Jump to content

הקהל היום

dilen

Recommended Posts

היה עידוד טוב. אצטדיון נתניה הוא מעולה בגלל הגג והקרבה של הקהל אחד לשני.

החסרון. כביש החוף. שאלוהים יקח את הכביש הזה

אגרוף. היה תענוג.

*ומילה לאלה שמקללים את האנשים שיוצאים לפני הזמן - חבל על האנרגיות שלכם. אלה אנשים מסריחים כפויי טובה שגם ככה לא שמים על הקללות שלכם. זה סתם מעכיר את האווירה ומסיט את העין לתופעה המגעילה הזאת, בזמן שתוך כדי החגיגות ניצחון כנראה שלא הייתי שם לב אליהם בכלל.

חוץ מזה שרובם המכריע הם אנשים מבוגרים, וכמה שהם מסריחים, עוד יותר מסריח לראות ילד בן 17 (20, 25...) מקלל בן אדם שיכול להיות אבא שלו (ולמתחכמים - כן קראתי להם פה מסריחים כפויי טובה, לא זאת הכוונה).

רק מכביייי לא שמעתי מול חיפה וגם היום לא...לגבי היום היה פקקים נכנסתי רק דקה 6...אז אולי כן היה....שיר ענק שחייב לתפוסססס

דקה 8 אל תחרטט... :)

אגרוף. היה תענוג.

*ומילה לאלה שמקללים את האנשים שיוצאים לפני הזמן - חבל על האנרגיות שלכם. אלה אנשים מסריחים כפויי טובה שגם ככה לא שמים על הקללות שלכם. זה סתם מעכיר את האווירה ומסיט את העין לתופעה המגעילה הזאת, בזמן שתוך כדי החגיגות ניצחון כנראה שלא הייתי שם לב אליהם בכלל.

חוץ מזה שרובם המכריע הם אנשים מבוגרים, וכמה שהם מסריחים, עוד יותר מסריח לראות ילד בן 17 (20, 25...) מקלל בן אדם שיכול להיות אבא שלו (ולמתחכמים - כן קראתי להם פה מסריחים כפויי טובה, לא זאת הכוונה).

לצעוק להם שלא יבואו יותר למשחקים של מכבי, בלי לקלל- זה סבבה?

שואל ברצינות, לא כדי להתחיל ויכוח.

אני לא מקלל אף אוהד ואף שחקן של מכבי כשאני מגיע למגרש, אבל כשאני רואה "אוהד" שיוצא לפני הזמן זה מרתיח אותי ממש

לדעתי מיותר אבל מן הסתם שזה בסדר. דיברתי על קללות - אל תבואו למגרש נשמע כמו קללות? אם כבר להתייחס אליהם אז ״מי שלא נשאר אדום״ כמו ב 13 נשמע הכי ראוי.

וגם אותי זה מרתיח. דווקא בגלל זה מבאס בזמן החגיגות פתאום לשמוע שצועקים להם וככה להפנות את תשומת הלב למיותרים האלה ולהתעצבן.

דרך אגב עכשיו דיברתי אם אוהד בש שאומר שהם שרו במחזור הראשון כבר תשיר הזה מזגורי אימפריה

הם גם הראשונים שייבשו את הביצות.

אני מצד אחד שמחתי על העידוד במשחק אתמול בנתניה, ומצד שני חשבתי לעצמי.. שבלומפילד מאוד מאוד שקט לעומת נתניה... והתבאסתי מזה (ולא רק בגלל האקוסטיקה), כי דווקא בבלומפילד צריך להיות עידוד מאסיבי..

אני מתחיל לחשוב שהגוש המעודד (והדוחף) קטן מדי בבלומפילד (וגם רואים את זה), ומי שלא מעודד ודוחף אולי שבע וגם זה בסדר... אבל עדיין זה מאוד פוגע בקבוצה.. וצריך רענון.. ברור לי שזה לא יקרה והייתי שמח שמי שכבר מפסיק לדחוף יעבור לשערים אחרים לעודד כמו רבים וטובים שכבר לא בני 16 או 20.... כי מה לעשות עידוד ודחיפה זה לא באותם עוצמות... לדעתי נושא חידוש המנויים מאוד מאוד פוגע בזה... אם לפחות היו נותנים למנויים מחדשים לעבור מיציע אחד לשני זה כבר היה משפר.. כי אני מעריך כמו שאני קורא את בלומפילד שיש אחרים שרוצים להיות בגוש הדוחף.. שמתי לב אתמול במשחק שאוכלוסיית האוהדים הייתה מורכבת מהרבה מאוד אוהדים שלא באים לבלומפילד וראו בחלקם הגדול את הרעב בעידוד... וזה עשה את ההבדל בדחיפה... מקווה שאם יהיה לנו איצטדיון חדש או אם ישנו את התקנונים של חידושי המנויים אז נוכל לקבל את הר הגעש שהיה כאן עד לא מזמן...

זהו סיימתי להתבאס ולבאס. :help: