Jump to content

לכל הטמבלים ההזויים

Sawyer

Recommended Posts

מצד שני אם שורה לא היה עושה מעשה, המשחק היה ממשיך להתנהל בגישה של הכל טוב, לא קרה כלום

מזל שהוא קיבל שכל כדי לפוצץ את המשחק כי באמת נחצו פה קווים אדומים

אני חושב שגם אם הוא לא היה מסמן זה היה מתפוצץ. ברגע שהרחיקו את זהבי והם קיבלו פרס, הקהל לא יכל לשאת בזה שהם ינצחו את הדרבי הזה במקום להפסיד אותו טכני. וכן מדובר באנשים שהקריבו מעצמם למען מכבי והולכים להיענש על כך גם.

לא מצליח להבין איך ג'ורדי הסכים להמשיך את המשחק. טעות פטאלית.

מה זה הספין הזה על שורה וקרלוס את מי זה מעניין מרגע שנכנס אוהד להרביץ לשחקן. אין משחק.

אני חושב שגם אם הוא לא היה מסמן זה היה מתפוצץ. ברגע שהרחיקו את זהבי והם קיבלו פרס, הקהל לא יכל לשאת בזה שהם ינצחו את הדרבי הזה במקום להפסיד אותו טכני. וכן מדובר באנשים שהקריבו מעצמם למען מכבי והולכים להיענש על כך גם.

אבל פה מתחילה החשיבה המוטעית

היינו מנצחים אותם גם ב10 שחקנים

וכבר עשינו את זה שנה שעברה

מה זה הספין הזה על שורה וקרלוס את מי זה מעניין מרגע שנכנס אוהד להרביץ לשחקן. אין משחק.

עונש הפחתת הנקודות שהפועל ספגה בדרבי המפורסם של לפני שלוש שנים, היה קשור בין השאר להנחה שהקהל שלהם הותסס על ידי שחקני הקבוצה (ידין וטועמה).

מבחינת החוקה, איוולת ככל שתהיה, לשופט יש זכות להמשיך את המשחק אם הוא רואה לנכון. גם במקרי קיצון כאלו.

ברגע שהשופט מחליט להמשיך, גם אם ההחלטה שערורייתית, אחד המועדונים לא יכול לקבל על דעת עצמו את ההחלטה לפוצץ את העסק.

אם היו עושים זאת בצורה שקטה, דוגמת ירידה מסודרת של שחקנים מהדשא, סביר מאוד שלאחר שהיו בוחנים את הסיטואציה

היינו יוצאים ללא עונש חמור.

ברגע שניסית להשיג את המטרה הזו ע״י התססה לפעולה שעשויה לסכן קהל/שחקנים, זה סיפור אחר לגמרי.

לצערי, אני מאמין שייבחנו את כל הכרוניקה, וייתייחסו אליה כאירוע מתגלגל, ולא יבטלו את כל מה שקרה לאחר פריצת האוהד של הפועל

בטענה שמדובר באפקט אפטר-כאוס לגיטימי (בדיוק הדרך שבה צריך להתייחס אל הדברים).

מקווה מאוד שזה לא נכון.

ג'ורדי אמר שמבחינתו אין משחק. היה צריך להתעקש.

טעות קריטית.

ההבדל בין נצחון טכני לנו לבין הזין שאנחנו הולכים לקבל עכשיו. טעות נוראית שלו.

שחקו לידיים של הכסתחנים.

עונש הפחתת הנקודות שהפועל ספגה בדרבי המפורסם של לפני שלוש שנים, היה קשור בין השאר להנחה שהקהל שלהם הותסס על ידי שחקני הקבוצה (ידין וטועמה).

מבחינת החוקה, איוולת ככל שתהיה, לשופט יש זכות להמשיך את המשחק אם הוא רואה לנכון. גם במקרי קיצון כאלו.

ברגע שהשופט מחליט להמשיך, גם אם ההחלטה שערורייתית, אחד המועדונים לא יכול לקבל על דעת עצמו את ההחלטה לפוצץ את העסק.

אם היו עושים זאת בצורה שקטה, דוגמת ירידה מסודרת של שחקנים מהדשא, סביר מאוד שלאחר שהיו בוחנים את הסיטואציה

היינו יוצאים ללא עונש חמור.

ברגע שניסו להשיג את המטרה הזו ע״י התססה לפעולה שבפועל עשויה לסכן קהל/שחקנים, זה סיפור אחר לגמרי.

לצערי, אני מאמין שייבחנו את כל הכרוניקה, וייתייחסו אליה כאירוע מתגלגל, ולא יבטלו את כל מה שקרה לאחר פריצת האוהד של הפועל

בטענה שמדובר באפקט אפטר-כאוס לגיטימי.

מקווה מאוד שזה לא נכון.

זה שתיתן לי דוגמה מהחלטה של בית הדין המשמעתי זה לא באמת משכנע אותי...

זה בית דין הזוי ובזוי שמכסתח על גופים רקובעם ואימפוטנטים.

