Jump to content

איסוף חומרים להגנה על הקבוצה ועל זהבי בבית הדין

ravid

Recommended Posts

יזיינו את קרלוס חזק ויתנו הפחתת נקודות מינימלית או על תנאי רק (הדרבי 0-0 בלי נקודות). הכי קל ליפול על שחקן, במיוחד זר, והכי נוח להטיל עונש בגין אחריות ישירה, גם אם הוכחתה מוטלת בספק במקרה הטוב.

שאף גורם לא מוכן לקחת אחריות תמיד יפילו אותה בכוח על מישהו אחר.

העונש שצריך להיות אם הם רוצים להתחיל לפעול נגד חוליגניזם הוא דרבי חוזר, לפעול נגד פואד שיכנס למאסר ולהמשיך לפעול כרגיל.

כן אבל אז איך הם ידפקו אותנו? מה ספורטיבי בזה?

דוגמאות לשחקנים שחוגגים עם תנועות ה"פיו פיו"

אדיסון קאבני (שיחק בנאפולי בליגה האיטלקית הראשונה, משחק בפ.ס.ז בליגה הצרפתית הראשונה, שיחק בליגת האלופות):

1413581074053_wps_39_Paris_Saint_Germain

1413983612295_Image_galleryImage_epa0445

לואיס סוארז (שיחק באייאקס בליגה ההולנדית, בליברפול בפריימר ליג, כיום משחק בברצלונה בליגה הספרדית הראשונה, שיחק בליגת האלופות, שחקן נבחרת אורוגוואי):

8b22a985-1c2b-4692-9c1f-1f9fd6ff0d24_ima

2dfe05c60b4fc4b23188f6738ce9d0b0.700x393luis_suarez_gun_celebration_wallpaper.jp

article-2227993-15D91FDB000005DC-945_468

article-2552921-1B09C36300000578-916_634

קונסטנטינוס מיטרוגלו (שחקן אולמפיאקוס בליגה היוונית הראשונה, שיחק בפולהאם בפריימר ליג, שיחק בליגת האלופות, שחקן נבחרת יוון):

Konstantinos-Mitroglou.gi-449640.jpgarticle-2549720-1B1C19A900000578-928_634

Atletico.jpg

רונאלדיניו:

maxresdefault1.jpg

גבריאל באטיסטוטה

batistutaearly.jpg

מחאטי בניטה(רומא)

Le-sniper-Benatia.jpg

קארים בן זמה(שיחק בליון בליגה הצרפתית הראשונה, שחקן ריאל מדריד בליגה הספרדית הראשונה, משחק בליגת האלופות, שחקן נבחרת צרפת):

cristiano-ronaldo-502-karim-benzema-doincristiano-ronaldo-502-karim-benzema-shoo

סוני אנדרסון

Barcelona-3-Manchester-United-3.jpeg

קרלוס טבז:

article-2468894-18DD2D6700000578-76_634x

וואן דר מיד

vandermeyde101.jpg

רובי קין

article-2241390-164EFA47000005DC-375_634

עומר דמארי

52203810100094408359no.jpg

דור ז'אן

gg1132815.jpg

חואקין נואה שחקן כדורסל בNBA (משחק בשיקגו בולס)

article-2250721-169601F3000005DC-425_634

Joakim-Noah-to-End-Six-Shooter-Celebrati

גיא פניני (שחקן כדורסל שיחק בהפועל ירושלים, שחקן מכבי תל אביב, שחקן נבחרת ישראל)

52601300100099408479no.jpg

ערן זהבי(אלוהים)

MTA__1387224021_10_zahavi.jpg671.jpg

8931.jpg

698343800.jpg

חגיגת הפיו פיו במשחקי ספורט:

ערן זהבי- פרו אבולושיין 2014

1958034_740645765959300_425391642_n.png2woejkl.jpg

הימור שלי בצער רב :

