Jump to content

שורה אובארוב

שורה

Recommended Posts

היחיד שהתראיין היום זה ג'ורדי. כל תגובה אחרת שהיא לא ג'ורדי או מרטין בייל היא המצאה של התקשורת.

על העדויות לפיהן מאמן השוערים אלכסנדר אובארוב סימן לאוהדי מכבי תל אביב לפרוץ לכר הדשא אחרי ההרחקה של זהבי, אמר קרויף: "נחקור את העניין בעצמנו ונפעל בהתאם. אנחנו יודעים שיש היסטוריה ארוכה בין אובארוב לבין אוהדי הפועל, למרות שזה לא תירוץ. נקבל מידע מבוסס ונפעל בהתאם, אנחנו לא רוצים לעשות דברים על פי שאומרים עיתונאים".

אני מתרגש כל פעם מחדש לצעוק לו שורה שורה פשוט ביזיון אם יפטרו אותו זה לא יעבור בשקט.

שאחי הגדול לקח אותי להצטלם ולבקש חתימות משחקנים כולם הלכו לנמני אבל אני ילד קטן הלכתי דבר ראשון לשורה. שורה זה אהבה שלא נגמרת

אני מתרגש כל פעם מחדש לצעוק לו שורה שורה פשוט ביזיון אם יפטרו אותו זה לא יעבור בשקט.

שאחי הגדול לקח אותי להצטלם ולבקש חתימות משחקנים כולם הלכו לנמני אבל אני ילד קטן הלכתי דבר ראשון לשורה. שורה זה אהבה שלא נגמרת

:wubyellow3:

יוזר מרגש

לא ילך לשום מקום.

יקחו אותו ל"שיחה" ויתנו לו "אזהרה" ו"קנס".

הלב הפועם של המועדון, מגדולי המכביסטים. ואיש מקצוע מספר 1 בארץ.

אף אחד לא יתן לו ללכת.

אל תעלו את זה בכלל בתור אופציה.

הוא עשה טעות קשה. חלילה לא רומז ששורה צריך לאבד את מקומו במועדון, אבל זה לא ייתכן שקיימת פנייה לאוהדים לפוצץ את המשחק. אולי הדבר שהכי משחק לרעתנו בכל הסוגיה.

שורה לא יזוז ממכבי.. אין במכבי אדם מספיק מטומטם כדי להעיף את הסמל הזה בגלל אמוציות שהיו לכל מי שנכח במגרש..

להעיף אותו זו לא יריה ברגל אלא ירייה בראש, ויש לנו אנשי צוות שיודעים להישמר מהדברים האלה, וכמו כל דבר במכבי, גם זה יגמר בשקט ובלי החלטות דרמטיות

מודה שפירסמתי את הנושא הייתי עצבני ופעלתי מתוך אמוציות.

אני לא באמת מאמין שמישהו יעף את שורה ממכבי. אין תסריט כזה.

אפשר לנעול את הנושא, זה פשוט לא רלוונטי.

יש הקלטה או וידאו של שורה מודה בדבר כזה?

כי יש ציטוט של קרויף שהוא לא מאמין ששורה עשה דבר כזה בכלל

ואם קרויף אמר שהוא לא מאמין לדברים האלה, אז הוא בירר לפני כן איך השמועה החלה לצאת וכנראה שאין הוכחה ששורה באמת סימן

בכל אופן, אם אלכסנדר הולך הביתה צעד דרסטי דרוש.

אם הפועל לא מביאים לכך הוכחות ששורה יוציא מהם הוצאת דיבה שתחזיר על כל הדברים שהשרמוטות האלו עשו לו.

לא טעה ולא בטיח, הגיב אמוציונלית כמו כל אחד אחר שהיה באיצטדיון. בטח שאין שום קשר סיבתי בין קריאה כזו או אחרת, שאי אפשר להוכיח שהתקיימה בכלל, לבין הפריצה לדשא.

הנה, עו"ד מורן מאירי אומר ששורה מכחיש ושמי שטוען אחרת צריך להיזהר במה שהוא אומר.

אני כ"כ אוהב את המועדון הזה. הם לא נותנים לו לחטוף ולא זורקים אותו מתחת לגלגלים.

כיף לראות שאנחנו יודעים להגן על האנשים שלנו.

בכל האירועים שהתרחשו אתמול, ההתעסקות הזאת הכי פתטית...

מה זה גנון? מזכיר לי את המורה מכיתה א' "אם יגידו לך לקפוץ מהגג..."