Jump to content

אבא אוהד הפועל

ברווז צהוב

Recommended Posts

עד עכשיו לא ראיתי פה מישהו שאבא/אח/דוד/אחיין

אוהד מכבי חיפה... מאוד מסקרן

רוב האנשים פה גרים במרכז, אני בטוח שבדרום יש יותר מבוגרים אוהדי ב"ש ובצפון אוהדי חיפה, זה לא מדגם מייצג של הארץ.

אני היחיד מהמשפחה המצומצמת שאוהב כדורגל, אבא פעם סימפט את מכבי פ"ת (כי גדל שם ומבחינה אידאולוגית הוא מכבי), אבל היום הוא יותר אוהב מכבי ת"א ואפילו היה איתי בפרנקפורט בעונה שעברה ובניקוסיה העונה.

יש לי דוד ושלושה בני דודים שאוהדים חיפה והם מנויים לסמי עופר החדש - היו אוהדי כורסא כל הזמן ומגיעים למשחקים של חיפה בבלומפילד, אבל בגלל סמי עופר, עשו מנוי העונה, חוץ מדוד שלי.

הם ניסו לגרום לי לאהוד את חיפה כשהייתי בן 8, אמרו לי שהם רצים לאליפות ושנצפה ביחד במשחק שלהם מול מכבי, הם קיבלו 3 מפליקס חלפון, מסובבת של צרפתי ונמני. המשחק הראשון של מכבי שצפיתי בו ומאז התאהבתי.

סבא ז"ל היה אוהד של בית"ר ת"א ועד היום כולנו מסמפטים את הקבוצה הזאת, גם הדוד השני שלי.

הבחורה שלי אוהדת ב"ש אבל היא היחידה מהם שעוד מסוגלת לעודד את מכבי והיא מאוד מעודדת את האהבה שלי למכבי, יש לה קרובי משפחה ששרופים על כדורגל, סבא שלה או אח שלו היו שחקנים בבית"ר, היא רחוקת משפחה של ברדה ועוד כמה דברים שהיא סיפרה.

הבהרתי לה שימים יגיעו והילדים שלנו ישבו בבלומפילד (או באצטדיון החדש) עם צעיפים צהובים וישירו את השירים שלנו שום סיכוי אחר.

האמת שאצלי אבא שלי לא חובב גדול של כדורגל ישראלי .

מה שכן סבא שלי ודוד שלי אוהדי מכבי כל החיים, וכך יצא שגם אני ואחי .

אבל רבאק, אני מת להבין איך קורה שאבא שהוא שרוף של הפועל\מכבי\אשדוד , לא מחנך את בנו מהגיל הקטן ביותר ובמיוחד אם הוא הולך למשחקים, לאהוד את הקבוצה שלו .

אבא שלי אוהד מוכר , סבא שלי היה מנוי תא כבוד , לא חושב שהייתה איזשהי אופציה בעולם שהייתי אוהד משהו אחר .... ואגב אני בן 17 אחי בן 20 אנחנו עדיין באים עם אבא למשחקים , לשאלה של עומר

אבא ז"ל מכבי (חינוך מושלם) אמא מכבי אח גדול מכבי אחות קטנה מכבי... ועוד ילד סנדוויץ (אני) "קצת" יותר מכבי מכולם תאמינו לי זאת המשפחה המושלמת הכי טוב הכי בריא גם ככה לא חסר מריבות.

מיותר לציין שגם שתהיה לי משפחה משלי היא לא תהיה שונה וזה למרות הסטייה שלי לאדומות :)

האמת.

שלדרבי האחרון,איך נראה לכם השגתי כרטיס ל8?

לקחתי את המנוי של אבא מהארנק והחזרתי לו יום אחרי,עם 2 כרטיסים ל8..לי ולחבר