Jump to content

הפועל ירושלים - מכבי תל אביב

itanar

Recommended Posts

חחחח אף פעם לא מתייאש

מה לא נכון בתואר "בינוני"?

מול אילת, ירושלים והפועל הוא היה חלש מאוד. מול אלבא מצויין ומול הקרואטים היה טוב עד הרבע הרביעי.

עזוב את סמית' רגע, איך שחקן כמו קאליף וויאט משחק באילת ואצלנו יש שחקנים כמו היינס וליינהרט? פדרמן ג'וניור, אבי אבן ומחלקת הסקאוטינג המהוללת חייבים ניעור.

מה לא נכון בתואר "בינוני"?

מול אילת, ירושלים והפועל הוא היה חלש מאוד.

עזוב את סמית' רגע, איך שחקן כמו קאליף וויאט משחק באילת ואצלנו יש שחקנים כמו היינס וליינהרט? פדרמן ג'וניור, אבי אבן ומחלקת הסקאוטינג המהוללת חייבים ניעור.

מסכים באופן כללי על שאר השחקנים, אבל דווין סמית' אחד השחקנים הכי טובים שלך, והוא כזה כבר כמה שנים ברציפות.

הוא לא שחקן רע אבל קצת אוברייטד בעיני, בעיקר בהגנה.

יש הרבה שחקנים באירופה שהייתי מביא לפניו.

כמובן שהוא לא הבעיה המקצועית המרכזית אצלנו. יש גודס והעובדה שבסגל יש רק 4 שחקנים שאפשר לקרוא להם שחקני כדורסל.

הוא לא שחקן רע אבל קצת אוברייטד בעיני, בעיקר בהגנה.

יש הרבה שחקנים באירופה שהייתי מביא לפניו.

כמובן שהוא לא הבעיה המקצועית המרכזית אצלנו. יש גודס והעובדה שבסגל יש רק 4 שחקנים שאפשר לקרוא להם שחקני כדורסל.

אני מניח שהתכוונת לפארגו וסופו אבל מי השניים האחרים?

דווין סמית שחקן טוב והוא בטח לא הבעיה במכבי.

הבעיה היא ששיחררת את גו אינגלס כשחקן 4 ובנוסף בלו פרש ובמקומם הבאת רק את רנדל

שהוא לעצמו שחקן טוב אבל מוגבל התקפית, גם במקרה הזה חסכו כסף והביאו את הבובליל ליננאהרט

במקום להיתאבד על דונטה סמית שהוא מפלצת בקנה מידה אירופאי.

בנוסף הלכת ושיחררת את היקמן שהיה בורג חשוב והבאת במקומו את הזר החלש ביותר בשנים האחרונות היינס.

בקיצור מכבי חייבים לתקן בזמן הקרוב מאוד את הסגל אחרת תהיה בעיה ונס לא קורה כל שנה.

היינס ליננאהרט ומאריץ הביתה ובמקומם לא להיתפשר על בינוניים

דונטה סמית' לא מפלצת בקנה מידה אירופי כל עוד הוא לא הוכיח את עצמו ככזה (והוא לא).

הוא אחלה שחקן בעולם, באמת. אבל בינתיים התיאור שנתת לו לא מחזיק מים.

דונטה סמית' לא מפלצת בקנה מידה אירופי כל עוד הוא לא הוכיח את עצמו ככזה (והוא לא).

הוא אחלה שחקן בעולם, באמת. אבל בינתיים התיאור שנתת לו לא מחזיק מים.

אתה יודע מה בסדר נזרום איתך על דעה כלפי דונטה סמית(למרות שאני חושב שבמכבי הוא היה ״מפלצת״)

לא היה צריך עוד 4 קולע? ליננאהרט זה התחליף לבלו ואיגלס?

אם אני היום מאמן של קבוצה יריבה שמשחק נגד מכבי ללא ספק אני משחק אזורית לוחצת

כי אין לנו היום קלעים מחוץ לקשת חוץ מפארגו ודווין סמית!!

וכל זה אפילו לא הזכרנו את הפציעה הקשה של פניני שזאת אבידה קשה בגלל החוק הרוסי.

