Jump to content

איסוף חומרים להגנה על הקבוצה ועל זהבי בבית הדין

ravid

Recommended Posts

האבסורד הוא שאם בית הדין יחליט בטעות להרחיק את קרלוס זה אומר שמעשה התקיפה של החוליגן מהפועל יביא להרחקת 2 שחקנים שלנו.

איפה התקשורת שתפקידה לשמור על הצדק והקול השפוי?

אוהדת חיפה והפועל?

התקשורת עם מוסר כפול,צבועה,שזה נוגע למשחק שלא מתקיים באצטדיון ביתי וזה לטובת מכבי תל אביב אז כל המדינה אומרת אליפות עם כוכבית,שזה הפוך אז אף אחד לא מזכיר את זה

זה מאוד מעצבן אבל גם מאחד ובעיקר חוסך ממני לבזבז זמן סתם על תוכנית כגון שער השבת,יציע העיתונות וכו...

כי מראש אני יודע שמה שמכבי לא תעשה בחיים לא יתנו לה מילה טובה,רק רע

האבסורד הוא שאם בית הדין יחליט בטעות להרחיק את קרלוס זה אומר שמעשה התקיפה של החוליגן מהפועל יביא להרחקת 2 שחקנים שלנו.

איפה התקשורת שתפקידה לשמור על הצדק והקול השפוי?

אם ?.......חחחחחח

בוודאות ירחיקו את קרלוס (להערכתי 3-5 משחקים)

התקשורת ? ...היא הקול הכי לא שפוי בעסק. ערב רב של אינטרסנטים (הבודדים שלא אינטרסנטים כמו שגיא כהן ואבי מלר עמדו כאחד מאחורי מכבי למרבה ההפתעה...)

וכן....אלימות במדינת ישראל משתלמת חד משמעית.

וזה לא רק בכדורגל, זה בכל מקום. ככל שתהיה יותר תקיף ויותר מאיים כך הסיכוי שלך לקבל את מה שאתה רוצה עולה.

אם קרלוס נענש- לסגור את הכדורגל.

הצילום שיש עליו הוא לא שום ראייה, יכול להיות שהוא קרא למאבטח, לשחקן, כל עוד לא רואים לאן הוא מסתכל ומי מולו בוודאות אי אפשר להעניש אותו.

צריך להתייחס לזה כאל עובדה מוגמרת- קרלוס יורחק, ולפחות ל-3 משחקים. את בית הדין ממש לא מעניינות עובדות והוכחות, אף פעם לא עניינו. מאז ומעולם החלטות התקבלו ועונשים ניתנו על בסיס הלך הרוח בציבור. השאלה איך מכבי תגיב.

אם ?.......חחחחחח

בוודאות ירחיקו את קרלוס (להערכתי 3-5 משחקים)

התקשורת ? ...היא הקול הכי לא שפוי בעסק. ערב רב של אינטרסנטים (הבודדים שלא אינטרסנטים כמו שגיא כהן ואבי מלר עמדו כאחד מאחורי מכבי למרבה ההפתעה...)

וכן....אלימות במדינת ישראל משתלמת חד משמעית.

וזה לא רק בכדורגל, זה בכל מקום. ככל שתהיה יותר תקיף ויותר מאיים כך הסיכוי שלך לקבל את מה שאתה רוצה עולה.

קונה עכשיו 3-5 משחקים. כמו שאני רואה את זה זה 6-10 בלי למצמץ. דותן כבר כתב פה, קרלוס כבר הורשע, יש קונצנזוס בקרב כל האחראים למחדל שהדרבי פוצץ בגללו ושהוא האשם היחיד. הדיון הוא בשביל שיהיו כמה שעות לשרוף ביום משעמם כמו שני.

