Jump to content

הפועל ירושלים - מכבי תל אביב

itanar

Recommended Posts

משחק מילים על "מתהפך בקבר". תתעלם :)

בהתחשבה בזה שקליבלנד נחשבת לאחת הערים המשמימות ביותר, משחק מילים לא רע :)

והעצבים זה בגלל המשחק, תתעלם.

הייתי בטוח שיש לנו קבוצה מעולה, עד היום. כל הביטחון ירד לי איתם, לא מעניין מה יהיה נגד זאגרב בחמישי רק שינצחו את הדרבי שבוע הבא.

דחוף להחליף את היינס בזר אחר ולהביא את שון דאוסן במקום ליננאהרט

ועל הדרך להביא גבוה אחר במקום מאריץ ואפשר לשחזר במקצת את העונה שעברה

העיקר חסכו בהנהלה כסף, מקווה שהם מרוצים.

שנה שעברה 28 הפרש ביד אליהו, עכשיו 30. פשוט בושה. גועל נפש.

נו, זה אומר ששנה הבאה 32...

ניהול משחק גרוע.

משחק היפראקטיבי.. בלי שום עצירות , כאילו כל התקפה יש 8 שניות .

הלו!!! תרגעו !! משחק חוץ קשה , מגרש חדש שכמעט ולא דרכתם שם , שחקו מבוקר , אפילו מגעיל , העיקר תשלטו בקצב !!

גודס קופא על הקווים כמו טירון .

גם ההנהלה הזו קמצנית. עם כל הכבוד לכישרון - מביאים לי כל שנה "מציאות" כמו לינהארט / מאריץ' יעקב כהן - אשכרה סאטירה במיטבה...

חסכו מבלאט(700) לגודס(250) , במי השקיעו יותר? רק בפארגו..

היו מביאים את פישר במקום מאריץ' (או להשאיר את שון ג'יימס) , פט קלאת'ס במקום ג'ק כהן , ועוד רכז איכותי (או אפילו משאירים את היקמן)..

עדיין, אלופת אירופה, חייבים לשמור על הכבוד ולא להתבזות ככה..!

שנה שעברה הפסדנו לי-ם בבית 28 הפרש ! אבל היה ניחום 'קטן' שהשכיח את החרפה- גביע אירופה. והשנה? 30 הפרש?! זו כבר לא "מעידה" ..

נקווה שהתבוסה המרגיזה הזו תעורר משהו בהנהלה הזו ..

פשוט סתם גרמנו להם לרשום ערב הסטורי.. על חשבוננו. ושוב , זו לא 'עוד מעידה' :/

ניהול משחק גרוע.

משחק היפראקטיבי.. בלי שום עצירות , כאילו כל התקפה יש 8 שניות .

הלו!!! תרגעו !! משחק חוץ קשה , מגרש חדש שכמעט ולא דרכתם שם , שחקו מבוקר , אפילו מגעיל , העיקר תשלטו בקצב !!

גודס קופא על הקווים כמו טירון .

גם ההנהלה הזו קמצנית. עם כל הכבוד לכישרון - מביאים לי כל שנה "מציאות" כמו לינהארט / מאריץ' יעקב כהן - אשכרה סאטירה במיטבה...

חסכו מבלאט(700) לגודס(250) , במי השקיעו יותר? רק בפארגו..

היו מביאים את פישר במקום מאריץ' (או להשאיר את שון ג'יימס) , פט קלאת'ס במקום ג'ק כהן , ועוד רכז איכותי (או אפילו משאירים את היקמן)..

עדיין, אלופת אירופה, חייבים לשמור על הכבוד ולא להתבזות ככה..!

שנה שעברה הפסדנו לי-ם בבית 28 הפרש ! אבל היה ניחום 'קטן' שהשכיח את החרפה- גביע אירופה. והשנה? 30 הפרש?! זו כבר לא "מעידה" ..

נקווה שהתבוסה המרגיזה הזו תעורר משהו בהנהלה הזו ..

יש למכבי כל שנה את ה"מציאה" שהיא מביאה ובסופו של דבר מתברר כרכש אדיר.(לא שאני בא לסתור את מה שאמרת, רק מוסיף.)