הפסד טכני למכבי 0-3

הורדת 2 נקודות להפועל

קרלוס יורחק ל 3 משחקים

כמה רדיוסים לכל קבוצה ושערים 4.5 ו 10.11 סגורים בנוסף לכמה משחקים

אני בטוח שבבית הדין התפללו שאתמול ק״ש וב״שׁ יפסידו כדי שמכבי תקבל את העונש ותשאר במקום הראשון

אם מכבי לא מוציאים היום 3 נקודות אז ירעדו להם הביצים בדיון

אל תכנעו

אם מישהו באמת יוריד לנו נקודות ויפגע בספורטביות רק בגלל כמה אוהדים אז מה הבעיה לקנות כרטיסים למשחק של ק"ש וב"ש ולהגיד שלום מקרוב לכמה שחקנים על המגרש

אל תכנעו

אם מישהו באמת יוריד לנו נקודות ויפגע בספורטביות רק בגלל כמה אוהדים אז מה הבעיה לקנות כרטיסים למשחק של ק"ש וב"ש ולהגיד שלום מקרוב לכמה שחקנים על המגרש

הכל מתחיל בפחדנות של איגוד השופטים להודות בטעויות וגם לחשוף בידיוק מה עבר להם בראש, מה קרה ב 3-4 דקות האלו בין הפריצה של פואד

להחלטה על האדום . איך התקבלה ההחלטה לפוצץ את המשחק וכו׳. גם אם אני יהיה אופטימי שבית הדין כן ירצה לגלות יצירתיות ולדבוק בעקרון הצדק , העובדה שהשופט דובק בהחלטה שלו לחדש את המשחק מונעת מבית הדין לזיין את הפועל . למכבי אין מה להלחם בהפועל בדיון הזה אלא באיגוד השופטים וזה חסר סיכוי .

הוכחות חותכות לגבי האלימות של מכבי ושחקניה בדרבי

http://share.pho.to/7otxJ

שאוהדי מכבי מתקרבים לשער 5 אז רואים אוהדי הפועל קופצים למגרש ומתעמתים עם סדרנים . זריקת הבקבוקים על זהבי . הכרוז שמלהיט את האווירה אחרי האדום .

אל תכנעו

כי אז אתה תיכנס לכלא, יש מתנדבים?

הקו הגנה של הפועל הוא שהפריצה של אוהדי מכבי הוא זה שגרם לפיצוץ המשחק. הקו הגנה קל מכבי צריך להיות שפיצוץ המשחק בא מאייל ברקוביץ מגורדי ולא מהשופט שפריצת הקהל לא הפריע לו..

. כי על פריצת אוהדים בודדים מעולם משחק לא פוצץ, אלה רק על פגיעה בשחקן/שופט.

בוא נראה מה קורה עם האוהד הזה של הגועל אני בספק גדול שהוא יכנס לכלא

אני בטוח שכן... וגם שבוע מעצר ותיק פלילי לא שווה את זה... אני מקווה שאני לא היחיד שחושב ככה

הקו הגנה של הפועל הוא שהפריצה של אוהדי מכבי הוא זה שגרם לפיצוץ המשחק. הקו הגנה קל מכבי צריך להיות שפיצוץ המשחק בא מאייל ברקוביץ מגורדי ולא מהשופט שפריצת הקהל לא הפריע לו..

. כי על פריצת אוהדים בודדים מעולם משחק לא פוצץ, אלה רק על פגיעה בשחקן/שופט.

אני מקווה שזה לא באמת הקו הגנה של מכבי, כי האמת שזה כאילו להסכים שבגללנו פוצץ המשחק, רק השאלה מי החליט את זה גורדי, אייל או השופט- כשלעניות דעתי השופט סיים את המשחק ולך תתווכח איתו.

קו ההגנה שלנו צריך להיות מאוד ברור- המשחק יצא משליטה- אנחנו לא אשמים.

אני מקווה שזה לא באמת הקו הגנה של מכבי, כי האמת שזה כאילו להסכים שבגללנו פוצץ המשחק, רק השאלה מי החליט את זה גורדי, אייל או השופט- כשלעניות דעתי השופט סיים את המשחק ולך תתווכח איתו.

