את התמונות הללו איך שרוצים מה גם שלא רואים למי הוא מסמן ומה הוא מסמן.

אם תקחו 10000 אנשים, אוהדי כדורגל מכל היבשות בעולם מכל המדינות בעולם מכל הליגות בעולם תראו להם את הסרטון ותשאלו אותם מה הוא מתכוון, אולי יהיו חמישה אנשים שיגידו שהוא מתכוון להלהיט ולהגיד להם לפרוץ לדשא.

זה הזוי זה תפירת תיק פשוט

אם תקחו 10000 אנשים, אוהדי כדורגל מכל היבשות בעולם מכל המדינות בעולם מכל הליגות בעולם תראו להם את הסרטון ותשאלו אותם מה הוא מתכוון, אולי יהיו חמישה אנשים שיגידו שהוא מתכוון להלהיט ולהגיד להם לפרוץ לדשא.

זה הזוי זה תפירת תיק פשוט

הראיתי את זה לפילפיני בעבודה שלי הוא אמר לי למה לקח כל כך הרבה זמן לשוטרים לבוא , ושהשחקן היה צריך להרביץ לו עוד

אגב, הרשף הזה ביקש מחברת הצילום את ההקלטות מ12 מצלמות שונות והושיב אנשים לצפות ב3 שעות של וידאו

רק בשביל לחפש את קרלוס. מדהים במה ההתעסקות.

מה גם שבבית דין נורמאלי (אזרחי) זה לא תופס בשיט.

רק שבית הדין בהתאחדות יותר מכור ממשפט צבאי של ילד בן 22 ששופט אותך ואפילו לא מאמין לעצמו.

לערער לכל מי שאפשר, לתבוע את כולם על כל דבר קטן שאפשר, את הפועל על סיכון השחקנים את חברת האבטחה על אי עמידה בהתחיבויות את האוהד שלהם על תקיפה את שי הבולבול על סיוע בתקיפה את ברקו על גזענות והוצאת דיבה את כל גופי תקשורת הספורט וההתאחדות על עידוד והסתה לאלימות, לזיין את כולם.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

אני הייתי בטוח שהוא קאא לחואן פאבלו להגיע כי יורדים מהמגרש. גם שורה קרא לו.

הוא נשאר שם לצלם מאחורה את האירועים

אני הייתי בטוח שהוא קאא לחואן פאבלו להגיע כי יורדים מהמגרש. גם שורה קרא לו.

הוא נשאר שם לצלם מאחורה את האירועים

זה היה הסבר טוב לולא ראו את פאבלו לידו

Lx2y4ba.jpg?1

"הוועדה סבורה כי על השחקן היה להתרחק ולעשות ככל יכולתו על מנת להימנע מהמשך העימות"

הוועדה סבורה כי על מדריך קרב המגע היה להתרחק ולעשות ככל יכולתו על מנת להימנע מהמשך העימות.

צריך להעניש אותו ולהרחיק אותו מתחרות קרב המגע הבאה שהוא אמור להשתתף בה!

מה שמדהים אותי זה שאנשים אשכרה מחפשים טיעונים וחובת הוכחה וכל מיני דברים כאלה. כאילו לא מבינים, לא ב 20 שנה האחרונות ולא אחרי אתמול שהדברים האלו נקבעים מראש.

קרלוס כבר הורשע, אני גם בטוח שגזר הדין כבר נקבע רק טרם פורסם כי צריך למראית עין שיהיה דיון. אשכרה כאילו נולדתם אתמול.

מה שמדהים אותי זה שאנשים אשכרה מחפשים טיעונים וחובת הוכחה וכל מיני דברים כאלה. כאילו לא מבינים, לא ב 20 שנה האחרונות ולא אחרי אתמול שהדברים האלו נקבעים מראש.

קרלוס כבר הורשע, אני גם בטוח שגזר הדין כבר נקבע רק טרם פורסם כי צריך למראית עין שיהיה דיון. אשכרה כאילו נולדתם אתמול.

פראייר. נצל את זה להתערבויות.

במקום לבלבל את המוח באינטרנט הגיע הזמן לצאת להפגין מתחת לבתים שלא ותם אנשים. להגיע להם עד הגינה ולקלל אותם, הם נותנים לאלימות לנצח, אנחנו נראה להם שלא. ניר רשף- יריב טפר- כל מי שהיה חבר בפארסה הזאת על זהבי-וכל מי שהיה חבר בהרשעה(כן כן) של קרלוס.