Jump to content

אוהדים שיישבו בשערים 8 ו13 מחר(שכבר קנו כרטיס!).

ori1

Recommended Posts

בדרבי זהבי ישבתי ב13. אחרי 5 דק כבר הגוש הזדהה.

אגב. בבבקשהה למי שכבר יש לו כרטיס

אל תזרקו תכטיס על הריצפה. שמרו אצלכם. הספסרים מרימים כרטיסים משומשים ומוכרים

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

היו פה אנשים שישבו בדרבי 3-2 בשערים 8 ו-13?

כולם כבר ידעו שאנחנו אוהדי מכבי. המאבטחים כבר שמו הפרדה לא היה להם מה לעשות עם 500 אוהדים

אני +2 ב8.

למה לא להגיע מוקדם?

אפשר להגיע מוקדם, פשוט בהתחלה תשב באמצע היציע, כי המאבטחים יתחילו לעשות פטרולים לפני המשחק ולנסות להוציא אוהדים שישבו בצד, לקראת המשחק כשהגוש יגדל אפשר להצטרף.

12g1mkwntonu.jpg

דרבי 4-2 בשער 8

70 דקות של סבל אסור לעודד, לצעוק, להזדהות שאתה אוהד מכבי. לידך אנשים שרים פאק מכבי אתה מרגיש ממש כמו מסתערב בלב חברון, כל מי שהזדהה כאוהד מכבי מצא את עצמו רואה את המשחק בפיצוציה. כבר הצטערתי שהגעתי כי זה ממש היה סבל. אבל אזזזז הגיע הגול של ראדי שפשוט הוציא מכולם שאגה של 70 דקות של שמירה בבטן, לידי היה מישהו עם חולצה של הפועל שפשוט אחרי הגול הוריד אותה וקרע אותהה ומתחתיו היא חולצה של מכבי פשוט הזוי. אחרי זה בא קולאטי והטירוף נמשך

בדרבי של זהבי בעונה שעברה זה כבר היה פחות נוקשה מדקה 10 הזדהנו כאוהדי מכבי ולא עשו לנו כלום

למזלי מחר אני ב11 אבל להיות ביציע של הפועל זה מרגש

כמה דברים:

1:שמישהו יקח על עצמו לפתוח קבוצת וואטסאפ אחת לשער 13 וקבוצת וואטסאפ אחת לשער 8 מכל חבורה של חברים תכניסו לקבוצה חבר אחד שלהם שיעדכן אותם

2:תקבעו באיזה דקה בידיוק כולכם הולכים לפינה שקרובה ל11 ומתחילים לקפוץ ולעודד כמו משוגעים,ברגע שדבר כזה קורה האבטחה לא תוציא אף אחד ותתחיל לערוך חציצה

3:אפשרות נוספת אבל רוב האנשים יפחדו מימנה היא לקבוע שעה מסויימת נגיד המשחק ב20:50 אז ב20:40 בידיוק כולם מתחילים לרוץ לגדר של 11 ומטפסים עליה

גם במצב כזה המאבטחים ישארו חסרי אונים

כל דבר שתעשו ביחד המאבטחים יהיו חסרי אונים ולא יתנגדו ולא יעשו כלום ,אופציה 3 אפשרית אחושרמוטה רק צריך תעוזה וזה אפשרי

קיבלתי כרטיס לשער 2 יוציאו אותי מהמגרש אם לא אזדהה כאוהד מכבי?

יש מצב שיעבירו אותי ל-11?

אתה בבעיה רצינית כתנסה לבוא מוקדם ולעבור מ-2 ל-13 דרך החור שמאחורי עמדת השידור.

בדרך כלל יש לך מאבטחים שם, תנסה לרוץ ישר כשאתה נכנס או משהו בסגנון.

מישהו שם קליפ בנושא טירוף דרבי מהדרבי זהבי שההתחלה שלו צולמה משער 13 ומראה מה הצבעים הבולטים שם, רמז+ספויילר: כלליים חסרי זהות, לפחות עד הגול בדקה 92...

https://www.youtube.com/watch?v=8RuIawz_9Fs