יש למכבי כל שנה את ה"מציאה" שהיא מביאה ובסופו של דבר מתברר כרכש אדיר.(לא שאני בא לסתור את מה שאמרת, רק מוסיף.)

בסדר לא כל הזמן זה בול פגיעה ואי אפשר לבנות על ההימורים האלה.

מסכים, ואני אוהב את זה... אבל הקטע שמשנה לשנה הם בונים על זה ושמים את כל העניין על ה'רולטה'/ 'קרן הצבי' ..

ה"גב" הכי גדול שלהם זה ששנה שעברה "עם מציאות שכאלו" - לקחנו גביע אירופה... אז שאף אחד לא יעיר להם שום הערה...

הבעיה החדשה שנוצרה היא שלירושלים יש אולם ובעלים חדש, שמשקיע, וקהל שרעב להרוס לנו כל פעם, ולנו אסור ליפול למלכודת השאננות הזו.

למשחקים מולם חייבים להתכונן חזק, (בטוח שהתכוננו) - אבל מה שקרה הערב - זה כבר יותר הפסד של גודס. לא לעצור את הסחף בפסק-זמן..? נכנסנו סתם לבור.

יש הפסד.. ויש הפסד.. פה לא היתה שום דרך.

תרגיעו

מעדיף להפסיד 10 פעמים לירושלים ב 30 ולנצח את הדרבי בנקודה מאשר לנצח את י-ם 10 פעמים ב- 30 ולהפסיד את הדרבי בנקודה.

ביום ראשון דורסים.

תרגיעו

מעדיף להפסיד 10 פעמים לירושלים ב 30 ולנצח את הדרבי בנקודה מאשר לנצח את י-ם 10 פעמים ב- 30 ולהפסיד את הדרבי בנקודה.

ביום ראשון דורסים.

כי אם לא היינו מפסידים ב-30 היום היינו מפסידים את הדרבי?

תשפטו את גודס בסוף העונה.

רבע אחרון הזוי, כלום לא הלך, בעוד שלזונות האלא הכל הלך.

אבל זה ירושלים, כל עונה הם חוגגים בהתחלה, ובוכים בסוף.

פוסט מהפייסבוק:

