Jump to content

איסוף חומרים להגנה על הקבוצה ועל זהבי בבית הדין

ravid

Recommended Posts

ועכשיו שוטר (מי זה?) אומר להגנתם שכל האוהדים חזרו הביתה.

באמת שאני לא מבין מה רוצים מהמשטרה.

המשטרה מקבלת כסף כדאי למנוע מקרי אלימות התפקיד שלהם זה לא לשבת ולפצח גרעינים

אם הם היו עומדים למטה כדי למנוע מאוהדים לרדת לכר הדשא זה לא היה קורה.

על כל מקרה כזה צריך להוריד להם חלק מסכום העליות

לא מגיע לשוטר משכורת על זה שהוא מגרד את התחת באמצע משחק

אני לא מבין. רצינו שיוציאו את השוטרים - הוציאו.

האחריות היא על חברת האבטחה.

אבל היתה שם משטרה בתוך המגרש, למטה. איפה היא היתה כשפואד היה על הדשא? רצינו שיוציאו מהיציע. ועכשיו הם יחזרו - תודה לך פואד.

עכשיו ג'ורדי.

ג'ורדי: "מגנים את התקרית, אבל זאת היתה תגובת שרשרת, התחיל מכך שהשופט הרחיק את הקורבן. אנחנו לא מרוצים מתגובת האוהדים"

מזכיר/מציין שקרלוס מבקש מאוהדים לרדת - שזה באמת נכון, ראיתי את זה כבר בשידור החי. לגבי שורה אמר שאלה שמועות והוא לא יודע. אומר שקרלוס אמר שהשחקנים יורדים - ושוב, הוא באמת ניסה לעצור אוהדים.

כבר היה פה מישהו שסיכם הרבה מההתנהגות של אוהדי הפועל בסרטון, העניין הוא העונשים המגוחכים שהם חוטפים כנראה לא פותרים את הבעיה. הדיינים צריכים להתחשב בהיסטוריה של אוהדי הפועל אם באמת רוצים לעצור את האלימות במגרשים.. חס וחלילה עוד יקרה פה אסון ברמה של רצח במגרשים שככל שאני מסתכל יותר ויותר על הוידיאו מאתמול, נראה לא מנותק מהמציאות. צריך להתעורר שם.

06/03/2012 - מהומות בהפסד בדרבי, השלכת מוטות ברזל, השלכת רימון עשן ליציע של מכבי.

03/02/2011 - קריאות גנאי לאהובה תומר

27/05/2007 - אוהד הפועל פורץ למגרש, זורק רימון עשן לכיוון אוהדי מכבי, קובי מוסא עוצר אותו

17/12/2006 - אוהדי הפועל זורקים רימון הלם שמכוון אל שמעון גרשון ופוגע באבוקסיס

אבוקסיס: "למזלם של האוהדים זה פגע בי ובגלל שזה הקהל של הפועל, אז אני סולח להם" (http://sports.walla.co.il/item/1025501)

02/04/2005 - ניפוץ שמשמות של הצוות המקצועי של מכבי

14/02/2004 - חזיז מושלך לכיוון שער של מכבי, פוגע באדהם שביטה שנפצע קשה (הזורקים קיבלו עבודות שירות בסוף?)

הבוקר בעמוד 7 במוסף ספורט של ידיעות אחרונות, תמונה של ערן וג'ורדי יורדים מהמגרש ובקבוק מים נזרק עליהם.

אני מהפלאפון אז לא יכול להעלות עכשיו

את השיחה של שייע פיינגנבוים בגלצ צריך להשמיע בבלומפילד לפני משחקים של הפועל במקום השיר המעפן הזה שלהם.

את השיחה של שייע פיינגנבוים בגלצ צריך להשמיע בבלומפילד לפני משחקים של הפועל במקום השיר המעפן הזה שלהם.

מה אמר?

אגב, יש סיכוי להעמיד אותם על הקללות לערן תחת סעיף "חילול השם"?

מה אמר?

אגב, יש סיכוי להעמיד אותם על הקללות לערן תחת סעיף "חילול השם"?

״ערן זהבי פעל כמו שצריך, אי אפשר לעצור שחקן מלחגוג״

״גם אני חגגתי כמו מטורף אחרי כל גול״

״בושה שאוהד נכנס למגרש ומנסה לפגוע בשחקן״

״ערן זהבי הוא דוגמא קלאסית לשחקן הגון״

בינתיים בשדים הם מאשימים את אוהדי מכבי באירוע - כי הדלקנו אבוקות. באמת.

מה שכן, יש כמה שאומרים את האמת והיא שהקהל שלהם אשם על הלגיטימציה שנותן לאנשים כמו פואד.

אם למישהו יש סרטון של הקריאה הנבוזה של אוסקר זיין את ...שהיה היום לפני המשחק וגם במהלכו זה מאוד יכול לעזור... בגלל ההתגרויות.. ודמארי שנה שעברה גם עשה פיו פיו עלינו ואף אחד לא התעצבן עליו.. לא שמעתי שאנשים של הפועל אמרו משהו.. אני אישית שמעתי קריאות שתהיה שואה למכבי.. וקולות מכוערים ומגעילים של ריסוס גז לעבר האוהדים שלנו.. לצערי לא הספקתי לצלם.. אם למישהו יש צילומים של זה .. זה מאוד יעזור..

בדקה ה 31 פרץ לכר הדשא אוהד מכיוון יציעים 4-5 המאכלסים את אוהדי הפועל ת"א והחל לתקוף את שחקן מכבי ת"א,ערן זהבי. השחקן,כחלק מהגנה

עצמית הכה את האוהד במספר דחיפות ובבעיטה.

השופט הזה פשוט ליצן

השופט כותב שם שהפעולה של זהבי היא הגנה עצמית מה שמצויין לנו אבל מצד שני כותב שבעקבות פריצת אוהדים משער 11 הסתיים המשחק מה שרע מאוד. לדעתי סיכוי לא רע שנענש בעקבות זה.

השופט כותב שם שהפעולה של זהבי היא הגנה עצמית מה שמצויין לנו אבל מצד שני כותב שבעקבות פריצת אוהדים משער 11 הסתיים המשחק מה שרע מאוד. לדעתי סיכוי לא רע שנענש בעקבות זה.

הוא רשם "בעקבות האירוע הזה והאירוע הקודם".

בקיצור יתנו לשתי הקבוצות אותו עונש.

ביזיון

"בשל אירוע זה והאירוע הקודם הורתי לשתי הקבוצות לרדת לחדרי ההלבשה"

תיוק רנדומלי.

כך או אחרת, לאף אחד לא היה ספק שנענש גם על הירידה לדשא. אממה? היא הייתה הכרחית.