קונה עכשיו 3-5 משחקים. כמו שאני רואה את זה זה 6-10 בלי למצמץ. דותן כבר כתב פה, קרלוס כבר הורשע, יש קונצנזוס בקרב כל האחראים למחדל שהדרבי פוצץ בגללו ושהוא האשם היחיד. הדיון הוא בשביל שיהיו כמה שעות לשרוף ביום משעמם כמו שני.

3-5 אתה קונה?!

ראיתי הרגע את הסירטון, זה בזיון שהוא בכלל עומד לדין. אחרי שהדיין יראה את הסירטון הוא ישאל את התביעה איפה ההוכחה שקרלוס קורא לאוהדים ולא נניח למעסה הקבוצה או למגני"ק שיביא לו שלוק מהקולה שלו? התביעה תגמגם. לעומת זאת לנו יש הוכחה חד משמעית שקרלוס מנסה למנוע מהאוהדים לפרוץ למגרש אז איך זה מסתדר?

קיצור אני לא מבין על מה הדיון! אוהד של הפועל נכנס למגרש, נתן אגרוף לזהבי אז למה לעזאזל אנחנו בכלל צריכים להגן על עצמנו בבית הדין? אני מתחרפן פה. מי שלא ראה את המשחק עוד עלול לחשוב שאנחנו אשמים בבלאגן ובשערוריה הזו.

3-5 אתה קונה?!

ראיתי הרגע את הסירטון, זה בזיון שהוא בכלל עומד לדין. אחרי שהדיין יראה את הסירטון הוא ישאל את התביעה איפה ההוכחה שקרלוס קורא לאוהדים ולא נניח למעסה הקבוצה או למגני"ק שיביא לו שלוק מהקולה שלו? התביעה תגמגם. לעומת זאת לנו יש הוכחה חד משמעית שקרלוס מנסה למנוע מהאוהדים לפרוץ למגרש אז איך זה מסתדר?

קיצור אני לא מבין על מה הדיון! אוהד של הפועל נכנס למגרש, נתן אגרוף לזהבי אז למה לעזאזל אנחנו בכלל צריכים להגן על עצמנו בבית הדין? אני מתחרפן פה. מי שלא ראה את המשחק עוד עלול לחשוב שאנחנו אשמים בבלאגן ובשערוריה הזו.

כל מה שאתה אומר נכון, אך לא רלוונטי. הדבר האחרון שמעניין את הדיינים זה זוטות כמו הוכחות.

אתה מדבר בהיגיון, וזאת בדיוק הבעיה שלך.

תבין, ההיגיון לא עובד פה. כל הגורמים שאחראים למחדל העצום הזה החליטו שהם התנהל כשורה. לטענת המשטרה- לא נמצא רבב בהתנהגות השוטרים והמאבטחים. לטענת איגוד השופטים- זהבי היה צריך להיות מורחק. לטענת הפועל- זהבי התריס ואיים ולפואד לא היתה ברירה.

בשורה התחתונה, הוחלט להפיל הכל על הספרדי, כי את זה הכי קל לעשות. יש הסכמה מוחלטת בין חברי קולקציית האפסים הזאת, שהאשם בפיצוץ הדרבי הוא אך ורק קרלוס גארסיה, ואם הוא ייענש בחומרה הבעיה תיפתר. אני חושב שההשעייה תהיה קרובה יותר ל10 משחקים מאשר ל3.

זה כמו לבוא למישהו ולהאשים אותו בגנבה ובהצגת הראיות להראות אופנוע נוסע מהר ולהגיד לו זה אתה, בלי צילום פנים, בלי ראיות.

אם זה היה בבית משפט רגיל היו מעיפים את התביעה הזאת ודורשים ממנה לשלם את הוצאות המשפט.

גם רואים שהסרטון ערוך וחתוך בצורה הזויה, 3 שניות של כלום ושום דבר.

3-5 אתה קונה?!

אם הוא אכן קרא לאוהדים לרדת לדשא לא תהיה בעיה להוכיח את זה.

