Jump to content

אוהדים שיישבו בשערים 8 ו13 מחר(שכבר קנו כרטיס!).

ori1

Recommended Posts

נושא מסודר , מי קנה ל8 ומי ל13 .

אני אישית כבר 3 שנים יושב בשערים של הפועל , עדיין לא זכיתי בהגרלה...

בבקשה בלי תגובות מיותרות , יש את הנושא השני בשביל זה. בבקשה שרק מי שקנה כרטיסים יגיב , כמה קנה ולאיפה.

מקווה שנקבל תמונה ברורה מה המצב ולאיפה עדיף לרכז את המאמצים( 8/13 , מי שעוד לא קנה).

אני אתחיל , מגיע+6 לשער 8(סה״כ 7)

מדריך קצר למי שבא שיהיה מחר בשערים 13 ו8, כדי להימנע מהוצאה מהאיצטדיון על ידי מאבטחים שלהם:

1. לא להגיע מוקדם מדי לאיצטדיון (שעה וחצי לפני), אלא להכנס באזור השעה- חצי שעה לפני תחילת המשחק.

2. לא לרוץ ישר לגדר שחוצצת עם שער 11, תתמקמו באמצע ותראו לאן הרוח נושבת, אם אתם מזהים התגודדות של 50 אוהדים ומעלה, תצטרפו אליהם, עד שזה לא קורה אל תמשכו אש.

3. אני מאמין שהרוב יודעים אבל אם שואלים אותכם בכניסה אז אתם אוהדי הפועל.

4. אם ניגשים אליכם מאבטחים במגרש ושואלים אותכם את מי אתם אוהדים (כשאתם קבוצה בודדת של אנשים) תגידו הפועל ואל תתנו להם להוביל אותכם החוצה, לא משנה באיזו דרך.

5. לא להגיע עם צהוב .

שיהיה לנו בהצלחה.

מדריך קצר למי שבא שיהיה מחר בשערים 13 ו8, כדי להימנע מהוצאה מהאיצטדיון על ידי מאבטחים שלהם:

1. לא להגיע מוקדם מדי לאיצטדיון (שעה וחצי לפני), אלא להכנס באזור השעה- חצי שעה לפני תחילת המשחק.

2. לא לרוץ ישר לגדר שחוצצת עם שער 11, תתמקמו באמצע ותראו לאן הרוח נושבת, אם אתם מזהים התגודדות של 50 אוהדים ומעלה, תצטרפו אליהם, עד שזה לא קורה אל תמשכו אש.

4. אם ניגשים אליכם מאבטחים במגרש ושואלים אותכם את מי אתם אוהדים (כשאתם קבוצה בודדת של אנשים) תגידו הפועל ואל תתנו להם להוביל אותכם החוצה, לא משנה באיזו דרך. (לא לאשר להם לקחת אותכם ל11- הם יוציאו אותכם מהאיצטדיון)

5. כמובן- צבע ניטרלי.

4. אם ניגשים אליכם מאבטחים במגרש ושואלים אותכם את מי אתם אוהדים (כשאתם קבוצה בודדת של אנשים) תגידו הפועל ואל תתנו להם להוביל אותכם החוצה, לא משנה באיזו דרך.

.

ואל תאמינו לאף שוטר/סדרן/מאבטח שאומר לכם שהוא יעביר אתכם ל-11.

כל דרבי חוץ יש כאלה שנופלים בקטע הזה.

לא משנה כמה יגידו ויזהירו תמיד יהיו כאלה שיפלו חבל..

אחי תערוך את סעיף 4, לא להסכים לעבור ל11 בשום אופן, המאבטחים יציעו לעבור ל11 גם דרך הגדר החוצצת זה מניפולציה להפיל אותכם להודות שאתם אוהדי מכבי, ברגע שאתם אומר להם שאתם מסכים לעבור הם תופסים אותך ומעיפים אותך החוצה

עזבו שטויות של לעבור יציע יהיו גושים שלנו ב13 וב8 פשוט נחכה שהם יגדלו וכשתזהו אותם תתחברו אליהם ליד שער 11 (2 דקות לפני המשחק רצוי לא לפני)

מגיע ל13.

אני מקבל הזמנה ל13. זה עדיין מונע ממני לבוא כאוהד מכבי? ההזמנה היא מגורם נייטרלי, אז למה שזה יעניין אותי שהכניסה היא רק לאוהדי הפועל? רוצים שיכניסו אותי ל11. בשום פנים ואופן אסור מהם לשלול ממני את הכרטיס כי הוא לא נקנה בדרך "עוקפת"