קו ההגנה שלנו צריך להיות מאוד ברור- המשחק יצא משליטה- אנחנו לא אשמים.

אם המשחק יצא משליטה יש לנו (כמו להפועל) חלק שווה באשמה. בוידאו מראים את ברקוביץ מעיף את השחקנים שלו לחדר ההלבשה אחרי שאמר לשופט לפוצץ את המשחק.

אוהדים פורצים למגרש בכל העולם בחיים לא שמעתי על זה שקבוצה שנענשה על זה. לפחות עונש חמור.. לעומת זאת תקיפת שחקן זה משהו אחר...

אגב, לכשבית הדין יתן את העונש ההזוי של סגירת יציעים 10-11 יחד עם 4-5, בתקשורת בטוח יתעלמו מהעובדה שאצל מכבי זה עונש אמיתי לאוהדים (שלא יוכלו לבוא למשחקים) לעומת אצל הפועל שזה לא עונש אמיתי (האוהדים יעברו ליציעים אחרים).

אגב, לכשבית הדין יתן את העונש ההזוי של סגירת יציעים 10-11 יחד עם 4-5, בתקשורת בטוח יתעלמו מהעובדה שאצל מכבי זה עונש אמיתי לאוהדים (שלא יוכלו לבוא למשחקים) לעומת אצל הפועל שזה לא עונש אמיתי (האוהדים יעברו ליציעים אחרים).

בפעם שעברה שזה קרה פשוט העבירו את שער 11 לשער 4/5

אני חושב שאם באמת סוגרים את השערים אז זה משהו שלא התקשורת צריכה להתעסק איתו, זה משהו שמכבי צריכים להתעסק איתו בבית הדין....

בעקבות הדרבי: תביעה ייצוגית בסך של 3.5 מ ש"ח במקביל לעונש המסתמן בביה"ד, בהפועל ת"א ספגו מכה נוספת וייאלצו להתמודד עם תביעת ענק. התובעים מבקשים פיצויים על הכרטיס, טרחה, בזבוז זמן וחנייה

חבל שלא רשמו (וגם אצלנו לא ממש מתייחסים לכך) שברקוביץ' הוריד את השחקנים שלו מהמגרש, לפני החלטת השופט, וגם הודה בכך.

העונש שצריך להיות אם הם רוצים להתחיל לפעול נגד חוליגניזם הוא דרבי חוזר, לפעול נגד פואד שיכנס למאסר ולהמשיך לפעול כרגיל.

+ סגירת 4-5 לפחות ל-5 משחקים.

ספורט 5: על פי כתב האישום של הפרקליטות, האוהד מואשם בארבע עבירות שונות: תקיפה הגורמת לחבלה של ממש...

טפר וסלמן יצאתם יותר מסריחים מהפועל וברקוביץ' , עסקנים מגעילים, מחר בערב כנראה ייצטרפו הדיינים, כולכם מושחתים.

הפועל מתכוונים לתת כדוגמא את המקרה של קדאייב,

''בדקה ה-90 ל-0:2 של בית"ר על מכבי בגביע קדאייב, שהיה על ספסל, זרק בקבוק על אוהד. בשל האירוע ליאני השלף לעברו אדום. עוד הוסיף ליאני בדו"ח שלו: "המהומה החלה לאחר שמספר אוהדי מכבי ת"א אשר ישבו מאחורי ספסל בית"ר קיללו את השחקן ולאחר שאחד האוהדים אף ירק בפרצופו של השחקן, זה בתגובה זרק את החפץ לכיוונו של אותו אוהד"

קדאייב הגיב ''ראיתי שירקו על מי שעמד לידי וקמתי ואותו אוהד רצה לירוק גם עליי וזרקתי עליו את מגן העצם ואז האוהד רצה לתת לי מכה וזזתי''

ממש אותו מקרה, אדומים טיפשים.

הוכחות חותכות לגבי האלימות של מכבי ושחקניה בדרבי

http://share.pho.to/7otxJ

חחחחחח לא ייאמן.

אמא שלהם זונה בת זונה