Jump to content

אוהדים שיישבו בשערים 8 ו13 מחר(שכבר קנו כרטיס!).

ori1

Recommended Posts

יפה שאתה בונה על אינטרנט בבלומפילד ביום של דרבי.

האינטרנט מתחיל להיות תקוע בעיקר בסביבות המחצית

כמה דקות לפני המשחק עדיין יש

5 חברים שלי יושבים ב8

אני מאמין ב8 יהיה 500 לפחות כמו משחק קודם, ב13 גם בערך אותה כמות

ב8 לא יהיו 500 כי רוב הכרטיסים נרכשו בהזמנה מוקדמת (הוציאו למכירה רק 1500)

ב8 לא יהיו 500 כי רוב הכרטיסים נרכשו בהזמנה מוקדמת (הוציאו למכירה רק 1500)

גם בהזמנה מוקדמת אוהדי מכבי קנו

והקפיאו משער 8 500 מקומות, 1000 נמכרו במכירה מוקדמת.

היום הייתי בלאן ואמרו לי שהמכירה ל8 בכלל לעמותת אוהדי הפועל...אז איך השגתם כרטיס??...ואם בכלל אפשר להשיג כרטיס ל13 בלי להיות מנוי של הגועל??

היום הייתי בלאן ואמרו לי שהמכירה ל8 בכלל לעמותת אוהדי הפועל...אז איך השגתם כרטיס??...ואם בכלל אפשר להשיג כרטיס ל13 בלי להיות מנוי של הגועל??

הכי פשוט שיש , ביום חמישי בלילה שכבר היה ברור לכולם ששער 8 יהיה של הפועל ( לפחות מבחינה רשמית ) , לקחתי כרטיס אשראי שלא בוצעה ממנו הזמנה לכרטיסים של מכבי מעולם , והזמנתי 4 כרטיסים ל8 , ככה עשה עוד חבר קרוב .

לגביי האיסוף נעשה את זה מחר בבלומפילד , להשיג שם מנוי של הפועל ממש שטויות .

eea17f61bef8cbac90daca6583ca9102.jpg

עוד משהו?

אני ב11 אבל 7 חברים ב8

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

בואו תבינו רגע משהו

הכל טוב ויפה שאוהדי מכבי קונים לשער 8

ברגע שאתם כותבים פה שהלכתם לוולפסון והצלחתם לצאת משם עם כרטיס השמועה מתפשטת

ואוהדים אחרים שהולכים ומנסים לעשות אותו דבר נתקלים פתאום במסדר זיהוי, השרמוטות שם עושים

חקירות שב"כ, מבקשים הוכחות שאתה אוהד הפועל ולא מסתנן צהוב. לקח לדרבי הבא: א-ל תכתבו פה בפורום

בקולי קולות שהשגתם כרטיס בוולפסון, תעשו את זה הכל טוב ויפה אבל זה שעשיתם פה רעש מנע בין היתר ממני להשיג כרטיס

ומעוד כמה אנשים שראיתי בעיניים שלי שהתחזו לאוהדי הפועל ועשו להם את המוות ולא שיחררו.

חתיכת נייר טואלט , מחצי שעה לפניהמשחק - עד לשריקה , לשים בקרבת-האף כאילו אתם מתים משפעת ...

(וגם "התחשבות בזולת" - לכו ישר לצד "כדי לא להדביק אחרים") ... - כך זה ימנע שאלות "למה אתם פה דווקא בפינה ולא עם כולם"..!?

דרבי שעבר היה אחד שהביא טבק של איזה זקן אחד מהבית-כנסת - כל שניה שם אבקת-טבק והתעטש בלי סוף - האמינו לו בקלות שהוא חולה ;)

חתיכת נייר טואלט , מחצי שעה לפניהמשחק - עד לשריקה , לשים בקרבת-האף כאילו אתם מתים משפעת ...

(וגם "התחשבות בזולת" - לכו ישר לצד "כדי לא להדביק אחרים") ... - כך זה ימנע שאלות "למה אתם פה דווקא בפינה ולא עם כולם"..!?

דרבי שעבר היה אחד שהביא טבק של איזה זקן אחד מהבית-כנסת - כל שניה שם אבקת-טבק והתעטש בלי סוף - האמינו לו בקלות שהוא חולה ;)

חחחחחחחחחחח בודירוגה אתה אגדה

החברה שב13 ו8 מחר , אם יהיה איזה בלון\דגל\כל פריט אדום אחר , תעשו איתו איזה סלפי קטן , ככה פעם הבאה שתבקרו בוולפסון יהיה לכם 10 כרטיסים , בהצלחה

תגידו תהיה בעיה להיכנס עם כרטיס נוער? לא זכור לי שהיו עושים עם זה בעיות בעבר

היום כשהכל אלקטרוני זה לא בעיה.. הם בקושי מסתכלים על הכרטיס.. בכל מקרה אם אתה עדיין צעיר ועברת את ה18 רק תדאג להתגלח ואם שואלים אתה בן 17