Jump to content

יורוליג מחזור #3- מכבי נגד אלבא ברלין

tomkovacsi

Recommended Posts

אנשים עושים מאלבה ברלין מינימום קבוצת פיינל פור, אני בהלם איך פתאום כולם מחזיקים ממנה.(וכן, היא התחזקה קצת מהעונה שעברה) לפי דעתי ניצחון קל.

אנשים עושים מאלבה ברלין מינימום קבוצת פיינל פור, אני בהלם איך פתאום כולם מחזיקים ממנה.(וכן, היא התחזקה קצת מהעונה שעברה) לפי דעתי ניצחון קל.

אף אחד לא עושה מהם קבוצה לפיינל פור (למרות הניצחון המרשים על סן אנטוניו)

אבל מסורתית מכבי תמיד מתקשה מול קבוצות גרמניות, בטח בחוץ. גם אם מנצחים בדרך כלל, מדובר בהפרשים נמוכים מאוד.

יכול להיות שחוות הדעת של חלק מהאנשים השתנתה בעקבות המשחק שלנו מול צסקא, אבל מדובר בקבוצה בסדר גודל אחר לגמרי, וגם עכשיו אנחנו נהיה בסגל מלא יותר, אז נצטרך להיראות טוב יותר.

אף אחד לא עושה מהם קבוצה לפיינל פור (למרות הניצחון המרשים על סן אנטוניו)

אבל מסורתית מכבי תמיד מתקשה מול קבוצות גרמניות, בטח בחוץ. גם אם מנצחים בדרך כלל, מדובר בהפרשים נמוכים מאוד.

יכול להיות שחוות הדעת של חלק מהאנשים השתנתה בעקבות המשחק שלנו מול צסקא, אבל מדובר בקבוצה בסדר גודל אחר לגמרי, וגם עכשיו אנחנו נהיה בסגל מלא יותר, אז נצטרך להיראות טוב יותר.

המאזן שלנו מול הגרמניות הוא 20-2, יכול להיות שאנחנו מנצחים בהפרשים נמוכים אבל בשורה התחתונה ניצחון זה ניצחון, בכל מקרה כמובן שלא התכוונתי לקבוצת פיינל פור, אבל אני קורא קצת בפורומי הימורים בעולם, מדבר עם אנשים והם מחזיקים מאלבה קבוצה קבוצה. בכל מקרה,מאמין שננצח היום, למרות שאלבה יגררו אותנו למשחק איטי שמיזה אני דווקא די מפחד.

מדובר פה בקבוצת טופ16 לגיטימית (ואין ספק שהם יגיעו לטופ 16) בשנים האחרונות. השנה הם גם יאבקו על כניסה להצלבה.

לא מסכים, במיוחד לא שנה שעברה. אולי השנה יש להם סיכוי לעשות משהו בטופ 16, וגם זה אני בספק.(ושוב, הקבוצות הגרמניות בעלייה מתמדת, ולא רק באיירן ואלבה. אני מעריך שבעוד שנתיים הם יאבקו כמו שאמרת כבר על כרטיס להצלבה)

לא מסכים, במיוחד לא שנה שעברה. אולי השנה יש להם סיכוי לעשות משהו בטופ 16, וגם זה אני בספק.(ושוב, הקבוצות הגרמניות בעלייה מתמדת, ולא רק באיירן ואלבה. אני מעריך שבעוד שנתיים הם יאבקו כמו שאמרת כבר על כרטיס להצלבה)

כן האמת שבילבלתי בינם לבין באיירן לגבי שנה שעברה. אבל בכל זאת, עשו רבע גמר יורוקאפ בשנה שעברה וטופ 16 לפני שנתיים אז זו לא קבוצה לזלזל בה. ממש לא ניצחון ודאי.

גארד במקום היינס ויש סיכוי לעונה יפה גם באירופה.

עם אוחיון לא יגיעו רחוק.

לא מעט גארדים טובים מנופים עכשיו מהנב"א.

אמרתי את זה לפני שבועיים מחליפים טובים להיינס מאריץ ולינאהרט

ואפשר להגיע לפיינל פור ואולי להפתיע שם

הסבר במה קובצ'י זכה? ד"א, עשו עלייך אחלה קלוז אפ עם הדגל ישראל.

ולמשחק:

דבר ראשון: itanar: אני, הפורום, וסמית דורשים התנצלות, ויפה שעה אחת קודם

דבר שני:סופסוף(פעם ראשונה העונה) שראיתי ניהול משחק מעולה, ורואים בבירור את הטאץ' של פיני עם הכדורסל המרהיב והמהיר(סתם לידע כללי, אלבה סופגת בממוצע 64 נקודת בבית.), מכבי לא "נכנעה" לסגנון משחק של אלבה וכבר מההתחלה שמה זין ענק עליהם.

דבר שלישי: רנדל התחפש לבלו, איזה שחקן..עבדו איתו חזק על הקליעה ושמתי לב לזה גם בזריקות עונשין, הוא כבר לא הנגר שהיה.

עוד דבר, רואים שהכדורסל בגרמניה בעלייה אדירה, אני זוכר את המשחק שעבר שם חצי אולם היה ריק. המתופפת של אלבה :wub_anim:

לא צריך להביא 3 שחקנים חדשים.

מספיק רק גארד אחד במקום היינס ואת ליינהראט אפשר להשאיר בתור שחקן אימונים.

מאריץ' בסדר כסנטר שלישי.

יותר מדי שחקנים יפגעו ברוטציה.

עפ"י דיווחים בארה"ב בו מקלאב בדרך לאירופה, נראה אם מדובר בהברקה שלנו.

אני לא מבין מה אתם רוצים

הייתי בטוח שאחרי העונה שעברה אנשים יבינו שאי אפשר להלל ולהרוג שחקן בשלב כזה של העונה.

היא בקושי התחילה.

עד עכשיו היינס נראה פחות טוב מאיך שרייס נראה בשלב הזה בעונה שעברה?

http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=8&t=107713

יש להם את זה ביותר אפסים? ברכותיי, באתם להגיד לשמעון שלום וראיתם את מכבי מביסה בחוץ. כ"כ פאתטי שזה מדהים.

מה הלאה, יפתחו נושא עם קטע יוטיוב שבו נראים מקללים את מכבי בזמן הנפת הגביע במילאנו?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.