שוב, מרגע שפרץ האוהד כל היתר זה כבר איבוד שליטה טוטאלי של כלל הגורמים ( גם השחקנים ) ולא צריך להיות רלוונטי. אין בכלל מה להתעסק בזה. זה בדיוק מהות הכסתוח - להרחיק את האש לעבר השוליים.

לי אין אשליות - אנחנו נשא את מלוא נטל האשמה. כי הכסתחנים הם גם התובעים והשופטים. אין לנו סיכוי.

המשטרה והמאבטחים ימשיכו לקחת כסף על כלום.

השופטים ימשיכו להתבזות ולטעות בכל הזדמנות אפשרית ואנחנו נישא בעונש של כולם. ככה זה בישראל.

זה שתיתן לי דוגמה מהחלטה של בית הדין זה רק להרחיק אותי מנקודת הסכמה.

זה בית דין הזוי ובזוי שמכסתח על גופים רקובעם ואימפוטנטים.

לי אין אשליות - אנחנו נשא את מלוא נטל האשמה. כי הכסתחנים הם גם התובעים והשופטים. אין לנו סיכוי.

המשטרה והמאבטחים ימשיכו לקחת כסף על כלום.

השופטים ימשיכו להתבזות ולטעות בכל הזדמנות אפשרית ואנחנו נישא בעונש של כולם. ככה זה בישראל.

מה שעצוב, זה שזו הדרך היחידה שאנחנו מכירים.

בסופו של יום לא רדיוס לא הפחתת נקודות ולא קנס לא מרתיעים תחוליגן השיכור.

רק אחריות אישית תעשה פה סדר.

התפרעת...לכלא.

מהר מאוד יהיה פה רגוע.

אבל פה מתחילה החשיבה המוטעית

היינו מנצחים אותם גם ב10 שחקנים

וכבר עשינו את זה שנה שעברה

כן, כשזהבי כובש את כל הגולים שלנו, והיום הוא זה שהורחק. צא מזה, לא היינו קמים מהטראומה הזו אם המשחק היה ממשיך אחרי ההרחקה וטוב שהוא הופסק, גם אם זה יעלה לנו בנקודות.

לצערי אם ג'ורדי היה מתעקש בסופו של דבר להוריד את מכבי מהמגרש היינו סופגים עונש כבד מאוד ..

אין סיכוי.

התקשורת השחקנים ההנהלות כולם היו מאחוריך.

לא היית מקבל שום עונש.

מילא שמגבים את ריינשרייבר. אבל הרחקה ממושכת? באמת? הוא הקורבן בכל הסיפור הזה.

"הוא הסית"

חשבתי שרק סוייר חי בבועה.

"הוא הסית"

הוא הסית ההוא קילל השלישי ירק

רק השופט שעשה את הכל הפוך בסדר.

כרגיל, עסוקים בלעשות ספינים במקום בדק בית. אני לא חושב שהיה העונה משחק בלי כמה טעויות משמעותיות של השופט. העיקר שכולם אשמים חוץ מהשופט.

"הוא הסית"

בגדול אני די בטוח שמי שהתעסקו במשך שנה בלהתיר את דמו, ובלהכניס לאוהדי הפועל לראש את הרעיון לפגוע בו (דהיינו: שי אבוטבול, עמותת האדומים ועוד אנשים נפלאים), ועוד אמרו שזה בלתי נמנע, הם המסיתים פה.

הוא הסית ההוא קילל השלישי ירק

רק השופט שעשה את הכל הפוך בסדר.

כרגיל, עסוקים בלעשות ספינים במקום בדק בית. אני לא חושב שהיה העונה משחק בלי כמה טעויות משמעותיות של השופט. העיקר שכולם אשמים חוץ מהשופט.

אף אחד לא ייקח אחריות.

אני אזכיר שוב, אנחנו במדינת ישראל!

הפועל תל אביב תפיל את האחריות על ערן זהבי והמשטרה. המשטרה על חברת האבטחה. חברת האבטחה תגיד שלא משלמים לה מספיק ולכן המאבטחים לא מקצועיים.

בגדול אני די בטוח שמי שהתעסקו במשך שנה בלהתיר את דמו, ובלהכניס לאוהדי הפועל לראש את הרעיון לפגוע בו (דהיינו: שי אבוטבול, עמותת האדומים ועוד אנשים נפלאים), ועוד אמרו שזה בלתי נמנע, הם המסיתים פה.

לא הבנת. אתה לא צריך לשכנע אותי. אתה צריך לשכנע מדינה שלמה.

לך לפורומים אחרים ותבין שבגלל שערן זהבי "שכח מאיפה הוא הגיע" זה מגיע לו.

מנכ"ל ארגון השופטים על הרחקת זהבי "לשופט היה שניה לקבל החלטה תחת לחץ וקשה לשפוט אותו"

זה אפילו לא כסתח. הבנאדם משקר במצח נחושה.

עברו בערך חמש דקות מפריצת האוהד ועד ההרחקה.

כל הכבוד לנמני שהביך אותו