Jump to content

אם האדום של זהבי לא מבוטל והוא הולך להענש

YalaMaccabi

Recommended Posts

אז תתכונן, כי לפי תקנון המשמעת, גם אם שחקן מזוכה אין אפשרות לבטל את ההרחקה האוטומאטית.

עריכה: אחרי שקראתי למעלה - זה בדיוק מה שקרה עם פינאס.

האפשרות הסבירה היחידה היא שאם הוא יזוכה (אם גדול במדינה המעוותת הזו) אבל ידרש לרצות את עונש ההרחקה, לפנות לבית המשפט המחוזי ולטעון שהסעיף לא חוקתי. אני חושב שיש סיכוי טוב שהטענה תתקבל. הרי מדובר בהטלת עונש לאדם זכאי. הבעיה - אין סיכוי שכל זה יקרה בתוך שבוע.

יש את העניין שאופ"א אוסרת על מוסדות מדינה להתערב בכדורגל לא?

מי צריך ליזום את ביטול האדום של ערן?

מתי יספיקו לדון בזה אם המשחק בראשון?

הישיבה תתקיים מחר בשעה 16:30 ביחד עם שופטי המשחק, המשקיף, יו"ר איגוד השופטים בוועדה המקצועית בנוגע לעניין ותדון על מקרי הדרבי ובמקרה זהבי.

אין לי מושג מה כל החלוטרה הזאת תעשה מחר ומה היא יכולה להחליט, אבל הכל יתחיל וימשיך מהוועדה הזאת.

אז תתכונן, כי לפי תקנון המשמעת, גם אם שחקן מזוכה אין אפשרות לבטל את ההרחקה האוטומאטית.

עריכה: אחרי שקראתי למעלה - זה בדיוק מה שקרה עם פינאס.

האפשרות הסבירה היחידה היא שאם הוא יזוכה (אם גדול במדינה המעוותת הזו) אבל ידרש לרצות את עונש ההרחקה, לפנות לבית המשפט המחוזי ולטעון שהסעיף לא חוקתי. אני חושב שיש סיכוי טוב שהטענה תתקבל. הרי מדובר בהטלת עונש לאדם זכאי. הבעיה - אין סיכוי שכל זה יקרה בתוך שבוע.

לא חוקתי? ההתאחדות היא גוף לא ממשלתי.. לא מאמין שטענה כזו תחזיק מים.

בבקשה תגידו לי שגם בהולנד יש סעיף כזה, אבל בגלל שזה מקרה מיוחד ההרחקה בוטלה.

אפילו יותר מזה - לא רק שביטלו את ההרחקה האוטומטית, ביטלו את האדום עבור אותו משחק, שהומשך מאיפה שהופסק. בדיוק לשם מכבי צריכה לכוון. למחוק את האדום, לא רק לזכות אותו.

גם ככה כל בית הדין הזה חי על בסיס תקדימים, לא? אז הנה, שיהיה תקדים ישראלי, בעקבות תקדים הולנדי.

אם יענישו את מכבי ואת זהבי בפרט זה לתת פרס לאלימות ולא יחסר שאוהד מכבי מתוסכל יחכה למשחק בין ב"ש להפועל יכנס וידקור את ורמוט או בוזגלו למשל וכך גם יורידו לקבוצות נקודות ויענישו אותן וגם השחקנים שיבואו להגן יקבלו אדום (ע"פ החוק היבש כמובן) כשהוא יעשה זאת לטובת מכבי.

מי שצריך להיענש הוא אך ורק האוהד שפרץ ותקף, כל השאר בא כתוצאה מהאירוע.

כמובן שהשופט הזה צריך לשפוט 5 שנים בליגה א.