Jump to content

הגרלת כרטיסים לדרבי

דקסטר

Recommended Posts

הנה התחילו הודעות הספאם בימים של הגרלה:

"הודעה לתושבי השרון וגוש דן הוקצו זכויות ל36 דירות עתידיות בהוד השרון במחיר של 299,000שח לפרטים:

להסרה השב : הסר"

תיחנקו!

הנה התחילו הודעות הספאם בימים של הגרלה:

"הודעה לתושבי השרון וגוש דן הוקצו זכויות ל36 דירות עתידיות בהוד השרון במחיר של 299,000שח לפרטים:

להסרה השב : הסר"

תיחנקו!

גם אני כל הזמן מקבל את ההודעה הזאת ואני בכלל תושב הצפון. צריך לגלות מיהם ולתבוע את הנודניקים האלו

נכנס לנושא של ההגרלה.

בדיוק באותו שנייה מקבל הודעה.

הלב קופץ. מסתכל באיטיות לאזור הטלפון. האם?!

גואל רצון תרקב בכלא יא בן זונה

אמרו לי שרק כשיהיה את כמות הכרטיסים המדויקת שמוקצית לאוהדים שלנו ההגרלה תתבצע...

יופי אז זה אומר שבמידה ומקבלים את שמונה אז ההגרלה תופסת גם על שמונה

מישהו כבר קיבל SMS שהוא זכה בהגרלה? ומישהו יודע באיזו צורה כמה נרשמו לשער 8 אצל אוהדי הפועל? אולי כדאי להתחיל להשתלט שם על היציע או לחכות לכישלון של האוהדים של הפועל?

מישהו כבר קיבל SMS שהוא זכה בהגרלה? ומישהו יודע באיזו צורה כמה נרשמו לשער 8 אצל אוהדי הפועל? אולי כדאי להתחיל להשתלט שם על היציע או לחכות לכישלון של האוהדים של הפועל?

ממש לא. אסור לאנשים אצלנו להירשם ליציע 8 אלא רק מתי שיודעים בוודאות שהוא של הפועל. שאנשים יתחילו לקבל הודעות אתה תידע. כל מי שכותב הודעת ישש סתם ככה אדום.

ממש לא. אסור לאנשים אצלנו להירשם ליציע 8 אלא רק מתי שיודעים בוודאות שהוא של הפועל. שאנשים יתחילו לקבל הודעות אתה תידע. כל מי שכותב הודעת ישש סתם ככה אדום.

סבבה אחי , תודה. מקווה ששער 8 יהיה שלנו.. גם ככה הוא לא נחשב אצלם לשער מוביל...

לפי מה שהבנתי כל אחד מהעמותה שלהם התחייב התחייב לקנות לפחות כרטיס אחד ל8,וכבר חלק קנו בכל מקרה אם זה נכון אם יחלקו את זה ברחוב לסתם אנשים והעיקר לא יוציאו למכבי למכירה שיזדיינו שיישארו עם 500 איש בלחץ ב8

לפי מה שהבנתי כל אחד מהעמותה שלהם התחייב התחייב לקנות לפחות כרטיס אחד ל8,וכבר חלק קנו בכל מקרה אם זה נכון אם יחלקו את זה ברחוב לסתם אנשים והעיקר לא יוציאו למכבי למכירה שיזדיינו שיישארו עם 500 איש בלחץ ב8

הם מתלוננים על מחירי המנויים, שאין סגל טוב וכשמביאים שחקנים הם פח

ואז הם קונים כרטיסים למרות שהם לא ישתמשו בהם במקום שאנחנו נעשה את זה ונכניס להם כסף לשחקן

גם אני כל הזמן מקבל את ההודעה הזאת ואני בכלל תושב הצפון. צריך לגלות מיהם ולתבוע את הנודניקים האלו

מצאתי אותם ובוא נגיד שהשרת שלהם נפל משום מה :thumbs:

הפועל דחו את ההרשמה לשער שמונה ליום ה' בשעה 17:00

מה זה אומר מבחינתו? לחכות עד יום שישי?

נשמע לא הגיוני.

הפועל דחו את ההרשמה לשער שמונה ליום ה' בשעה 17:00

מה זה אומר מבחינתו? לחכות עד יום שישי?

נראה לי זה יהיה בפורמט האח הגדול הפעם, כמו שיש הדחה שם וכולם אורזים מזוודות ביום שני יכינו את כל מי שנרשם להגרלה שישים חולצה וצעיף ושיקנה גרעינים, ארבעים דקות לפני המשחק ישלחו לכל מי שזכה SMS להגיע כמה שיותר מהר למגרש...

נראה לי זה יהיה בפורמט האח הגדול הפעם, כמו שיש הדחה שם וכולם אורזים מזוודות ביום שני יכינו את כל מי שנרשם להגרלה שישים חולצה וצעיף ושיקנה גרעינים, ארבעים דקות לפני המשחק ישלחו לכל מי שזכה SMS להגיע כמה שיותר מהר למגרש...

פףף

זה עצוב שיומים ני משחק יודיעו לנו... סעמק גם אנחנו צריכים לסבול מהתנהלות המביכה שלהם

שיעשו את ההגרלה והראשונים שזוכים מקבלים ל-11 ובמידה ומקבלים את שמונה שולחים לבאים בתור SMS למה לשגע אנשים עד הרגע האחרון