קיצר הפדרמנים צריכים לעשות מה שהם לא אוהבים וזה לפתוח את הכיס אחרת לא רואה אותנו יוצאים

מזה ומגיעים השנה להשגים

אני מניח שהתכוונת לפארגו וסופו אבל מי השניים האחרים?

יודע מה קח 5.

פארגו, סמית', סופו, טיוס ורנדל.

הבעיה שאף אחד מהם לא שחקן שלם.

הבעיה היותר קשה שאין היום קליעה במכבי, לא הגיוני שבקבוצת כדורסל לא תהיה קליעה. הקבוצות ביולב מנצחות בקלות את ירושלים כי אליהו והלפרין מטרות נייחות לקלעים. לנו חוץ מפניני אין קלעי שאפשר לסמוך עליו, סמית' קלעי סטריקי עם 30% קריירה ל-3.

וזאת המכה הגדולה שלא הצליחו להביא מחליפים לקליעה של בלו.

בלי פניני המצב חמור פי כמה.

אז ירושלים מביאים את מנסה בונסו ואנחנו את מאריץ וג'ק כהן. תענוג.

אורי אלון אמר כבר כמה פעמים שהוא ישקיע כמה שצריך בשביל לחזק את הקבוצה. אצלנו כל הזמן מחפשים איפה אפשר לחסוך.

מה ההתלהבות הגדולה מפופס?

הימור לא קטן- הוא שחקן פציע לא פחות מרנדל, סביר להניח שהם ישחררו את אחד הגבוהים שלהם ואם זה יהיה ג'ונס אז יהיה משעשע לראות את פופס שומר על סופו, הוא אותו סוג של שחקן כמו טיוס- והכי חשוב- הבעיה שלהם היא קליעה מבחוץ של ה-4 (סטרץ' פור...) פופס לא בדיוק עונה על הצורך הזה.

אם הוא היה מגיע למכבי הייתי אומר שזה החתמה בסדר... אבל אנשים מדברים כאילו החתימו כאן סופרסטאר.

מה ההתלהבות הגדולה מפופס?

הימור לא קטן- הוא שחקן פציע לא פחות מרנדל, סביר להניח שהם ישחררו את אחד הגבוהים שלהם ואם זה יהיה ג'ונס אז יהיה משעשע לראות את פופס שומר על סופו, הוא אותו סוג של שחקן כמו טיוס- והכי חשוב- הבעיה שלהם היא קליעה מבחוץ של ה-4 (סטרץ' פור...) פופס לא בדיוק עונה על הצורך הזה.

אם הוא היה מגיע למכבי הייתי אומר שזה החתמה בסדר... אבל אנשים מדברים כאילו החתימו כאן סופרסטאר.

גם בלעדיו הם הקבוצה הכי טובה בישראל. בוא נגיד שהם לא נחלשו עם ההחתמה הזאת.

בונסו נראה כמו הצל של עצמו, וירושלים אחת הקבוצות הכי מביכות באירופה, וזה כ"כ מצחיק.

לנסות להביא בכל הכח איכשהו את ברייסי רייט.

• 2 weeks later...

חחחח היה משעשע למדי הסיום.

השופטים פשוט נתנו לירושלים את המשחק על מגש של כסף, גם שלשה מגוחכת של טימור שאושרה בטענת 'Goaltending' למרות שהכדור בוודאות לא היה בדרך לטבעת, גם כמה עבירות שלא נשרקו לאילת (פאול סל על יוטר אחרי איירבול), גם החלטה מוזרה בהתקפה האחרונה של אילת עם הדריכה בחוץ (בהילוך החוזר ראו שהוא בוודאות לא דרך בחוץ עם הכדור, למרות שדווקא במקרה הזה אני זוכר שאסור לשחקן לצאת מחוץ לתחום המגרש ולחזור אז יכול להיות שהייתה שריקה נכונה). ואז דונטה סמית' השחצן הזה חושב שכבר הכדור אצלו ומאבד בשטותיות לצעד וחצי קל מהצד השני :)

• 3 weeks later...

דונטה סמית' עושה נוסא איגיבור

1891124_10152411059481741_86011911760180

לא ברור לי איך הקבוצה הזאת שדרסה את כל הליגה ב 30 הפרש הצליחה להתפרק ככה באירופה, כשזה נגרר עכשיו גם לליגה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.