פשוט יסגרו עם חלק מהעצורים על עסקת טיעון שבמסגרתה הם מעידים נגדו תמורת הקלה בעונש הצפוי.

עריכה: אוקיי עכשיו ראיתי את הסרטון שהוא כביכול מסמן להם לרדת לדשא וזה לא יהיה כל כך פשוט להוכיח את זה.

אתה מדבר בהיגיון, וזאת בדיוק הבעיה שלך.

תבין, ההיגיון לא עובד פה. כל הגורמים שאחראים למחדל העצום הזה החליטו שהם התנהל כשורה. לטענת המשטרה- לא נמצא רבב בהתנהגות השוטרים והמאבטחים. לטענת איגוד השופטים- זהבי היה צריך להיות מורחק. לטענת הפועל- זהבי התריס ואיים ולפואד לא היתה ברירה.

בשורה התחתונה, הוחלט להפיל הכל על הספרדי, כי את זה הכי קל לעשות. יש הסכמה מוחלטת בין חברי קולקציית האפסים הזאת, שהאשם בפיצוץ הדרבי הוא אך ורק קרלוס גארסיה, ואם הוא ייענש בחומרה הבעיה תיפתר. אני חושב שההשעייה תהיה קרובה יותר ל10 משחקים מאשר ל3.

לא יודע... אני מאוד מקווה שיש טיפה של הגיון גם בבית הדין. גרם אחד של הגיון מצד בית הדין יספיק לקרלוס לצאת זכאי, 2 גרם של הגיון יחייב את כל מי שהאשים את קרלוס לפי הסרטון המגוחך הזה לשלם לו פיצוי על הוצאת דיבה.

איתנר, הדיינים הם יותר אוויר מגיא גודס, זו פונקציה לא קיימת. הם שליחים של הממונים עליהם ושל דעת הקהל. דעת הממונים עליהם ודעת הקהל קבעה מיהו האשם הבלעדי בפיצוץ המשחק הזה, זהו כמובן הספרדי מאלמריה שברוב חוצפתו הגיע לכדורגל שלנו וגרם לאלימות במגרשים שלא היתה קיימת עד שהוא הגיע.

מפחד מיום שני.

תחושה שהבית דין והדיינים המטומטמים האלה שיושבים שם הולכים לתת לנו עונש חמור יותר מלהפועל.

החוליגניזים ניצח את הכדורגל.

אני כבר רואה איך זה יהיה בדיון על קרלוס. ייתנו עונש מפוצץ בדיון הראשון של איזה 7 משחקים בשביל שבערעור "נגיד תודה" על זה שהורידו לנו לרק 4 משחקים (במקרה הטוב)

רצה שמועה שיש 2 שחקנים מהפועל שידעו שהולכת להיות פגיעה בזהבי במהלך הדרבי ולא עשו כלום.

מישהו שמע על זה ?

המשטרה כבר אמרה שהיו לה עדויות לכך שאוהדים מתכננים לתקוף את זהבי כבר שום דבר לא יפתיע אותנו.

יזיינו את קרלוס חזק ויתנו הפחתת נקודות מינימלית או על תנאי רק (הדרבי 0-0 בלי נקודות). הכי קל ליפול על שחקן, במיוחד זר, והכי נוח להטיל עונש בגין אחריות ישירה, גם אם הוכחתה מוטלת בספק במקרה הטוב.

יזיינו את קרלוס חזק ויתנו הפחתת נקודות מינימלית או על תנאי רק (הדרבי 0-0 בלי נקודות). הכי קל ליפול על שחקן, במיוחד זר, והכי נוח להטיל עונש בגין אחריות ישירה, גם אם הוכחתה מוטלת בספק במקרה הטוב.

קרלוס 6 משחקים, הפחתת 2-3 נקודות ו0-0 בלי נקודות בדרבי. כל דבר פחות מזה יהיה הלם בשבילי.