לכל המלעיזים ואלה שנהנים לחגוג על התבוסה של מכבי הערב ועל חשבונה, תנו לי לתת לכם שיעור בהיסטוריה.
זה יהיה אולי ארוך בשבילכם, אולי תתייאשו, תחשבו למה אני חופר לכם ומה הנקודה, אבל תנסו להחזיק מעמד:
בעונת 1995/96 י-ם גברה על מכבי במלחה בסיבוב הראשון של העונה הרגילה 77-97 וניצחה אותה בגמר הגביע 67-65 מאותו סל ניצחון מפורסם של עדי גורדון.
מי זכתה באליפות באותה עונה? מכבי ת"א.
ועל מי היא גברה בגמר הפלייאוף?
0-3 חלק על הפועל י-ם
הלאה:
עונה אחרי זה שוב י-ם גברה בגמר הגביע על מכבי, הפעם 89-82.
מי זכתה בסוף באליפות?
מכבי ת"א.
ועל מי היא גברה בגמר הפלייאוף חברים?
נכון, שוב 0-3 על י-ם (אגב, מכבי ניצחה פעמיים בעונה הרגילה את י-ם).
עונה לאחר מכן שוב י-ם גברה פעם אחת על מכבי בעונה שלמה, וזה היה ניצחון חוץ מפתיע בחצי גמר הפלייאוף (אם אני לא טועה), מה שלא מנע ממכבי להדיח אותה בדרך לדאבל.
next:
בעונת 98/99 י-ם העמידה את אחד ההרכבים האיכותיים שלה בכל הזמנים, עם שמות כמו ראדיסאב צ'ורצ'יץ', אייץ' וולדמן, פפי תורג'מן, קני וויליאמס ודרק המילטון, כשעל כל החבורה הזו מנצח אפי בירנבוים.
תקנו אותי אם אני טועה, אבל אותו הרכב מבטיח של י-ם נפל ובגדול.
למה אתם שואלים?
דאבל של ת"א, עם ניצחונות בגמר הגביע ובגמר הפלייאוף על אותה י-ם מבטיחה.
מתוך 6 משחקים שהתקיימו בין שתי הקבוצות באותה עונה, שוב י-ם ניצחה במשחק אחד בלבד וזה הגיע רק בגמר הפלייאוף (וגם אם תגידו ששתי קליעות העונשין המנצחות של עודד קטש בגמר הגביע היו אחרי עבירה שנויה במחלוקת עליו ואותה פרשת הפיצה עם צ'ורה לפני המשחק הראשון בגמר הפלייאוף, השורה התחתונה היא זו שקובעת).
בעונת 2000-01 י-ם גברה על מכבי במלחה רגע לפני השתתפותה של מכבי בפיינל פור של הסופרוליג.
בסוף-טריפל מפואר לצהובים עם גביע, אליפות וגביע הסופרוליג (כאשר מכבי רמסה ללא רחמים את י-ם בגמר הפלייאוף בדרך לאליפות).
נכון, י-ם הדהימה את מכבי בגמר הגביע של 2008 כשהצליחה לחזור מפיגור עצום במשך 3 רבעים כדי לזכות בגביע.
ונכון, מכבי גם לא זכתה באליפות אבל כמדומני י-ם לא ניצלה זאת, זו הייתה הפועל חולון.
בעונות 2002/03 ו-2008/09 י-ם ניצחה בעונה הרגילה את מכבי במלחה, אבל בסוף מכבי היא זו שזכתה באליפות (2002/03 הסתיימה בדאבל לצהובים)
נוסעים קדימה בזמן לעונה שעברה:
י-ם ניצחה פעמיים בעונה הרגילה את ת"א, כולל 28 הפרש ביד אליהו בתבוסה הביתית הקשה ביותר שחטפו הצהובים במבצרם הביתי.
מה קרה בסוף?
או, שום דבר מיוחד, כולה מכבי לקחה 4 תארים באותה עונה-גביע ווינר, גביע, אליפות והדובדבן שבקצפת, גביע אירופה שישי במספר (דבר שעוד רחוק היום בו תזכה י-ם).
ומה עשו הירושלמים האדירים?
נחנקו ברגע האמת כשנוצחו ללא מאמץ כמעט 1-3 בסדרת חצי הגמר למכבי חיפה.
אז כל אלה ששמחים וצוהלים על הניצחון האדיר של י-ם (ואני אודה, כמכביסט אדוק היה לי קשה לראות את זה ובסדר, י-ם הייתה הקבוצה היותר טובה הפעם) תזכרו דבר אחד:
את הכסף סופרים במדרגות רק ביוני ומכבי היא עדיין הטים טו ביט.
יש עוד הרבה הרבה זמן עד לסיום העונה וזה שי-ם ניצחה בצורה כ"כ משכנעת, זה עדיין לא קובע שום דבר.
אל תשכחו שהאדומים שלכם, מצבם ביורוקאפ ממש לא מהמשובחים כשהדחה כבר בשלב הבתים במצב הנוכחי ממש לא מופרכת.
ואלה שאומרים מכבי "אלופת אירופה" עאלק-אל תשכחו מה מעמדכם באירופה מבחינת המסורת ותארים (למרות שזכיתם ביול"ב קאפ) לעומת מכבי, אוקי?

אין מצב שלא ניצחנו קבוצות אחרות ב30+ הפרש

התבוסה הכי גדולה של מכבי לקב' ישראלית.

מה שדקסטר אמר.

מכבי ניצחה עשרות פעמים מעל 30 הפרש קבוצות ישראליות.

המפסידה הגדולה מהמשחק היום היא הפועל ת"א, אנחנו הולכים לזיין את אמא שלהם בהיכל ביום ראשון. אופתע מכל תוצאה פחות מ20.

תרגיעו

ביום ראשון דורסים.

בסוף זה לא עבד.

הליגה הישראלית כל כך חלשה השנה.

ירושלים מושפלת שבוע אחר שבוע מול קבוצות דרג ז' באירופה ומנצחת בהפרש ממוצע של 20 הפרש בליגה.

מראה כמה מכבי חלשים השנה.

אנחנו עם 3.5 שחקני כדורסל פארגו, טיוס, רנדל וסופו.

ליתר אין מקום בריטאס, קבוצה שהייתה חוטפת בראש ביורוליג.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.