Jump to content

נושא תודה לכל מי שפרץ לדשא

Sawyer

Recommended Posts

תודה על פיצוץ משחק, נדבר שבוע הבא אחרי הורדת הנקודות. קל להתווכח מאחורי מסך, קשה לתקן דברים במציאות, שוב... נחכה לשבוע הבא לגזר הדין.

אני הייתי נגד מהבית בשנייה שראיתי את זה, וברצינות אני לא חושב שהויכוח הזה שווה משהו עכשיו.

אנחנו כולנו יחד בסירה הזאת, מי שחושב שהיה צריך לעשות את זה ומי שחושב שלא. בכל מקרה יש בעיה ובכל מקרה זה לא אמור להגיע למצב שבו יש לנו תכנית פעולה למקרים כאלה.

הלוואי וכל הקהל היה יורד ולא כל אחד פה שמשחק אותה תיהיה מגובשים הפועל זה אןיב ןבאויב צריך להלחיפ כולם יד אחת חלאס עם דיבורים ותודה למי שפרץ החזירו את הכבוד ...מוות להפועל ולפואד

אחד האוהדים שפרץ למגרש חבט בראשו של אחד המאבטחים.

עוד מעט תגידו שזה בסדר, כי זה לטובת הכלל.

טובת הכלל זה משהו מהלקסיקון של הקומוניסטים אז אני מאוד מקווה שאתם תדעו לגנות את האלימות של אותו אוהד.

אז בשביל מה עולים למגרש ומשחקים כל העונה?

אף אחד פה לא גיבה אוהדים שביום בהיר אחד החליטו ככה סתם לפרוץ למגרש בשביל הכיף שלהם.

אי אפשר לנתק את המקרה מהמציאות. קרה פה מקרה ביזיוני ובלתי רגיל כלפי מכבי ובלתי אפשרי היה להמשיך לשחק כרגיל.

אחד האשכולות הכי מפגרים שיש, נראה אתכם שגולדהאר יעזוב מה תגידו על המטומטמים שפרצו לדשא. במקום לתת להפועל לתלות את עצמם הצלתם אותם ונתתם להם פרס.

אחד האשכולות הכי מפגרים שיש, נראה אתכם שגולדהאר יעזוב מה תגידו על המטומטמים שפרצו לדשא. במקום לתת להפועל לתלות את עצמם הצלתם אותם ונתתם להם פרס.

לא יודע עוד מה אני חושב על זה. אבל אם היינו ממשיכים לשחק בעשרה שחקנים ומפסידים 3-1. לא היית מתעצבן שמכבי הייתה חייבת לרדת מהמגרש אחרי המכות?

כולם ידעו שהמשחק לא ימשיך ככה עם האדום ההזוי הזה. זה היה באוויר שהמשחק יפוצץ, ואם השופט/מכבי לא מסיימים את המשחק - זה יקרה בדרך אחרת.

המשחק הזה היה מתפוצץ עוד 50 פעמים, טבח היה מסיים עם אדום ופריצה עם עריפת ראשים. אין ערך לספורט.

הגברים האלה הקריבו את עצמם למען מכבי(גם לשורה יש יד בדבר, זה לא סוד כבר).

עשו את מה ששופט ליצן בלי ביצים היה צריך לעשות 3 דקות לפני זה.

אתם ענקיים, מה שלכל אוהד עבר בראש באותם רגעים שהקבוצה חזרה למגרש

והמשחק התחיל אתם לקחתם אחריות ועם הרבה אומץ עשיתם.

רק להוריד את הכובע ,

תודה

ככל שהזמן יעבור אנשים ישכחו את הלך הרוח במגרש.. הייתה אוירה של פיצוץ, של אלימות ושל כעס מצד מכבי (ובצדק), אם האוהדים לא מפוצצים אני חותם לכם שזה נגמר עם 3 מורחקים לפחות, הפסד (כי הראש כבר לא היה בכדורגל) ותגובה אלימה של הקהל שהיה מוביל לרדיוסים וקנסות.. אל תטעו, האוהדים האלה עשו לנו טובה ע-נ-ק-י-ת והם תיקנו את ההחלטה הדבילית לחזור לשחק.

עשו את מה שעוד 3 אלף איש ביציע רצו לעשות ולא היה להם את האומץ הדרוש על מנת להתמודד עם ההשלכות של מהלך כזה.

בתור מי שנכנס לאותם 3000 "פחדנים", אני מוריד בפניהם את הכובע.

סיכוי טוב שגולדהאר היה פורץ למגרש בעצמו